Znajdź biuro na sprzedaż wśród 29 naszych ofert

Tylko w MAXON

 • 1960 rok
Warszawa, Ochota
ul. Dunajecka
2 880 000 PLN
201 m2
Dom na Szczęsliwicach
WYŁĄCZNOŚĆ
 • 2019 rok
Warszawa, Włochy
Mineralna
4 600 000 PLN
442 m2
Atrakcyjny budynek na cele biurowe Al. Krakowska
WYŁĄCZNOŚĆ
 • 2013 rok
Warszawa, Białołęka
ul. Pawła Włodkowica
39 100 000 PLN
6 584 m2
Nowoczesny budynek biurowo-magazynowy
WYŁĄCZNOŚĆ
 • 1930 rok
Warszawa, Wawer
ul. Kosmatki
2 990 000 PLN
368 m2
Budynek biurowo magazynowy Trasa Siekierkowska
WYŁĄCZNOŚĆ

Najnowsze oferty

 • 2000 rok
Warszawa, Wilanów
Wiertnicza
7 400 000 PLN
1 150 m2
Obiekt np. na działalność medyczną, catering!
 • 1990 rok
Warszawa, Mokotów
2 650 000 PLN
303 m2
Budynek biurowy, Mokotów Metro Wilanowska
 • 2002 rok
Warszawa, Mokotów
15 000 000 PLN
2 921 m2
Sprzedaż biurowca na Mokotowie.
 • 1998 rok
Warszawa, Mokotów
16 000 000 PLN
1 426 m2
Atrakcyjna lokalizacja na Mokotowie.
 • 1999 rok
Warszawa, Targówek
4 300 000 PLN
528 m2
Budynek biurowy pow. 527 mkw na Zaciszu
 • 1960 rok
Warszawa, Ochota
ul. Dunajecka
2 880 000 PLN
201 m2
Dom na Szczęsliwicach
WYŁĄCZNOŚĆ
 • 2019 rok
Warszawa, Włochy
Mineralna
4 600 000 PLN
442 m2
Atrakcyjny budynek na cele biurowe Al. Krakowska
WYŁĄCZNOŚĆ
 • 2013 rok
Warszawa, Białołęka
ul. Pawła Włodkowica
39 100 000 PLN
6 584 m2
Nowoczesny budynek biurowo-magazynowy
WYŁĄCZNOŚĆ
 • 2023 rok
Warszawa, Włochy
12 000 000 PLN
1 300 m2
Wolnostojący budynek biurowo-wystawienniczy
 • 1930 rok
Warszawa, Wawer
ul. Kosmatki
2 990 000 PLN
368 m2
Budynek biurowo magazynowy Trasa Siekierkowska
WYŁĄCZNOŚĆ

Najnowsze wpisy na blogu

Czy lepiej mieszkać w domu czy w bloku?

Wybór pomiędzy mieszkaniem w bloku a własnym domem jest jednym z najważniejszych dylematów mieszkaniowych, z którymi mogą zmierzyć się zarówno osoby planujące zakup nieruchomości, jak i ci, którzy zastanawiają się nad zmianą miejsca zamieszkania. Każda z tych opcji ma swoje zalety i wady, a decyzja ta często zależy od indywidualnych preferencji, stylu życia oraz możliwości finansowych.

Czytaj więcej

Jakie mieszkanie dla singla?

Decyzja dotycząca zakupu lub wynajmu nieruchomości może być trudna, ale z właściwym podejściem możesz znaleźć mieszkanie, które spełni Twoje potrzeby i oczekiwania. Przeczytaj, jakie kupić mieszkanie dla singla!

Czytaj więcej

Zakup mieszkania nad morzem - jakie ma zalety?

Marzenie o posiadaniu własnego mieszkania nad morzem jest powszechne i fascynujące dla wielu osób. Odsetek ludzi decydujących się na zakup nieruchomości w nadmorskich miejscowościach stale rośnie. Przedstawiamy różne zalety posiadania mieszkania nad morzem, które przekonają nawet najbardziej niezdecydowanych!

