Znajdź magazyn na sprzedaż wśród 29 naszych ofert

Tylko w MAXON

 • 1950 rok
Częstochowa
3 000 000 PLN
2 077 m2
Magazyn 2078 mkw w Częstochowie 5km od autostrady
WYŁĄCZNOŚĆ
0%
 • 2000 rok
Goworowo
12 000 000 PLN
25 492 m2
Obiekty handlowo - magazynowe
WYŁĄCZNOŚĆ
 • 2000 rok
Warszawa, Wawer
Trakt Lubelski
2 900 000 PLN
560 m2
Do sprzedania obiekt biurowo-magazynowy
WYŁĄCZNOŚĆ
 • 1995 rok
Warszawa, Wola
5 000 000 PLN
1 347 m2
Obiekt biurowy z przestrzenią magazynową
WYŁĄCZNOŚĆ
0%

Najnowsze oferty

 • 2019 rok
Wypędy
Janki
2 000 000 PLN
850 m2
Dom z halą 700 m2 blisko S8 i CH Janki - okazja
 • 1995 rok
Żaby
820 000 PLN
104 m2
Dom z halą produkcyjną
 • 1950 rok
Częstochowa
3 000 000 PLN
2 077 m2
Magazyn 2078 mkw w Częstochowie 5km od autostrady
WYŁĄCZNOŚĆ
0%
 • 2000 rok
Goworowo
12 000 000 PLN
25 492 m2
Obiekty handlowo - magazynowe
WYŁĄCZNOŚĆ
 • 2000 rok
Opacz-Kolonia
Salomea
9 900 000 PLN
1 785 m2
2000 rok
 • 1960 rok
Ożarów Mazowiecki
2 470 000 PLN
1 000 m2
Wiele możliwości w jednej inwestycji.
 • 2007 rok
Warszawa, Białołęka
Ostródzka
1 850 000 PLN
375 m2
Do wynajęcia obiekt biurowo-magazynowy
 • 2000 rok
Warszawa, Wawer
Trakt Lubelski
6 000 000 PLN
1 000 m2
Do sprzedaży obiekt magazynowo-biurowy 1000mkw
 • 2000 rok
Warszawa, Wawer
Trakt Lubelski
2 900 000 PLN
560 m2
Do sprzedania obiekt biurowo-magazynowy
WYŁĄCZNOŚĆ
 • 2013 rok
Warszawa, Rembertów
Strażacka
6 900 000 PLN
1 902 m2
Do sprzedaży obiekt magazynowo-biurowy

Najnowsze wpisy na blogu

Zmiany w Prawie budowlanym po 19 września 2020 roku

Z dniem 19 września 2020 roku wchodzi w życie nowelizacja ustawy Prawo budowlane. Celem wprowadzonych zmian ma być uproszczenie i przyspieszenie procesu inwestycyjno-budowlanego. Niektóre z rozwiązań są oceniane jako korzystne dla inwestorów/właścicieli, inne niekoniecznie. Co dokładnie ulegnie zmianom? Tłumaczy Magdalena Pawlak, Radca Prawny firmy MAXON Nieruchomości.

Czytaj więcej

Luksusowe mieszkanie w kamienicy – czy warto?

Ekskluzywny apartament w zrewitalizowanej kamienicy jest dla wielu nabywców oznaką prestiżu. Niepowtarzalny klimat miejsca oraz świetna lokalizacja (często w ścisłym centrum) to tylko niektóre z wielu zalet takich miejsc. O czym należy pamiętać, aby zakup nieruchomości – na własne cele mieszkaniowe lub inwestycyjnie – spełnił nasze oczekiwania?

Czytaj więcej

Dom na wsi

Wzrastające ceny nieruchomości w dużych miastach zachęcają nabywców do poszukiwania alternatywnych domów i mieszkań w dalszej, podmiejskiej okolicy. Dobrze przemyślana inwestycja może oznaczać sporą oszczędność przy zbliżonym poziomie komfortu mieszkania. O czym należy pamiętać, kupując dom na wsi?

