Lokal na Czerniakowie

Warszawa, Mokotów

15 900 zł

76 zł/m2

Lokal handlowy na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
210,00 m2
Liczba pomieszczeń
12
Koszty eksploatacyjne m2
12,00
Stan lokalu
Bardzo dobry
Liczba pięter
3
Witryna
Wejście
Z klatki schodowej
Piętro
0
Numer oferty
5331/LHW/MAX
Min. okres najmu (lata)
1

Liczba osobnych toalet
2
Wysokość pomieszczeń
354 cm

Miejsca parkingowe

Parking naziemny
1

Budynek

Rok budowy
1964

Opis

Lokal na Mokotowie, idealny do prowadzenia działalności handlowej, usługowej, edukacyjnej lub biurowej.

Doskonale sprawdzi się m.in. jako szkoła (np tańca), placówka szkoleniowa, showroom, kancelaria, studio kreatywne, filmowe i inne.

Lokal składa się z 12 pomieszczeń, w tym:
 - 6 osobnych sal / gabinetów
 - przestrzeń typu open space
-  2 toalety
 - kuchnia
 - pomieszczenie gospodarcze / magazyn / serwerownia
Powierzchnia: 210 m²

Open space można powiększyć usuwając ściany aż do 150m2.

Lokal z oknami z dwóch stron budynku, po remoncie oraz wymianie okien.

Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny i łatwy do podziału na strefy – np. część dla klientów i część administracyjną lub sale dydaktyczne i zaplecze pracownicze.

Wysokość pomieszczeń: 3,46 m

Styl wnętrza: loftowo-eklektyczny

Dogodny dojazd: Wisłostradą, Mostem Siekierkowskim, Mostem Łazienkowskim, komunikacją miejską – autobusy i tramwaje (przystanki przy ul. Gagarina). Blisko Sadyby i Stegien.

Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych przed budynkiem – liczba miejsc ograniczona, dodatkowo płatne (ok. 230 PLN/mies.).

Dodatkowe opłaty eksploatacyjne (refakturowane zgodnie z licznikami): ogrzewanie, woda, wywóz śmieci, energia elektryczna, ochrona – w zależności od sezonu ok. 1500–3000 PLN miesięcznie.

Lokal idealny m.in. dla: szkoły językowej lub placówki edukacyjnej, firmy handlowej lub showroomu, agencji reklamowej, studia filmowego
biura architektonicznego, kancelarii lub firmy usługowej, sklepu internetowego.

Zapraszam na prezentację.

Budynek

Budynek biurowo-usługowy z lat 60tych.

Kiedyś znajdowały się tu zakłady produkcyjne i magazyny - stąd loftowy charakter biur.

Jest przykładem architektury PRL-u, cenionym przez firmy produkcji filmowej, agencje reklamowe, producentów gier i inne, które doceniają solidne budynki powojenne.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Izabella Gramburg

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

10 480 zł

89 zł/m2

118 m2

6 pokoi

Lokal handlowy 90m, witryna Mokotów
Warszawa, Mokotów , Bartycka
7 100 zł

79 zł/m2

90 m2

2 pokoje

Tylko u nas
Lokal z witrynami na główną ul. Możliwe gastro.
Warszawa, Wilanów , al. Aleja Rzeczypospolitej
8 900 zł

137 zł/m2

65 m2

3 pokoje

0%
14 960 zł

80 zł/m2

187 m2

4 pokoje

Lokal handlowy w kamienicy 110 mkw, centrum
Warszawa, Śródmieście , Wspólna
12 400 zł

113 zł/m2

110 m2

4 pokoje

1/12