Znajdź magazyn na sprzedaż wśród 29 naszych ofert

Najnowsze oferty

  • 2009 rok
Sadowa
13 500 000 PLN
4 600 m2
Do sprzedania nieruchomość magazynowo-biurowa
  • 1998 rok
Milanówek
2 400 000 PLN
1 050 m2
Budynki magazynowo - produkcyjne w Milanówku
  • 2019 rok
Wypędy
1 990 000 PLN
850 m2
Dom z halą 700 m2 blisko S8 i CH Janki - okazja
  • 1989 rok
Dąbrowa
1 000 000 PLN
665 m2
obiekt produkcyjno-biurowo-magazynowym
WYŁĄCZNOŚĆ
  • 1975 rok
Wrzosowa
8 500 000 PLN
4 629 m2
Kompleks budynków na sprzedaż
  • 1970 rok
Nasielsk
1 700 000 PLN
12 268 m2
Hala magazynowa Nasielsk
  • 1975 rok
Siedlce
5 730 000 PLN
5 346 m2
Obiekt produkcyjno-magazynowy w okolicy Siedlec
  • 1980 rok
Katowice
3 000 000 PLN
16 629 m2
Zabudowana działka, Katowice, 16 629 mkw.
  • 2005 rok
Ozorków
26 500 000 PLN
16 087 m2
Nowoczesne hale produkcyjne ŁSSE - suwnice
  • 2000 rok
Płońsk
Mazowiecka
1 500 000 PLN
750 m2
Kompleks magazynowo-biurowy

Najnowsze wpisy na blogu

Błędy merytoryczne w Księdze Wieczystej. Co robić?

Księga Wieczysta przedstawia stan prawny nieruchomości, a informacje w niej zawarte powinny być zgodne ze stanem rzeczywistym. Nie zawsze jednak tak jest pomimo, że wpisów do Księgi Wieczystej dokonuje się w ściśle określonej procedurze i na ściśle określonych wzorach wniosków.

Czytaj więcej

Kupno działki budowlanej – na co powinien zwrócić uwagę Kupujący

Kupno działki budowlanej wcale nie jest łatwiejszym zadaniem, niż kupno domu. W opinii kupujących jest nawet zadaniem trudniejszym i bardziej czasochłonnym. Należy przy tym wykazać się daleko idącą ostrożnością i znajomością dokumentacji, która potrafi być skomplikowana. W ocenie Klientów, którzy kupili działki budowlane - dobrym posunięciem jest skorzystanie z usług biura nieruchomości.

Czytaj więcej

Jakie mieszkanie kupić? Z rynku wtórnego do remontu, czy z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim?

Wiele osób chcących kupić mieszkanie zadaje to pytanie nie tylko sobie, ale także agentom nieruchomości. W czym rzecz? Otóż zarówno mieszkanie z rynku wtórnego, które wymaga generalnego remontu, jak też mieszkanie w stanie deweloperskim - potrzebują odpowiedniego wkładu finansowego. Chcąc znaleźć odpowiedź na to pytanie, należy najpierw sporządzić listę oczekiwań Kupującego, gdyż bez tego będzie trudno podjąć właściwą decyzję.

Czytaj więcej

Magazyny na sprzedaż Warszawa

Jeżeli interesuje nas biuro z magazynem w Warszawie, warto przejrzeć dostępne oferty i skorzystać z usług pośrednika nieruchomości, który dobierze idealny lokal skrojony na miarę naszych potrzeb. Potrzeba oraz zakres bieżącego magazynowania produktów i towarów wynika oczywiście z rodzaju wykonywanej działalności gospodarczej. Dobór odpowiedniego magazynu zależy od rodzaju surowców, części, produktów oferowanych przez przedsiębiorców. Decydując się na magazyny na sprzedaż w Warszawie, koniecznie trzeba pomyśleć o funkcjonalności, ilości posiadanych produktów lub towarów, częstotliwości obrotu.

