Znajdź magazyn do wynajęcia wśród 146 naszych ofert

Najnowsze oferty

  • 2005 rok
Warszawa, Bielany
Arkuszowa
14 800 PLN
400 m2
Bielany, magazyn 400mkw + biuro
  • 0 rok
Gądki
Magazynowa
43 827 PLN
3 200 m2
0 rok
  • 1980 rok
Warszawa, Bielany
Bielany
7 290 PLN
243 m2
Magazyn - Bielany
  • 2012 rok
Warszawa, Ursynów
poleczki
13 317 PLN
290 m2
MAGAZYN Z BIUREM
  • 1980 rok
Warszawa, Bielany
ul. Wólczyńska
9 600 PLN
320 m2
Bielany, magazyn 320 mkw.
  • 1980 rok
Warszawa, Bielany
Wólczyńska
6 562 PLN
193 m2
Bielany, magazyn 193 mkw.
  • 1994 rok
Łomianki
ul. Kolejowa
5 896 PLN
228 m2
Łomianki, powierzchnia magazynowa 228 mkw.
  • 1994 rok
Łomianki
ul. Kolejowa
7 280 PLN
280 m2
Moduł magazynowy 280mkw.
  • 2023 rok
Bydgoszcz
72 744 PLN
4 000 m2
Magazyn klasa A od zaraz
  • 2023 rok
Bydgoszcz
Dachtery
112 488 PLN
6 000 m2
2023 rok

Najnowsze wpisy na blogu

Zakup mieszkania nad morzem - jakie ma zalety?

Marzenie o posiadaniu własnego mieszkania nad morzem jest powszechne i fascynujące dla wielu osób. Odsetek ludzi decydujących się na zakup nieruchomości w nadmorskich miejscowościach stale rośnie. Przedstawiamy różne zalety posiadania mieszkania nad morzem, które przekonają nawet najbardziej niezdecydowanych!

Czytaj więcej

Dlaczego mieszkanie się nie sprzedaje? Poznaj powody.

Sprzedaż mieszkania może być procesem skomplikowanym i czasochłonnym, a czasami właściciele nieruchomości mogą napotkać trudności w znalezieniu nabywcy. Istnieje wiele potencjalnych przyczyn, które mogą wpływać na brak zainteresowania daną nieruchomością i prowadzić do dłuższego czasu wystawienia jej na sprzedaż.

Czytaj więcej

Dom pod miastem czy w mieście? 15 aspektów, które musisz znać!

Decyzja o zakupie nieruchomości to zawsze kluczowy moment w życiu każdego człowieka. Gdy nadejdzie czas wyboru między domem na przedmieściach a mieszkaniem w samym sercu miasta, wiele osób zastanawia się, która opcja jest bardziej korzystna. W niniejszym artykule dokładnie przyjrzymy się zaletom obu możliwości, aby pomóc Ci podjąć świadomą decyzję.

Czytaj więcej

MAGAZYNY DO WYNAJĘCIA WARSZAWA

Warszawa i jej okolice to największy rynek magazynowy w Polsce. Baza ofert, wśród których znaleźć można magazyn do wynajęcia odpowiadający potrzebom danego biznesu, ciągle się poszerza. Wynajem właściwej nieruchomości komercyjnej (do tej kategorii zaliczają się m.in. magazyny, hale produkcyjne, lokale usługowe i handlowe) stanowi ważny element prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Magazyny do wynajęcia Warszawa - określ podstawowe potrzeby

Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci niewielki magazyn do wynajęcia, hala magazynowa plus biuro, dużych rozmiarów powierzchnia logistyczna na wynajem, czy też rozważasz wynajem całego budynku, wybierając magazyn w dużym mieście, takim jak Warszawa, zwróć uwagę na kilka aspektów, m.in.: koszty, lokalizację i odległość od siedziby firmy. Ważne, aby doprecyzować, ile m 2 powierzchni biurowej i magazynowej będzie potrzebne, jakie są wymagania dotyczące hali magazynowej  (jej minimalna wysokość, powierzchnia w mkw, przyłącza, ogrzewanie, zabezpieczenie hali, bocznica kolejowa itd.). Czy magazyn lub hala na wynajem będzie stanowić np. centrum dystrybucyjne towarów? Czy potrzebne jest przy nich biuro? Wtedy jego powierzchnia powinna być zorganizowana w sposób najbardziej ergonomiczny dla cyklu produkcyjnego i dystrybucyjnego.

