Dlaczego my

Jesteśmy agencją nieruchomości, która już od 30 lat z sukcesami działa na warszawskim rynku nieruchomości. Działamy w sektorze nieruchomości mieszkalnych jaki i w sektorze nieruchomości komercyjnych, zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Jesteśmy nowoczesną firmą, którą wyróżnia indywidualne i uczciwe podejście do Klientów. Naszym priorytetem są Państwa cele, dlatego nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i rozszerzamy ofertę.

Bogte doświadczenie
Bogate doświadczenie
Działamy już od 30 lat. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie dzięki któremu uzyskaliśmy pozycję lidera na rynku warszawskim.
Szeroka oferta
Szeroka oferta
Posiadamy jedne z największych, stale aktualizowanych, bazy danych. Nasze główne zasoby to baza kilku tysięcy ofert nieruchomości na sprzedaż i wynajem oraz baza kilku tysięcy Klientów poszukujących nieruchomości.
Nasz zespół
Nasz zespół
Nasz 160 osobowy zespół (w tym 150 doradców) tworzą ludzie z pasją, którzy stale rozwijają swoje umiejętności.
Niezależność
Niezależność

Jesteśmy firmą wyłącznie z polskim kapitałem. Stosujemy rozwiązania i nowoczesne narzędzia dostosowane do polskiego rynku obrotu nieruchomościami.

Wysokie standardy
Wysokie standardy
Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są jest naszymi priorytetami. Nasze oddziały nie są placówkami franczyzowymi ale są oddziałami własnymi, za których działania bierzemy pełną odpowiedzialność.

Rok 2018 w liczbach

0

transakcji

0

mkw wynajętej powierzchni komercyjnej

0

odsłon portalu maxon.pl

0

pośredników i agentów

Liczba transakcji

ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ

Opisz nieruchomość
Dane kontaktowe