Lokal handlowy 90m, witryna Mokotów

Warszawa, Mokotów, Potok, Bartycka

7 100 zł

79 zł/m2

Lokal handlowy na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
90,00 m2
Liczba pomieszczeń
2
Koszty eksploatacyjne m2
14,60
Stan lokalu
Do odświeżenia
Liczba pięter
4
Witryna
Wejście
Inne
Piętro
0
Numer oferty
5292/LHW/MAX
Min. okres najmu (lata)
3

Liczba osobnych toalet
1
Wysokość pomieszczeń
280 cm

Budynek

Rok budowy
1995

Opis

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia w dobrej lokalizacji na Czerniakowie.

Do wynajęcia funkcjonalny lokal handlowo-usługowy w ciągu handlowym, idealny pod sklep, usługi, biuro, showroom lub działalność specjalistyczną.

Lokal posiada wygodny układ pomieszczeń umożliwiający różnorodne aranżacje oraz komfortowe prowadzenie działalności.

Najważniejsze informacje:
funkcjonalny układ pomieszczeń (63 mkw pomieszczenie główne, 
zaplecze socjalne / magazynowe
możliwość aranżacji według potrzeb najemcy

Koszty:
czynsz najmu: 7 700 zł netto / miesiąc
koszty eksploatacyjne: 1 125 zł netto/ miesiąc
media według zużycia

kaucja 2 miesięczna

Dodatkowe informacje:

Termin: od maja obecnie w lokalu znajduje się sklep spożywczy
(długoterminowy najem mile widziany)

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Agnieszka Dzięciołowska

Starszy Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

10 480 zł

89 zł/m2

118 m2

6 pokoi

15 900 zł

76 zł/m2

210 m2

12 pokoi

12 000 zł

122 zł/m2

99 m2

3 pokoje

0%
Lokal usługowy- sklep
Warszawa, Praga-Południe
9 000 zł

94 zł/m2

96 m2

3 pokoje

8 900 zł

92 zł/m2

96 m2

3 pokoje

1/4