Magazyn na sprzedaż - składowanie czy magazynowanie?

Zanim wybierzemy odpowiednie biuro z magazynem w Warszawie, koniecznie trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, czy będziemy przechowywać surowce, produkty, towary, części za pośrednictwem podmiotu zawodowo trudniącym się składowaniem towarów, czyli mówiąc inaczej przedsiębiorcy składowego, czy zamierzamy samodzielnie magazynować i zarządzać nimi we własnym zakresie lub w wynajętym w tym celu pomieszczeniu. Dopiero w kolejnych krokach przechodzimy do wyboru lokalizacji.

W pierwszym przypadku konieczna będzie umowa składu. Poprzez nią przedsiębiorca zobowiązuje się do przechowywania za wynagrodzeniem oznaczonych w umowie rzeczy ruchomych. Przedsiębiorca składowy ma obowiązek wydać składającemu pokwitowanie, które będzie zawierało rodzaj, ilość, oznaczenie i sposób pakowania rzeczy. Stronami umowy są: przedsiębiorca składowy oraz składający. Można także zdecydować się na kupno magazynu i posiadać go na własność.

Jakie funkcje ma magazyn?

Jeżeli ustalimy funkcje magazynu, dużo łatwiej będzie nam ustalić jego lokalizację, sposób zarządzania towarem czy powierzchnię. Jeżeli interesują nas przeładunkowe magazyny na sprzedaż w Warszawie, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na wydajność przeładunków. W tym przypadku bardzo istotna będzie lokalizacja, rodzaj ramp przeładunkowych oraz dostępność. Tego typu magazyn jest zorientowany na transport.

Jeżeli potrzebny nam jest magazyn na sprzedaż w Warszawie przeznaczony do magazynowania zapasów, czyli materiałów, części zamiennych, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na powierzchnię i możliwość efektywnego zarządzania nią. Istotny jest również system składowania czy możliwość swobodnego operowania wózkami widłowymi.

Jeżeli zakupimy magazyn dystrybucyjny, zwany inaczej dostawczym czy wysyłkowym, jego nadrzędną funkcją będzie zdolność do wydawania i przyjmowania towarów. Ogromną rolę odgrywają wtedy kwestie operacyjne, które są związane z oprogramowaniem, nadzorem.

Magazyn na sprzedaż w wybór lokalizacji

Jeżeli interesują nas magazyny na sprzedaż w Warszawie, warto rozważyć wybór konkretnej lokalizacji. To strategiczna decyzja, która będzie uzależniona od funkcji magazynu oraz rodzaju prowadzonej działalności. Koniecznie trzeba również wziąć pod uwagę rodzaj i gabaryty składowanych rzeczy, rynek zbytu, obroty itp.

Wybór lokalizacji jest nadrzędną kwestią w przypadku magazynu dystrybucyjnego i przeładunkowego. Warto jednak zastanowić się nad tym, że skoro zamierzamy przechowywać materiały i części, z których na bieżąco korzystamy w ramach cyklu produkcyjnego przedsiębiorstwa, to magazyn powinien znajdować się jak najbliżej zakładu produkcyjnego lub sklepu. W przeciwnym razie narazimy się na bardzo duże koszty transportu, a to z kolei odbije się znacząco na dochodzie firmy.

Na wybór konkretnej lokalizacji mają także wpływ środki transportu, za pośrednictwem których będzie przemieszczany towar do magazynu. Jeżeli przedsiębiorstwo zamierza korzystać z transportu samochodowego, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na istniejącą infrastrukturę drogową. Warto dopytać, czy w danej miejscowości są planowane remonty, czy rozbudowa dróg. Prace te znacząco wpłyną na czas transportowania. Dodatkowe objazdy spowodują wzrost kosztów transportu. Podobnie będzie w przypadku transportu kolejowego. To dlatego, wybierając magazyny na sprzedaż w Warszawie, konieczne jest wzięcie pod uwagę wielu czynników.