Dlaczego my

Jesteśmy agencją nieruchomości, która już od 33 lat z sukcesami działa na warszawskim rynku nieruchomości. Działamy w sektorze nieruchomości mieszkalnych jaki i w sektorze nieruchomości komercyjnych, zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Jesteśmy nowoczesną firmą, którą wyróżnia indywidualne i uczciwe podejście do Klientów. Naszym priorytetem są Państwa cele, dlatego nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i rozszerzamy ofertę.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić:

Bogte doświadczenie
Bogate doświadczenie
Działamy już od 33 lat. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie dzięki któremu uzyskaliśmy pozycję lidera na rynku warszawskim.
Szeroka oferta
Szeroka oferta
Posiadamy jedne z największych, stale aktualizowanych, bazy danych. Nasze główne zasoby to baza kilku tysięcy ofert nieruchomości na sprzedaż i wynajem oraz baza kilku tysięcy Klientów poszukujących nieruchomości.
Nasz zespół
Nasz zespół
Nasz 190 osobowy zespół (w tym 170 doradców) tworzą ludzie z pasją, którzy stale rozwijają swoje umiejętności.
Niezależność
Niezależność

Jesteśmy firmą wyłącznie z polskim kapitałem. Stosujemy rozwiązania i nowoczesne narzędzia dostosowane do polskiego rynku obrotu nieruchomościami.

Wysokie standardy
Wysokie standardy

Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są jest naszymi priorytetami. Nasze oddziały nie są placówkami franczyzowymi ale są oddziałami własnymi, za których działania bierzemy pełną odpowiedzialność.


Wiarygodna Firma
Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo

Program Firma Wiarygodna Finansowo jest przedsięwzięciem podjętym przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor w celu promowania rzetelności i solidności w biznesie. Uczestnicy Programu uzyskują Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, który potwierdza, że dany przedsiębiorca jest godnym zaufania partnerem biznesowym, terminowo regulującym swoje zobowiązania zarówno wobec innych przedsiębiorców, jak i całego systemu bankowego. Pobierz certyfikat


Rok 2022 w liczbach

1200

transakcji

111000

mkw wynajętej powierzchni komercyjnej

850000

odsłon portalu maxon.pl miesięcznie

170

pośredników i agentów

Liczba transakcji

ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ

Opisz nieruchomość
Dane kontaktowe