Czytaj więcej

BIUROWCE NA SPRZEDAŻ WARSZAWA

W przypadku zakupu przestrzeni biurowej istotną kwestią jest nie tylko aranżacja, ale również projekt i wykonanie całego budynku. Nowoczesny biurowiec na sprzedaż w Warszawie powinien posiadać miejsca parkingowe, windy, sieć telekomunikacyjną oraz udogodnienia niezbędne do efektywnej pracy. Nawet drobne elementy mają wpływ na komfort i ergonomię pracy, dlatego warto zadbać o najmniejszy szczegół.  Spore znaczenie może mieć otoczenie budynku i jego infrastruktura – warto zwrócić uwagę czy w pobliżu znajdują się miejsca sprzyjające odpoczynkowi.  Coraz większa liczba profesjonalistów robiących karierę w Warszawie ceni sobie nie tylko odpowiednie warunki pracy, ale też ofertę rozrywkowo-kulturalną. Równie istotne jest, aby biurowiec na sprzedaż nie był położony „w próżni” – ważne, by znajdował się blisko sklepów, placówek usługowych, restauracji, pralni, banków itd. 

Biurowiec na sprzedaż Warszawa - klimatyzacja i wentylacja

Nowoczesny biurowiec na sprzedaż to nie tylko budynek i jego wyposażenie, ale również warunki poprawiające codzienny komfort pracy. Wpływa on na samopoczucie pracowników oraz ich produktywność. Żaden nowoczesny biurowiec na sprzedaż nie może się obejść bez klimatyzacji i wentylacji.  Ważne, by biurowiec na sprzedaż posiadał rozwiązania techniczne, które służą zachowaniu w  pomieszczeniach odpowiedniej temperatury i przepływu powietrza oraz odpowiadają najnowszym kryteriom energooszczędności. Sprawna wentylacja, pozwalająca na odpowiedni dopływ świeżego powietrza, jest podstawą w dbaniu o jakość powietrza w pomieszczeniu (im lepsza, tym mniej w powietrzu zanieczyszczeń, m.in. dwutlenku węgla, biozanieczyszczeń wydzielanych przez ludzi oraz zanieczyszczeń emitowanych przez materiały budowlane i wykończeniowe). 

Biurowiec na sprzedaż Warszawa - pomieszczenia socjalne

Pracodawca ma obowiązek stworzyć zespołowi warunki umożliwiające nie tylko pracę, ale też wypoczynek i zaspokajanie podstawowych potrzeb. Każdy biurowiec na sprzedaż powinien zapewniać umożliwiające to rozwiązania przestrzenne i logistyczne. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dn. 26 września 1997 r. dotyczącym BHP, pomieszczenia higienicznosanitarne to m.in. szatnie, umywalnie, pomieszczenie z natryskami, ustępy, palarnie, jadalnie z wyjątkiem stołówek, pomieszczenia do wypoczynku, pomieszczenia do ogrzewania się pracowników oraz pomieszczenia do prania, odkażania, suszenia i odpylania odzieży roboczej lub ochronnej.  Które z nich są obowiązkowe w budynku typu biurowiec na sprzedaż? Przede wszystkim toaleta oraz miejsce do spożywania posiłków. Podstawą w biurowej kuchni jest stół, kilka wygodnych krzeseł, lodówka, sprzęty typu mikrofalówka czy ekspres do kawy. Warto stworzyć przyjazne miejsce, w którym pracownicy będą mogli nie tylko zjeść, ale również zintegrować się. 

Biurowiec na sprzedaż Warszawa - sale konferencyjne

Sale konferencyjne to dla przestrzeni biurowej absolutny standard. Najlepiej, aby nowoczesny biurowiec na sprzedaż w Warszawie posiadał kilka tego typu pomieszczeń – o różniej wielkości i wyposażeniu, aby odpowiadały potrzebom kameralnych spotkań kilku osób, porannych odpraw zespołów, ale też większych szkoleń.  Sala konferencyjna to także doskonałe miejsce spotkań z klientami oraz gośćmi odwiedzającymi siedzibę firmy. Właściwie zaaranżowana pozwala na zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Biurowiec na sprzedaż Warszawa - winda

Obecnie wszystkie nowoczesne centra biurowe są wyposażone w windy, co przekłada się na komfort gości i pracowników. Biurowiec na sprzedaż powinien być zaopatrzony w szybkie i nowoczesne, a przede wszystkim bezawaryjne windy. To szczególnie istotne w przypadku wysokich, wielopiętrowych biurowców na sprzedaż. Najnowsze biurowce często posiadają inteligentny system wind o nowoczesnym designie, pracujących w systemie Internetu Rzeczy. 

