Nowe, dwupokojowe eleganckie mieszkanie

Warszawa, Ochota, Instalatorów

5 000 zł

108 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na wynajem - 46,50 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
46,50 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
1 / 4
Typ mieszkania:
Mieszkanie
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
15-06-2021
Powierzchnie dodatkowe:
  • loggia
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • podziemny 1x
Numer oferty:
28398/MW/MAX

Prąd
Dodatkowo płatny (100 zł)
Miejsce postojowe
W czynszu najmu
Kaucja:
5000

Pomieszczenia

Wysokość:
265 cm
Powierzchnia salonu:
20,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble w zabudowie kuchennej, okap, piekarnik, płyta indukcyjna, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, prysznic, umywalka, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Blok
Rok budowy:
2021

Opis

Eleganckie, nowe dwupokojowe przestronne mieszkanie.
Mieszkanie utrzymane w  stonowanej szaro - białej kolorystyce. Położone na strzeżonym, monitorowanym osiedlu. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju z szafą w zabudowie, sypialnią oraz łazienką z prysznicem.

Kuchnia w pełni wyposażona (oddzielona od salonu wyspą z pięknym, kamiennym, granitowym blatem):

Sypialnia:

  • łózko 160x200,

• pralka. 

Mieszkanie położone jest w cichej, zielonej i spokojnej okolicy. Na osiedlu Żabka i restauracja.  Komunikacją miejską 20 min do Dworca Centralnego.

Możliwość prezentacji mieszkania również w weekendy, po wcześniejszym umówieniu terminu.

Warszawa, Włochy , Borsucza
3 500 zł

95 zł/m2

37 m2

2 pokoje

Penthouse na strzeżonym osiedlu.
Warszawa, Ochota , ul. Figiel
17 000 zł

121 zł/m2

140 m2

4 pokoje

Tylko u nas
oddzielna kuchnia, klimatyzacja, dwustronne
Warszawa, Włochy , ul. 1 Sierpnia
3 800 zł

70 zł/m2

54 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Ochota - 2 pokoje, świeżo po remoncie.
Warszawa, Ochota , Wiślicka
2 800 zł

77 zł/m2

37 m2

2 pokoje

3 900 zł

103 zł/m2

38 m2

2 pokoje

1/15