Czytaj więcej

Magazyny na sprzedaż Warszawa

Jeżeli interesuje nas biuro z magazynem w Warszawie, warto przejrzeć dostępne oferty i skorzystać z usług pośrednika nieruchomości, który dobierze idealny lokal skrojony na miarę naszych potrzeb. Potrzeba oraz zakres bieżącego magazynowania produktów i towarów wynika oczywiście z rodzaju wykonywanej działalności gospodarczej. Dobór odpowiedniego magazynu zależy od rodzaju surowców, części, produktów oferowanych przez przedsiębiorców. Decydując się na magazyny na sprzedaż w Warszawie, koniecznie trzeba pomyśleć o funkcjonalności, ilości posiadanych produktów lub towarów, częstotliwości obrotu.

Magazyn na sprzedaż - składowanie czy magazynowanie?

Zanim wybierzemy odpowiednie biuro z magazynem w Warszawie, koniecznie trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, czy będziemy przechowywać surowce, produkty, towary, części za pośrednictwem podmiotu zawodowo trudniącym się składowaniem towarów, czyli mówiąc inaczej przedsiębiorcy składowego, czy zamierzamy samodzielnie magazynować i zarządzać nimi we własnym zakresie lub w wynajętym w tym celu pomieszczeniu. Dopiero w kolejnych krokach przechodzimy do wyboru lokalizacji.

W pierwszym przypadku konieczna będzie umowa składu. Poprzez nią przedsiębiorca zobowiązuje się do przechowywania za wynagrodzeniem oznaczonych w umowie rzeczy ruchomych. Przedsiębiorca składowy ma obowiązek wydać składającemu pokwitowanie, które będzie zawierało rodzaj, ilość, oznaczenie i sposób pakowania rzeczy. Stronami umowy są: przedsiębiorca składowy oraz składający. Można także zdecydować się na kupno magazynu i posiadać go na własność.

Jakie funkcje ma magazyn?

Jeżeli ustalimy funkcje magazynu, dużo łatwiej będzie nam ustalić jego lokalizację, sposób zarządzania towarem czy powierzchnię. Jeżeli interesują nas przeładunkowe magazyny na sprzedaż w Warszawie, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na wydajność przeładunków. W tym przypadku bardzo istotna będzie lokalizacja, rodzaj ramp przeładunkowych oraz dostępność. Tego typu magazyn jest zorientowany na transport.

Jeżeli potrzebny nam jest magazyn na sprzedaż w Warszawie przeznaczony do magazynowania zapasów, czyli materiałów, części zamiennych, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na powierzchnię i możliwość efektywnego zarządzania nią. Istotny jest również system składowania czy możliwość swobodnego operowania wózkami widłowymi.

Jeżeli zakupimy magazyn dystrybucyjny, zwany inaczej dostawczym czy wysyłkowym, jego nadrzędną funkcją będzie zdolność do wydawania i przyjmowania towarów. Ogromną rolę odgrywają wtedy kwestie operacyjne, które są związane z oprogramowaniem, nadzorem.

Magazyn na sprzedaż w wybór lokalizacji

Jeżeli interesują nas magazyny na sprzedaż w Warszawie, warto rozważyć wybór konkretnej lokalizacji. To strategiczna decyzja, która będzie uzależniona od funkcji magazynu oraz rodzaju prowadzonej działalności. Koniecznie trzeba również wziąć pod uwagę rodzaj i gabaryty składowanych rzeczy, rynek zbytu, obroty itp.

Wybór lokalizacji jest nadrzędną kwestią w przypadku magazynu dystrybucyjnego i przeładunkowego. Warto jednak zastanowić się nad tym, że skoro zamierzamy przechowywać materiały i części, z których na bieżąco korzystamy w ramach cyklu produkcyjnego przedsiębiorstwa, to magazyn powinien znajdować się jak najbliżej zakładu produkcyjnego lub sklepu. W przeciwnym razie narazimy się na bardzo duże koszty transportu, a to z kolei odbije się znacząco na dochodzie firmy.

Na wybór konkretnej lokalizacji mają także wpływ środki transportu, za pośrednictwem których będzie przemieszczany towar do magazynu. Jeżeli przedsiębiorstwo zamierza korzystać z transportu samochodowego, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na istniejącą infrastrukturę drogową. Warto dopytać, czy w danej miejscowości są planowane remonty, czy rozbudowa dróg. Prace te znacząco wpłyną na czas transportowania. Dodatkowe objazdy spowodują wzrost kosztów transportu. Podobnie będzie w przypadku transportu kolejowego. To dlatego, wybierając magazyny na sprzedaż w Warszawie, konieczne jest wzięcie pod uwagę wielu czynników.