Biurowiec na sprzedaż Warszawa - kontrola dostępu

Jednym z zagrożeń bezpieczeństwa w budynku jest wtargnięcie do niego niepożądanych osób. W celu minimalizacji takiego ryzyka, każdy biurowiec na sprzedaż w Warszawie powinien posiadać  system kontroli dostępu. Jego podstawowymi elementami jest zatrudnienie ochrony budynku, zakup wideodomofonów i kamer oraz instalacja elektronicznych systemów kontroli, które identyfikują odwiedzających na podstawie: 
• ręcznie wpisywanego kodu
• karty 
• cech biometrycznych, np. skanowania linii papilarnych

Biurowiec na sprzedaż Warszawa - parking dla pracowników i klientów

Idealny biurowiec na sprzedaż powinien posiadać własny parking.  Stało się to już standardem wymaganym przez najemców. Powierzchnia parkingu oraz liczba oferowanych stanowisk często brana jest pod uwagę przy ostatecznym wyborze pomiędzy kilkoma rozważanymi przestrzeniami biurowymi do wynajęcia. Na etapie planowania inwestycji może okazać się, że powierzchnia działki nie jest odpowiednio duża, aby parkowanie było wygodne, szczególnie w dzielnicach bliżej centrum. W takim przypadku, biurowiec na sprzedaż jest często wspomagany przez parkingi na poziomach podziemnych. 

Biurowiec na sprzedaż Warszawa - co wziąć po uwagę?

Zdecydowana większość firm decyduje się na wynajem powierzchni biurowej. Część z nich bierze jednak pod uwagę zakup. Własny biurowiec na sprzedaż to często zysk w dłuższej perspektywie (szczególnie, jeśli firma dysponuje kapitałem na zakup) – przedsiębiorca nie jest zobowiązany do opłacania comiesięcznego czynszu. Sam zakup biurowca to jeszcze nie wszystko. Ważne jest odpowiednie urządzenie przestrzeni, by była komfortowa. Jeżeli chcemy zaoszczędzić czas, warto zdecydować się na biurowce, które są już wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty, stwarzające warunki do komfortowej pracy. 

W przypadku samodzielnego wyposażania biura, należy pamiętać o odpowiednim rozmieszczeniu mebli i prawidłowym oświetleniu. W przypadku open space dobrze, jeśli zadba się o wygłuszenie przestrzeni. Każdy biurowiec na sprzedaż Warszawa powinien być urządzony wygodnie i funkcjonalnie.

Biurowiec na sprzedaż Warszawa i okolice 

Jeśli Twoja firma posiada siedzibę w Warszawie i chcesz nabyć odpowiednie biuro – skorzystaj z usług profesjonalnej agencji. MAXON Nieruchomości oferuje szeroką bazę lokali usługowych na sprzedaż. Doświadczenie naszych agentów, ich wsparcie oraz profesjonalne doradztwo pomoże Ci korzystnie wybrać oraz zakupić nieruchomość. Przed wyborem odpowiedniego biurowca zachęcamy do ustalenia, jaka dzielnica jest  dla Ciebie najbardziej interesująca: 
Biurowiec na sprzedaż Warszawa Ursynów,
Biurowiec na sprzedaż Warszawa Mokotów, 
Biurowiec na sprzedaż Warszawa Wilanów,
Biurowiec na sprzedaż Warszawa Śródmieście, 
Biurowiec na sprzedaż Warszawa Praga Południe
Biurowiec na sprzedaż Warszawa Wola
Biurowiec na sprzedaż Warszawa Ochota
Biurowiec na sprzedaż Warszawa Włochy
Biurowiec na sprzedaż Warszawa Mokotów

Równie ważna jak sama lokalizacja budynku jest pobliska infrastruktura komunikacyjna. Czy budynek znajduje się pobliżu pętli autobusowej, dworca, kolejki SKM, głównych dróg?  W zależności od przeznaczenia, biuro może być położone w ścisłym centrum lub dzielnicy biznesowej (preferowane dla większych korporacji) lub w spokojniejszej okolicy (kameralny budynek dla mniejszych firm). 

