Planujesz sprzedać lub wynająć nieruchomość?

Zrób to nie tylko szybko, ale też korzystnie


 • MAXON.pl
  750 000

  osób poszukujących nieruchomości odwiedziło stronę maxon.pl w 2021 r.

 • MAXON.pl
  180

  naszych agentów specjalizuje się w transakcjach na rynku warszawskim

 • MAXON.pl
  6 000

  klientów miesięcznie zgłasza się do nas w poszukiwaniu nieruchomości

 • MAXON.pl
  8 oddziałów

  Zapraszamy do naszych ośmiu oddziałów na terenie Warszawy - znajdź najbliższy

Formularz kontaktowy

W jaki sposób działamy?

Oglądamy nieruchomość

Współpracę rozpoczniemy od obejrzenia Twojej nieruchomości. Posiłkując się naszą wiedzą i doświadczeniem, pomożemy Ci ustalić optymalną cenę wyjściową transakcji, a następnie uważnie przeanalizujemy dokumenty i omówimy warunki współpracy.

Podpisujemy umowę

Po zaakceptowaniu przez Ciebie warunków przedstawionych na spotkaniu i doprecyzowaniu szczegółów z agentem nieruchomości podpiszemy umowę, która stanowi jasną gwarancję przyszłej współpracy.

Pracujemy nad ofertą

Wiemy, na jakie elementy oferty zwrócić szczególną uwagę, by przyciągała ona klientów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom (m.in. spacery 3D, filmy z wnętrza nieruchomości, filmy z drona) wyróżnimy Twoją ofertę na tle konkurencji.

x x x

Zapewniamy najlepszą reklamę

Twoja oferta pojawi się w kilkunastu głównych portalach z branży nieruchomości. Wyeksponujemy ją również na stronie maxon.pl, w naszych mediach społecznościowych oraz umieścimy w wewnętrznej bazie klientów. Dzięki temu natychmiast dotrze to szerokiej grupy odbiorców.

Dopełniamy formalności

Po znalezieniu nabywcy zadbamy o prawidłową i bezpieczną sprzedaż lub wynajem nieruchomości. Wyręczymy Cię we wszystkich najważniejszych formalnościach, czuwając nad podpisaniem umowy przedwstępnej, dokumentami kredytowymi, organizacją aktu notarialnego lub umowy najmu.

Działamy "pod klucz"

Jesteśmy obecni przy przekazaniu kluczy – najprzyjemniejszym momencie procesu sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Sporządzamy niezbędne protokoły i pomagamy w rozliczeniu mediów, podczas gdy Ty cieszysz się z finalizacji udanej transakcji.

Wynajmujesz? Sprawdź unikalny program weryfikacji najemców

Wynajmując swój dom lub mieszkanie, dokonujesz transakcji o wartości kilku, a czasem nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie, licząc, że najemca będzie dokonywał terminowych płatności. Teraz możesz podjąć decyzję o wyborze najemcy nie tylko na podstawie rozmowy i poczucia zaufania, ale również prawdziwych danych finansowych. Dzięki współpracy z firmą Simpl.rent możemy zaoferować Ci bezpłatny program weryfikacji potencjalnego najemcy, bazując na 3 rodzajach informacji:

Krok 1

Potwierdzenie tożsamości

Krok 2

Weryfikacja, czy najemca zarabia ponad dwukrotną wartość czynszu z opłatami, czyli spełnia kryterium dochodowe dla danej nieruchomości.

Krok 3

Sprawdzenie, czy w historii płatniczej i kredytowej najemcy nie ma informacji wskazujących na nieterminowość w spłacaniu jego zobowiązań.

O FIRMIE

MAXON Nieruchomości to jedna z niewielu firm na polskim rynku o tak długiej historii i mocnej pozycji na rynku warszawskim. Pracujemy w zespołach, z których każdy specjalizuje się w określonym rodzaju nieruchomości, zapewniając klientom najwyższy poziom obsługi na każdym etapie procesu transakcyjnego.

Doskonała znajomość rynku oraz stały monitoring transakcji nieruchomości mieszkaniowych sprawiają, że posiadamy najbardziej aktualne informacje o bieżącym stanie podaży.

33 lata

Tak długo jesteśmy obecni na warszawskim rynku nieruchomości. Dzięki znajomości warunków lokalnego rynku, pomożemy Ci ustalić właściwą cenę wyjściową i przyspieszyć transakcję.

1473

Weryfikacja, czy najemca zarabia ponad dwukrotną wartość czynszu z opłatami, czyli spełnia kryterium dochodowe dla danej nieruchomości.

10 500 000

To liczba odsłon naszej strony w 2021r. Jesteśmy znaną marką, do której klienci chętnie powracają, lub są kierowani przez rekomendacje znajomych.