Znajdź biuro na sprzedaż wśród 97 naszych ofert

Tylko w MAXON

 • 1989 rok
Warszawa, Wawer
2 500 000 PLN
900 m2
Wawer - możliwość zaadaptowania na biurowiec
WYŁĄCZNOŚĆ
0%
 • 2008 rok
Warszawa, Praga-Południe
Igańska
9 800 000 PLN
920 m2
Duży Hostel w Centrum Grochowa
WYŁĄCZNOŚĆ
 • 1997 rok
Warszawa, Mokotów
Wołodyjowskiego
2 990 000 PLN
300 m2
1997 rok
WYŁĄCZNOŚĆ
0%
 • 2001 rok
Warszawa
1 090 000 PLN
400 m2
SPACER 3D,Doskonała Oferta na Hostel, Przedszkole
WYŁĄCZNOŚĆ
3D
 • 1982 rok
Łomianki
2 199 000 PLN
550 m2
Rezydencja odp. wymogm domu spokojnej starości.
WYŁĄCZNOŚĆ
0%
 • 1995 rok
Warszawa, Wola
5 000 000 PLN
1 347 m2
Obiekt biurowo-magazynowo-produkcyjny
WYŁĄCZNOŚĆ
0%

Najnowsze oferty

 • 1939 rok
Warszawa, Mokotów
10 850 000 PLN
450 m2
Kamienica z dużym potencjałem
 • 1990 rok
Warszawa, Bielany
3 400 000 PLN
457 m2
1990 rok
 • 1999 rok
Piastów
3 700 000 PLN
483 m2
NIERUCHOMOŚĆ PRZY ALEJACH JEROZOLIMSKICH
 • 1950 rok
Warszawa, Śródmieście
4 000 000 PLN
838 m2
Kamienica przy metrze
 • 2018 rok
Warszawa, Targówek
Targówek
7 000 000 PLN
1 711 m2
Targówek, nowy biurowiec
 • 1989 rok
Warszawa, Wawer
2 500 000 PLN
900 m2
Wawer - możliwość zaadaptowania na biurowiec
WYŁĄCZNOŚĆ
0%
 • 2000 rok
Góra Kalwaria
DK 79
2 000 000 PLN
1 413 m2
Do sprzedania obiekt 1413 mkw na działce 5982 mkw
 • 1998 rok
Warszawa, Wilanów
5 500 000 PLN
720 m2
1998 rok
 • 2003 rok
Warszawa, Praga-Południe
10 000 000 PLN
3 207 m2
2003 rok
 • 2000 rok
Warszawa, Mokotów
13 320 000 PLN
1 900 m2
2000 rok

Najnowsze wpisy na blogu

Ulga mieszkaniowa w PIT dłuższa o rok

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra finansów, osoby, które w 2018 r. sprzedały dom lub mieszkanie i nie zdążyły do końca 2020 r. przeznaczyć środków na zakup kolejnej nieruchomości, wciąż mogą uniknąć 19% podatku, kupując nowy lokal do końca 2021 r.

Czytaj więcej

Ochrona praw lokatorów a osoby prawne

Coraz większą popularność zyskuje najem mieszkań przez firmy na rzecz swoich pracowników. Czy przepisy Ustawy o Ochronie Praw Lokatorów chronią w takim przypadku osoby fizyczne (pracowników), skoro sama umowa najmu podpisana jest z osobą prawną?

Czytaj więcej

Od kogo pośrednik powinien pobierać prowizję?

Częstym życzeniem klientów, którzy zgłaszają się do biur nieruchomości jest, aby pośrednik pobierał prowizję tylko od jednej ze stron transakcji, najlepiej jeśli to będzie „ta druga strona”. Jak takie oczekiwanie ma się do roli i zadań pośrednika? Odpowiada Aleksander Skirmuntt, Audytor Działu Sprzedaży.