Magazyny do wynajęcia Warszawa - zanim zaczniesz szukać

Już na etapie pierwszych poszukiwań w kategorii ogłoszeń "magazyny do wynajęcia Warszawa" lub "hale do wynajęcia Warszawa" istotne jest określenie, w jaki sposób zorganizowany będzie proces transportu towaru na drodze dostawca - magazyn/hala (jakiego rodzaju samochodami, czy magazyn do wynajęcia wymaga parkingu i placu manewrowego dla tirów, czy hala powinna być wyposażona w doki, rampy rozładunkowe lub mechanizm cross-dock).

Lokalizacja

W jakiej dzielnicy powinien znajdować się Twój magazyn lub hala produkcyjna? Warszawa Wola, Warszawa Włochy, Warszawa Białołęka, Praga Północ, Praga Południe, Warszawa Targówek? 

Określ, czy potrzebna będzie jedynie hala do wynajęcia, powierzchnia magazynowa, małe magazyny do wynajęcia czy też cały budynek na wynajem. Kryteria te pomogą zawęzić zakres, z którego będziesz wybierać najbardziej odpowiednie dla siebie nieruchomości komercyjne. Przemyśl, jaki rodzaj sprzętów magazynowych może wymagać regularnego serwisu i jaka jest możliwość szybkiego zapewnienia tego typu usług w danej okolicy. 

Wynajem Warszawa - tylko magazyn, czy też lokal na biuro? 

Czy budynek z magazynem na wynajem musi dysponować zapleczem biurowym? Jeśli tak, które piętro (lub parter) powinno zajmować biuro? Jak ważne jest zaplecze socjalne i dobry dojazd dla pracowników? Czy należy wymagać dobrze zorganizowanej komunikacji miejskiej (czy np. w pobliżu powinno znajdować się metro, autostrada)? Jaka jest dostępność różnego rodzaju usług w najbliższej okolicy? Wybór jakiej dzielnicy( Warszawa Włochy, Warszawa Białołęka) będzie najbardziej korzystny, biorąc pod uwagę preferencje pracowników? Na którym piętrze w budynku powinno znajdować się biuro? Ile jest potrzebnych m2 na poziomie magazynu, a ile na poziomie biura? Wolna do wynajęcia powierzchnia magazynowa to tylko pierwszy z etapów podjęcia decyzji. 

Magazyny na wynajem, czy też w ogóle nieruchomości komercyjne często wymagają prac adaptacyjnych w całym budynku. Dlatego warto poświęcić czas na wybór oferty maksymalnie dopasowanej do potrzeb Twojego biznesu.

Magazyny do wynajęcia Warszawa - infrastruktura

 

Transport samochodowy

Jeśli planujesz przewóz towarów z wykorzystaniem transportu samochodowego, koniecznie zwróć uwagę na obecną i przyszłą infrastrukturę drogową otaczającą rozważany magazyn na wynajem. Warszawa jest miejscem, w którym często przeprowadza się remonty. Czy rozważany magazyn na wynajem położony jest w rejonie, planowanych większych prace remontowych? Czy mogą one wymagać w przyszłości wprowadzenia dodatkowych objazdów? Jeżeli tak - wzrośnie koszt transportu i wydłuży się czas przejazdu.

Warszawa to miasto, w którym korki są powszechnym zjawiskiem. Może się okazać, że magazyny w niższej cenie, o parametrach odpowiadającym Twoim potrzebom mogą nie być najlepszym rozwiązaniem ze względu na utrudniony dojazd. Często magazyny położone na terenie teoretycznie mniej atrakcyjnych dzielnic (ale z dobrym dojazdem), jak np. Warszawa Ursus, Warszawa Włochy, Warszawa Targówek czy Warszawa Białołęka mogą być dla biznesu bardziej korzystne niż nowoczesny obiekt w centrum miasta czy też w bliższych mu dzielnicach, takich jak Warszawa Wola czy Warszawa Praga. Właściwe położenie i infrastruktura ułatwi korzystanie z magazynu na wielu etapach procesu produkcyjnego i dostawczego. Zwróć na to uwagę przeglądając ogłoszenia w kategorii "wynajem Warszawa"

Transport kolejowy

Jeśli zdecydujesz się na transport kolejowy (który jest uzasadniony w przypadku ładunków cięższych oraz ich przewożenia na dłużnych trasach), również konieczna jest odpowiednia infrastruktura - bardzo możliwe, że sam magazyn do wynajęcia też będzie wymagał adaptacji. 