Biurowiec na sprzedaż Warszawa - współpraca z agencją

Interesuje Cię Warszawa i biurowiec na sprzedaż? Sprawdź nasze oferty powierzchni biurowych na sprzedaż. Warszawa to miasto, które ciągle się rozwija - warto zainwestować w biuro właśnie tutaj

Warszawa - najważniejsze strefy biurowców

1. Okolice Ronda Daszyńskiego. Dość łatwo znaleźć tu biurowiec na sprzedaż - do wyboru mamy kilka już gotowych, jak i w ostatniej fazie budowy, całych kompleksów biurowych: Warsaw Spire, Generation Park czy Warsaw Hub. Dodatkowo są tu już inne biurowce: Proximo I i II, Crown Tower, Crown Square, Crown Point, Prosta 69, Wola Center, Wronia 31, Prosta Tower, Prosta Office Center, Skyliner oraz Warsaw Unit. Planowany jest też nowy kompleks biurowo–handlowo-apartamentowy Towarowa 22. Łącznie liczba biurowców jaka znajduję się w tym rejonie przekracza już 20, a wliczając położone także niedaleko takie obiekty jak: Renaissance Tower, Wola Retro, Kasprzaka 2/8, Lixa B, Karolkowa Business Park, Concept Tower, Spark, G9, Warsaw Trade Tower, Green Corner, City Gate Prime Corporate Center, Browary Warszawskie, Chmielna 89, Art. Norblin, Mennica Legacy Tower tworzy z tego miejsca prawdziwe zagłębie biurowe liczące razem ok. 40 budynków. Dysponujący odpowiednim kapitałem nabywca może tu znaleźć odpowiedni dla swojej inwestycji biurowiec na sprzedaż. 

2. COB. Centralny Obszar Biznesu – bo o nim mowa – obejmuje znaczną część Śródmieścia, a zamyka się w kwartale określonym przez aleję Solidarności od północy, aleję Jana Pawła II od zachodu, ulicę Hożą od południa oraz przebieg Traktu Królewskiego na wschodzie. Biurowiec na sprzedaż położony na tym obszarze zachęca kupujących przede wszystkim doskonałą lokalizacją. 

Budynki znajdujące się w Centralnym Obszarze Biznesu oferują w tym momencie niemal 900 tys. m2 powierzchni biurowej, a liczby te nadal rosną. Deweloperzy skrzętnie wykorzystują wszystkie możliwości do rozwoju biznesu na tym terenie, zagospodarowując niewykorzystane działki, których podaż jest jednak ograniczona. 

3. Rejon Aleje Jerozolimskie - obejmuje znaczną część Ochoty i warszawskich Włoch. Łączna powierzchnia budynków biurowych w tej okolicy to około 700.000 m2, co czyni ją jedną z najważniejszych destynacji biurowych Warszawy. Biurowiec na sprzedaż zakupiony w tej lokalizacji może znaleźć najemcę w branży telekomów (siedzibę ma tutaj Orange), sektora publicznego oraz IT i centrów usług wspólnych.

Nie tylko biurowce - biuro w kamienicy

Decydując się na zakup lokalu na biuro, nabywca nie musi ograniczać się do nowoczesnych biurowców. Położone w centrum miasta kamienice są często dobrym rozwiązaniem dla niewielkich firm. Zaletą tego typu lokali jest najczęściej strategiczne położenie, duża przestrzeń oraz klimatyczne wnętrza, których nie zastąpi nowoczesny biurowiec na sprzedaż z ogromnymi przestrzeniami open space. Biuro w kamienicy pozwala na nadanie siedzibie firmy unikalnego charakteru. Odrestaurowane kamienice są często siedzibą kancelarii prawniczych, biur architektonicznych oraz placówek dyplomatycznych. Bardzo często wyposażone są w klimatyzację, nowoczesne systemy przeciwpożarowe i alarmowe - czyli to, co oferuje również nowoczesny biurowiec na sprzedaż. 