Czytaj więcej

BIUROWIEC NA SPRZEDAŻ WARSZAWA

W przypadku wynajmu przestrzeni biurowej, istotną kwestią jest nie tylko aranżacja przestrzeni, ale również projekt i wykonanie całego budynku. Nowoczesny biurowiec na sprzedaż w Warszawie powinien posiadać miejsca parkingowe, windy, sieć telekomunikacyjną oraz udogodnienia niezbędne do efektywnej pracy. Nawet drobne elementy mają wpływ na komfort i ergonomię pracy, dlatego warto zadbać o najmniejszy szczegół.  Spore znaczenie może mieć otoczenie budynku i jego infrastruktura – warto zwrócić uwagę czy w pobliżu znajdują się miejsca sprzyjające odpoczynkowi.  Coraz większa liczba profesjonalistów robiących karierę w Warszawie ceni sobie nie tylko odpowiednie warunki pracy, ale też ofertę rozrywkowo-kulturalną. Równie istotne jest, aby biurowiec nie był położony „w próżni” – ważne, by znajdował się blisko sklepów, placówek usługowych, restauracji, pralni, banków itd. 

Biura na sprzedaż Warszawa - klimatyzacja i wentylacja

Nowoczesny biurowiec to nie tylko budynek i jego wyposażenie, ale również warunki poprawiające codzienny komfort pracy. Wpływa on na samopoczucie pracowników oraz ich  produktywność. Żadna nowoczesna przestrzeń biurowa nie może się obejść bez klimatyzacji i wentylacji.  Ważne, by rozwiązania techniczne, które służą zachowaniu w  pomieszczeniach odpowiedniej temperatury i przepływu powietrza odpowiadały najnowszym kryteriom energooszczędności. Sprawna wentylacja, pozwalająca na odpowiedni dopływ świeżego powietrza, jest podstawą w dbaniu o jakość powietrza w pomieszczeniu (im lepsza, tym mniej w powietrzu zanieczyszczeń, m.in. dwutlenku węgla, biozanieczyszczeń wydzielanych przez ludzi oraz zanieczyszczeń emitowanych przez materiały budowlane i wykończeniowe). 

Pomieszczenia socjalne

Pracodawca ma obowiązek stworzyć zespołowi warunki umożliwiające nie tylko pracę, ale też wypoczynek i zaspokajanie podstawowych potrzeb. 
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dn. 26 września 1997 r. dotyczącym BHP, pomieszczenia higienicznosanitarne to m.in. szatnie, umywalnie, pomieszczenie z natryskami, ustępy, palarnie, jadalnie z wyjątkiem stołówek, pomieszczenia do wypoczynku, pomieszczenia do ogrzewania się pracowników oraz pomieszczenia do prania, odkażania, suszenia i odpylania odzieży roboczej lub ochronnej.  Które z nich są obowiązkowe w przypadku biurowców w Warszawie? Przede wszystkim toaleta oraz miejsce do spożywania posiłków. Podstawą w biurowej kuchni jest stół, kilka wygodnych krzeseł, lodówka, sprzęty typu mikrofalówka czy ekspres do kawy. Warto stworzyć przyjazne miejsce, w którym pracownicy będą mogli nie tylko zjeść, ale również zintegrować się. 

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne w biurze to absolutny standard, który musi być spełniony w przypadku zakupu biurowca. Najlepiej, aby nowoczesny biurowiec na sprzedaż w Warszawie posiadał kilka tego typu pomieszczeń – o różniej wielkości i wyposażeniu, aby odpowiadały potrzebom kameralnych spotkań kilku osób, porannych odpraw zespołów, ale też większych szkoleń.  Sala konferencyjna to także doskonałe miejsce spotkań z klientami oraz gośćmi odwiedzającymi naszą siedzibę. Właściwie zaaranżowana pozwala na zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Winda w biurowcu

W dzisiejszych czasach wszystkie nowoczesne centra biurowe są wyposażone w windy, co przekłada się na komfort gości i pracowników. Windy powinny być szybkie i nowoczesne, a przede wszystkim bezawaryjne. To szczególnie istotne w przypadku wysokich, wielopiętrowych biurowców na sprzedaż. Najnowsze biurowce często posiadają inteligentny system wind o nowoczesnym designie, pracujących w systemie Internetu Rzeczy. 