Magazyn na wynajem Warszawa - infrastruktura a wyposażenie

Niezależnie od wybranego rodzaju transportu rozważ, które jego elementy mogą wymagać serwisu i w jaki sposób go zapewnić. 

Jaki rodzaj wyposażenia powinien posiadać magazyn, powierzchnia na wynajem, aby maksymalnie ułatwić proces przeładunkowy? Czy potrzebna i dostępna będzie rampa zewnętrzna lub rampa wewnętrzna?

Warszawski rynek magazynowy jest na tyle zróżnicowany, że z pewnością znajdziesz ofertę odpowiadającą potrzebom Twojego przedsiębiorstwa. Pomóc mogą również usługi profesjonalnych agencji nieruchomości. 

Magazyn z obsługą Warszawa - umowa najmu

Czas trwania umowy najmu

Umowy na wynajem magazynu zawierane są zazwyczaj na co najmniej 3 lata. Dlatego, jeśli planujesz rozwój firmy i docelowo – potrzebę zwiększenia powierzchni magazynowej,  rozważ to już na początku. Czynnik ten może wpłynąć na rodzaj wynajmowanego magazynu. W przypadku centrów logistycznych najem dodatkowej powierzchni nie powinien stanowić problemu, ale już magazyny wolnostojące mogą nie posiadać możliwości zwiększenia wynajmowanej powierzchni. Weź to pod uwagę dokonując wyboru wśród ofert nieruchomości.

Magazyny do wynajęcia Warszawa - zaplanowanie budżetu

Planując budżet na magazyn do wynajęcia, możesz przyjąć jedno z dwóch założeń: 

A. Ściśle określony budżet, elastyczność co do wymagań

Budżet jest ściśle określony i nie możesz go przekroczyć, nawet jeśli oznacza to np. dowolny rok budowy, magazyny w mniej dogodnym miejscu itd. Istotna jest tylko cena za m. 

B. Elastyczny budżet, ścisłe wymagania

Masz jasno sprecyzowane wymagania co do lokalizacji, powierzchni i cech magazynu i starasz się dla nich znaleźć najbardziej optymalne budżetowo rozwiązanie. Magazyny do wynajęcie nie spełniające kryteriów nie wchodzą w grę. 
Oczywiście druga opcja pozwala na dużo większą elastyczność w poszukiwaniach idealnej oferty w kategorii "magazyny na wynajem".

Małe magazyny do wynajęcia Warszawa - rodzaj towaru

Przy wyborze powierzchni magazynowej w Warszawie kluczowe znaczenie ma również rodzaj przechowywanych towarów, a także ich właściwości, gabaryty, rodzaj opakowań. Jeśli potrzebujesz powierzchni do przechowywania towarów wielkogabarytowych (np. mebli), rozważane przez Ciebie magazyny na wynajem będą inne niż w przypadku składowania żywności (która z kolei wymaga zazwyczaj zapewnienia niższej temperatury). 

Magazyny otwarte

Jeśli towar jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych (np. wyroby stalowe i żeliwne, drewno, materiały budowlane itp.) może sprawdzą się magazyny otwarte (to często po prostu wydzielone place składowe, bez żadnego zadaszenia). 

Magazyny półotwarte

Dla towarów częściowo nieodpornych na warunki atmosferyczne (np. cement w workach) dobre będą magazyny półotwarte (zadaszone, ale bez ścian albo maksymalnie z 3 ścianami zewnętrznymi). 

Magazyny zamknięte

Magazyny zamknięte, czyli całkowicie zabudowane magazyny, zapewnią dobrą ochronę dla większości towarów.

W przypadku najbardziej wymagających materiałów (np. łatwopalnych, wybuchowych) stosuje się magazyny specjalne, przechowuje się je w odpowiednich kontenerach itd. 

Magazyny ADR - składowanie towarów niebezpiecznych

Skrótem ADR określamy materiały i przedmioty, które przy niewłaściwej obsłudze lub nieprawidłowym składowaniu mogą doprowadzić do zapłonu lub wybuchu powodując zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi, a także wyrządzić szkody materialne. 

Istnieje szereg przepisów szczególnych regulujących kwestie magazynowania towarów i substancji, które mogą stanowić niebezpieczeństwo dla środowiska lub okolicznych mieszkańców (broń, materiały wybuchowe, paliwa płynne, baterie i akumulatory itd.)
Konieczne jest sprawdzenie, czy na etapie projektowania magazyn został wyposażony w zabezpieczenia przeciwpożarowe. Obiekt powinien zawierać urządzenia do wykrywania ognia oraz do jego gaszenia. 