Historyczne kamienice są zazwyczaj świetnie zlokalizowane – często przy samym rynku. Pozwala to na posiadanie biura  w centrum miasta, gdzie nowy biurowiec na sprzedaż nie ma szans powstania.  Zdarza się, że wzrost zainteresowania kamienicami położonymi poza ścisłym centrum następuje we względu na poprawę infrastruktury, tak jak w przypadku Pragi Północ i inwestycji w budowę metra oraz rewitalizację prawobrzeżnych dzielnic Warszawy. Dla niektórych biznesów będzie to lepsza lokalizacja niż np. biurowiec na sprzedaż Warszawa Ursynów.

Jeśli mowa już o samych lokalach - przestronne, wysokie wnętrza umożliwiają dużą dowolność aranżacji, włączając w to nawet budowę antresoli. Pozwala to na dodanie przestrzeni biurowej niepowtarzalnego klimatu.  Lokale w kamienicach składają się zazwyczaj z kilku pokojów, posiadają obszerne kuchnie i łazienki oraz spore balkony.  Typowy biurowiec na sprzedaż przedstawia raczej uniwersalne rozwiązania, bez 

Mieszkania w kamienicy są też ciche – grube, zbudowane z cegieł mury zapewniają dobrą izolację akustyczną. Zwiększa to komfort pracy, nawet w przypadku posiadania lokalu w centrum miasta. 

Podczas najgorętszych miesięcy, we wnętrzach panuje przyjemny chłód (to również zasługa murów). Dzięki przestronnym oknom do wnętrz wpada więcej naturalnego światła.

Biuro w kamienicy - stan techniczny budynku

Przed zakupem kamienicy w celu stworzenia tam przestrzeni biurowej należy uzyskać dokładne informacje o stanie technicznym budynku. 

To od niego zależy zakres prac remontowych i koszty z nimi związane. Na co zwrócić szczególną uwagę przy weryfikacji? 

1. Stan murów (w szczególności ich suchość). Zawilgocone mury, spuchnięty i odpadający tynk oraz zacieki mogą przysporzyć właścicielowi niemałych problemów, a wadliwy system wentylacji często przyczynia się do powstania grzyba. Wyzwaniem, z którymi często muszą mierzyć się właściciele odnawiający warszawskie kamienice są też ślady po ostatniej wojnie, tzw. postrzeliny.  Dokładna weryfikacja stanu murów wykracza poza sprawdzenie elewacji oraz warstwy tynku. 
2. Instalacja wodno-kanalizacyjna - warto sprawdzić jej sprawność. W starych kamienicach może brakować bieżącej wody i kanalizacji.
3. Instalacja elektryczna – może ona wymagać modernizacji ze względu na kwestie bezpieczeństwa (np. przez zaśniedziałe przewody aluminiowe) albo po prostu ze względów użytkowych (np. konieczna jest większa ilość gniazdek elektrycznych lub punktów oświetlenia lub przystosowanie instalacji do nowoczesnych sprzętów). 
4. Instalacja grzewcza – niektóre kamienice mogą wciąż posiadać jedynie ogrzewanie piecowe, co znacznie obniża bezpieczeństwo użytkowania – zwiększa ryzyko pożarów. 
5. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Jeśli budynek znajduje się na obszarze obowiązywania MPZP, koniecznie należy sprawdzić jego ustalenia (zarówno w tekście, jak na rysunku). 

Zarządca budynku powinien posiadać i udostępnić protokoły z okresowych przeglądów technicznych – warto o nie poprosić i zapoznać się z ich treścią. Będzie to stanowiło obiektywne źródło wiedzy o stanie budynku.