Kontrola dostępu do budynku

Jednym z zagrożeń bezpieczeństwa w budynku jest wtargnięcie do niego niepożądanych osób. W celu minimalizacji takiego ryzyka, każdy biurowiec na sprzedaż w Warszawie powinien posiadać  system kontroli dostępu. Jego podstawowymi elementami jest zatrudnienie ochrony budynku, zakup wideodomofonów i kamer oraz instalacja elektronicznych systemów kontroli, które identyfikują odwiedzających na podstawie: 
• ręcznie wpisywanego kodu
• karty 
• cech biometrycznych, np. skanowania linii papilarnych

Parking dla pracowników i klientów

Idealny biurowiec na sprzedaż w Warszawie powinien posiadać własny parking.  Stało się to już standardem, wymaganym przez najemców. Powierzchnia parkingu oraz liczba oferowanych stanowisk często brana jest pod uwagę przy ostatecznym wyborze pomiędzy kilkoma rozważanymi przestrzeniami biurowymi do wynajęcia. Na etapie planowania inwestycji może okazać się, że powierzchnia działki nie jest odpowiednio duża, aby parkowanie było wygodne, szczególnie w dzielnicach bliżej centrum. Dlatego przy wielu biurowcach w  Warszawie powstają parkingi zadaszone lub na poziomach podziemnych. 

Idealnie zaaranżowana przestrzeń biurowa w Warszawie - sprzedaż biurowców w Warszawie

Zdecydowana większość firm decyduje się na wynajem powierzchni biurowej. Część z nich bierze jednak pod uwagę zakup. Własna nieruchomość to często zysk w dłuższej perspektywie (szczególnie, jeśli firma dysponuje kapitałem na zakup) – przedsiębiorca nie jest zobowiązany do opłacania comiesięcznego czynszu. Oczywiście sam zakup biurowca to jeszcze nie wszystko. Ważne jest odpowiednie urządzenie przestrzeni, by była komfortowa. Jeżeli chcemy zaoszczędzić czas, warto zdecydować się na biurowce, które są już wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty, stwarzające warunki do komfortowej pracy. 

Jeśli chcemy samodzielnie wyposażyć biuro, należy pamiętać o odpowiednim rozmieszczeniu mebli i prawidłowym oświetleniu. W przypadku open space dobrze, jeśli zadba się o wygłuszenie przestrzeni. Każdy budynek biurowy w Warszawie powinien być urządzony wygodnie i funkcjonalnie.

Biurowiec Warszawa i okolice - sprzedaż

Jeśli Twoja firma posiada siedzibę w Warszawie i chcesz nabyć odpowiednie biuro – skorzystaj z usług profesjonalnej agencji. MAXON Nieruchomości oferuje szeroką bazę lokali usługowych na sprzedaż. Doświadczenie naszych agentów, ich wsparcie oraz profesjonalne doradztwo pomoże Ci korzystnie wybrać oraz zakupić nieruchomość. Przed wyborem odpowiedniego biurowca zachęcamy do ustalenia, jaka dzielnica jest  dla Ciebie najbardziej interesująca: 
• Warszawa Ursynów,
• Warszawa Mokotów, 
• Warszawa Wilanów,
• Warszawa Śródmieście, 
• Warszawa Praga Południe.

Równie ważna jak sama lokalizacja budynku jest pobliska infrastruktura komunikacyjna. Czy budynek znajduje się pobliżu pętli autobusowej, dworca, kolejki SKM, głównych dróg?  W zależności od przeznaczenia, biuro może być położone w ścisłym centrum lub dzielnicy biznesowej (preferowane dla większych korporacji) lub w spokojniejszej okolicy (kameralny budynek dla mniejszych firm). 

Biurowiec do kupienia Warszawa

Interesuje Cię Warszawa i sprzedaż biurowców? Sprawdź nasze oferty powierzchni biurowych na sprzedaż. Warszawa to miasto, które ciągle się rozwija - warto zainwestować w biuro właśnie tutaj.