Magazyny na wynajem służące do przechowywania materiałów ADR muszą przede wszystkim posiadać sprawne systemy tryskaczowe oraz ograniczone strefy pożarowe. Magazyny dostosowane do składowania towarów niebezpiecznych często muszą być odpowiednio zaplanowane już na etapie projektu dewelopera. 

Wynajem Warszawa - podział powierzchni magazynowych

Magazyny są często podzielone na 4 główne strefy:
• powierzchnia magazynowa - strefa przyjęć, służąca do wyładunku, segregowania itd. 
• powierzchnia magazynowa - strefa składowania towarów 
• powierzchnia magazynowa - strefa kompletowania zamówień klienta
• powierzchnia magazynowa - strefa wydawania zamówień klienta 

Przestrzeń magazynowa Warszawa- przykładowe dzielnice

Warszawa oferuje wiele możliwości, jeśli chodzi o magazyn na wynajem, na przykład w dzielnicach takich jak:

Magazyn do wynajęcia Warszawa Bemowo,
Magazyn do wynajęcia Warszawa Białołęka,
Magazyn do wynajęcia Warszawa Targówek,
Magazyn do wynajęcia Warszawa Ursynów,
Magazyn do wynajęcia Warszawa Ursus,
Magazyn do wynajęcia Warszawa Praga Południe
Magazyn do wynajęcia Warszawa Praga Północ,
Magazyn do wynajęcia Warszawa Mokotów,
Magazyn do wynajęcia Warszawa Wilanów
Magazyn do wynajęcia Warszawa Białołęka
Magazyn do wynajęcia Warszawa Ursus
Magazyn do wynajęcia Warszawa Wola,
Magazyn do wynajęcia Warszawa Wawer,
Magazyn do wynajęcia Warszawa Ochota,
Magazyn do wynajęcia Warszawa Włochy,
Magazyn do wynajęcia Warszawa Żoliborz
Magazyn do wynajęcia Warszawa Włochy

Profesjonalny agent nieruchomości powinien monitorować rynek i regularnie wysyłać swoim klientom powiadomienia o nowych ofertach, jak również dostępnych na wynajem powierzchniach, w których dotychczasowemu najemcy skończyła się umowa. 

Magazyny na wynajem, Warszawa - ilość składowanych towarów

To, jaki magazyn na wynajem wybierzesz, będzie zależne również od ilości składowanych towarów. Jeżeli jest ona znaczna, a towary nie są jednego rodzaju, konieczna może się okazać hala, powierzchnia magazynowa podzielona na sektory o różnych warunkach składowania. Ważne, by wybór powierzchni był skorelowany z planowanym rozmieszczeniem towarów, przy jednoczesnym optymalnym wykorzystaniu przestrzeni magazynowej.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Warszawie powinny pozwalać na optymalne rozmieszczenie towarów. Składowanie towarów jeden na drugim powoduje wydłużenie czasu ich wydawania.

Magazyn do wynajęcia a kwestie bezpieczeństwa

W każdym magazynie na wynajem niezbędny jest monitoring i alarm, dodatkowo przyda się ochrona. Sprawdź, czy wybrane magazyny do wynajęcia zaopatrzone są w tego typu rozwiązania. Czy teren wokół magazynu jest ogrodzony? W jaki sposób zabezpieczony jest garaż?

Zarówno w przypadku istnienia części biurowych przy magazynie, jak i dla samej hali istotna będzie informacja, w jaki sposób magazyn jest ogrzewany.

Magazyny na wynajem w Warszawie - obsługa

Wynajęty magazyn może być obsługiwany w ramach przedsiębiorstwa, czyli przez zatrudnionych przez firmę pracowników. Obsługa może być jednak powierzona również podmiotom, które zawodowo zajmują się składowaniem towarów. Wiele zależy od tego, jak często korzystamy z przechowywanych towarów. 

W magazynie powinny znajdować się wyłącznie osoby odpowiedzialne za koordynowanie całego magazynu, ewidencjonowanie towarów, logistykę, rozmieszczanie towarów. W zależności od tego, jak duże są hale produkcyjne do wynajęcia, funkcje te mogą być sprawowane przez jedną lub wiele osób.

Magazyny o bardzo dużej powierzchni lub hale, w których przechowuje się towary wielkogabarytowe, powinny być zaopatrzone w wózki widłowe lub inne środki ułatwiające transport towarów. 

