2-pokojowe, umeblowane, Solec, klimatyzacja
Warszawa, Śródmieście, Powiśle, ul. Solec
4 200 zł
98 zł/m2
Mieszkanie na wynajem - 43,00 m2, 2 pokoje
Opis
Klimatyzowane, komfortowe i przytulne w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2.
Doskonała lokalizacja przy ul. Solec 115 na Warszawskim Powiślu. Do ścisłego centrum Warszawy jest tylko 2 km, co zapewnia idealne warunki komunikacyjne, a położenie w niedalekiej odległości od Bulwarów Wisły oraz licznych parków i zielonych skwerów umożliwia odpoczynek po pracy.
Idealne miejsce dla singla lub pary.
Miłe widziany klient korporacyjny.
Mieszkanie posiada klimatyzację w dużym pokoju, co zapewnia komfort w upalne dni.
Jest w idealnym stanie, wszystkie sprzęty oraz meble mało używane. Dużo miejsca na przechowywania rzeczy. Są 3 szafy i w dodatku możliwość korzystania z komórki lokatorskiej.
Mieszkanie dwustronne o ekspozycji południowo-wschodniej co daje dużo dziennego światła.
W skład mieszkania wchodzą:
- pokój dzienny z wyjściem na balkon
- sypialnia
- oddzielna kuchnia
- łazienka
- przedpokój
piwnica.
Do dyspozycji pozostaje wszystko, co jest niezbędne do codziennego funkcjonowania tj. m.in. przybory kuchenne, odkurzacz oraz sprzęty AGD (w tym małe AGD).
Pokój dzienny całkiem umeblowany: wygodna rozkładana kanapa, stolik kawowy, biurko z krzesłem, pojemna zabudowana szafa, wyjście na balkon.
Sypialnia lub gabinet: łóżko jednoosobowe, biurko z krzesłem, szafa.
Kuchnia: w pełni wyposażona - płyta elektryczna, piekarnik, zmywarka, okap, lodówka. Dodatkowo pełne wyposażenie - zastawa stołowa, sztućce, garnki, patelnie, a także odkurzacz.