Nowoczesna mieszkanie z garażem.

Warszawa, Włochy, Borsucza

3 400 zł

106 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 32,00 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
32,00 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
7 / 7
Typ mieszkania:
Mieszkanie
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
22-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • podziemny 1x
Numer oferty:
28565/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (600 zł)
Kaucja:
3400

Pomieszczenia

Wysokość:
b.d.
Powierzchnia salonu:
18,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble w zabudowie kuchennej, okap, piekarnik, płyta indukcyjna, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
pralka, prysznic, umywalka, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Blok
Rok budowy:
2021

Opis

Niezwykle gustownie zaaranżowane i urządzone mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Borsuczej.
Nowoczesne wnętrze utrzymane w jasnej tonacji przełamanej zdecydowaną kolorystyką wyposażenia.
Mieszkanie jest wygodne, wyposażone w funkcjonalne meble i sprzęty.
Wysoki standard wykończenia mieszkania.
Rozkład mieszkania:
salon z aneksem kuchennym - 17 m2
balkon - 4 m2
sypialnia - 12 m2
łazienka - 5 m2
hol - 4 m2
Z balkonu rozciąga się widok na zieleń.
Salon został wyposażony w kanapę, stolik kawowy, odbiornik tv, szafkę tv, stół, krzesła.
W sypialni dwuosobowe łóżko, pojemna szafa, szafka nocna.
Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie i pełne agd.
Do mieszkania należy miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie.
Najem okazjonalny na minimum rok. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Opłaty za media zgodnie ze zużyciem.

Budynek

Nowoczesny budynek w zielonej i bezpiecznej okolicy.

Lokalizacja

Lokalizacja budynku blisko komunikacji - kilku linii tramwajowych i autobusowych.
Blisko do lotniska i stacji PKP.
Do Parku Szczęśliwickiego 5 min. samochodem.
Wokół liczne sklepy i restauracje.

Warszawa, Włochy , ul. Borsucza
3 400 zł

92 zł/m2

37 m2

2 pokoje

Tylko u nas
Nowe, dwupokojowe eleganckie mieszkanie
Warszawa, Ochota , Instalatorów
5 000 zł

108 zł/m2

47 m2

2 pokoje

Penthouse na strzeżonym osiedlu.
Warszawa, Ochota , ul. Figiel
17 000 zł

121 zł/m2

140 m2

4 pokoje

3 900 zł

103 zł/m2

38 m2

2 pokoje

0%
Włochy, 3 - pokojowe, nowe mieszkanie
Warszawa, Włochy , ul. Nasienna
5 900 zł

79 zł/m2

75 m2

3 pokoje

1/19