Wynajem Warszawa - agencje nieruchomości

Warszawa, jako miasto stołeczne, centrum produkcyjne i biznesowe, oferuje wiele nieruchomości na wynajem. Oferty obejmują kompleksy magazynowo-biurowe (magazyn + wyodrębniona powierzchnia biurowa), hale produkcyjne, a nawet całe budynki. Warszawski rynek magazynowy oraz cała oferta nieruchomości komercyjnych pozwala na znalezienie rozwiązania odpowiadającego potrzebom danego biznesu, włączając w to nowoczesne obiekty zlokalizowane w dzielnicach takich jak Warszawa Białołęka, Mokotów, Ursus, Ursynów, Centrum czy Targówek. 

Być może interesuje Cię nie klasyczny magazyn, a budynek biurowo-magazynowy. Zapewnia on zarówno dostęp do magazynu, jak i open space lub gabinety dla pracowników. Taki lokal użytkowy będzie przydatny, jeśli chcesz zgromadzić w jednym miejscu powierzchnię magazynową oraz biuro lub zaplecze administracyjne.  

Proces współpracy z agencją

Interesuje Cię magazyn do wynajęcia w Warszawie i okolicach, ale nie wiesz, na co zwracać uwagę? Warto skorzystać z pomocy biura nieruchomości. Przedstawimy Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb, oczekiwań i w określonym budżecie. W każdym projekcie, w którym bierzemy udział najważniejsze jest dla nas znalezienie rozwiązania, które spełnia założenia Klienta, a jednocześnie jest optymalne pod względem finansowym i logistycznym. Będziemy z Tobą w stałym kontakcie, regularnie wysyłając Ci powiadomienia o nowych ofertach np. w dzielnicach takich jak Warszawa Wola czy Praga Południe. 

Rola agenta nieruchomości

Profesjonalny agent nieruchomości posiada informacje na temat ofert dostępnych w kategorii "magazyny na wynajem" oraz na temat powierzchni, które będą zwalniane przez dotychczasowych najemców, aby sprawnie poinformować klienta, jeśli akurat pojawi się do wynajęcia magazyn odpowiadający jego potrzebom (np. o powierzchni min. 500 m + odrębna powierzchnia biurowa). Regularnie będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach. Dużą część z nich możesz znaleźć oczywiście w Internecie, jednak wyłącznie od pośrednika otrzymasz spersonalizowane listy ofert o parametrach najbardziej podobnych do Twoich oczekiwań. Samodzielny w działaniu agent nieruchomości zadba o to, aby przedstawione oferty pokrywały różne lokalizacje, jednocześnie znając specyfikę każdej z nich.

Magazyny na wynajem Warszawa - magazyn "pod produkcję"

Magazyny na wynajem mogą również posiadać część wydzieloną na cele produkcyjne. Wynajem takiej powierzchni magazynowej i jej adaptacja jest często dość złożonym procesem. Należy przeanalizować przyszłe procesy produkcyjne oraz już na tak wczesnym etapie określić wymagania dotyczące: mocy przyłączeniowych wymaganych pod urządzenia i maszyny produkcyjne, rodzaju odprowadzeń produktów ubocznych powstających w wyniku procesów produkcyjnych (np. para wodna, ścieki), potencjalnego użycia w produkcji materiałów łatwopalnych (ADR) itd. .

Magazyny do wynajęcia - Warszawa i jej okolice

Warszawa,  szczególnie centrum, nie stwarza odpowiednich warunków do budowy nowych, wielkopowierzchniowych magazynów na wynajem. Trudno będzie je znaleźć w dzielnicach takich jak Warszawa Wola czy Warszawa Włochy. W okolicznych miejscowościach może jednak istnieć do wynajęcia magazyn o odpowiednich parametrach. 

Ceny wynajmu hal magazynowych w samej Warszawie mogą przekroczyć zakładany budżet. W takim przypadku rozwiązaniem są magazyny do wynajęcia w okolicy Warszawy. Przy zapewnieniu wystarczająco dobrej infrastruktury transportu, taki magazyn na wynajem sprawdzi się równie dobrze. 

Magazyn na wynajem Warszawa - całkowite koszty najmu

To, w jakim miejscu zlokalizowany jest magazyn do wynajęcia nie jest jednak jedynym elementem wpływającym na całkowity koszt najmu. Inne to, m.in.:

Podczas poszukiwań odpowiedniej powierzchni magazynowej na wynajem należy sprawdzić, jakie inne magazyny do wynajęcia dostępne są w okolicy. Istotne, aby tam, gdzie zlokalizowana jest hala, magazyn, istniały wygodne ciągi komunikacyjne. Przydatne będą także miejsca parkingowe o powierzchni dopasowanej do pojazdów, jakie będą wykorzystywane podczas prac w budynku i jego okolicy. 

Może się okazać, że nie zawsze nowoczesny budynek, magazyn do wynajęcia, hala lub magazyn + biuro zlokalizowany w dzielnicach takich jak Warszawa Wola, Warszawa Białołęka, Warszawa Włochy, Praga Południe, Praga Północ, Warszawa Mokotów czy Warszawa Targówek jest najbardziej opłacalnym finansowo, ale też organizacyjnie rozwiązaniem. 

Wynajem Warszawa - renegocjacje umów 

Jak wspomniano powyżej, umowy najmu w kategorii  "magazyny do wynajęcia", "hale na wynajem" lub "lokal handlowy na wynajem" są zazwyczaj zawierane na czas określony (3 lub 5 lat). Dla najemców obiektów magazynowych to jednocześnie dodatkowe możliwości, jak i spore wyzwanie. Przez okres trwania początkowej umowy najmu zwiększyć mogła się niezbędna dla realizacji celów firmy powierzchnia magazynowa lub powierzchnia biurowa. Warto przy tej okazji zweryfikować założenia logistyczne sprzed kilku lat i zdecydować, czy rzeczywiście dotychczasowe położenie, w jaki znajduje się magazyn, hala lub biuro (Warszawa Wola, Warszawa Włochy, Warszawa Białołęka, Warszawa Praga Południe, Warszawa Praga Południe, Warszawa Targówek, Warszawa Ursus, Warszawa Mokotów itd.) jest najlepszą odpowiedzią na potrzeby naszego biznesu. 

Warto również regularnie śledzić powiadomienia o nowych ofertach powierzchni na wynajem - może okazać się, że na rynku przybył magazyn odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Wynajem Warszawa - magazyny wysokiego składowania

Coraz więcej deweloperów decyduje się na budowę przeznaczonych na wynajem magazynów wysokiego składowania. Nazywane również magazynami wysokoregałowymi mogą stanowić korzystniejszą ekonomicznie alternatywę składowania towarów, niezależnie od lokalizacji, dzięki wykorzystaniu kilku poziomów powierzchni pionowej. Dlatego tego typy rozwiązań nie brak na nowoczesnym rynku magazynowym. Jeśli poszukujesz ergonomicznego rozwiązania dla swojego biznesu, magazyny do wynajęcia w tej kategorii mogą okazać się dobrym rozwiązaniem. 

Kategorie, do których może należeć magazyn, biorąc pod uwagę wysokość składowania materiału to: 
• Magazyn do wynajęcia Warszawa - magazyn niskiego składowania – do 4,2 m,
• Magazyn do wynajęcia Warszawa - magazyn średniego składowania – od 4,2 do 7,2 m,
• Magazyn do wynajęcie Warszawa - magazyn wysokiego składowania – powyżej 7,2 m.

Magazyn i hala produkcyjna - oświetlenie

Prawidłowe oświetlenie w magazynie na wynajem to nie tylko kwestia jakości i komfortu pracy, ale także zgodności z przepisami prawa. Każda hala produkcyjna i magazyn na wynajem powinny spełniać wymogi dotyczące m.in: 

- oświetlenie dzienne w pomieszczeniu przeznaczonym na pobyt ludzi (może to być hala, biuro, magazyn na wynajem itd.)

- minimalne natężenie światła (w tym elektrycznego)

Nowoczesna hala, centrum logistyczne jest najczęściej wyposażona w oświetlenie wykonane w technologii LED.

Wynajem Warszawa - minimalna powierzchnia magazynu

W małych magazynach handlowych powierzchnia użytkowa w m2 wynosi minimum 500 m. 

Całkowita pojemność magazynu nie jest równoznaczna z jego powierzchnią (w omawianym przypadku 500 m część może stanowić np. powierzchnia biurowa, istotna jest również maksymalna wysokość składowania).

Magazyny do wynajęcia - nie tylko Warszawa

Firma MAXON Nieruchomości posiada informacje o magazynach na wynajem również w lokalizacjach innych niż Warszawa. Wybierz z listy naszych ofert te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i sprawdź ofertę w kategoriach: magazyny na wynajem województwo dolnośląskie, hale do wynajęcia województwo kujawsko-pomorskie, pow. magazynowe woj. zachodniopomorskie itd. 

#magazyn warszawa #szukam magazynu do wynajęcie okolice Warszawy