Apartament na Powiślu

Warszawa, Śródmieście, Powiśle, ul. Leszczyńska

12 500 zł

147 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 85,06 m2, 3 pokoje

Powierzchnia:
85,06 m2
Liczba pokoi:
3 pokoje
Piętro:
2 / 6
Typ mieszkania:
Apartament
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
01-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
Udogodnienia:
  • winda
  • klimatyzacja
Parking:
  • podziemny 1x
Numer oferty:
28157/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (1 900 zł)
Kaucja:
14000

Pomieszczenia

Wysokość:
270 cm
Powierzchnia salonu:
30,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble w zabudowie kuchennej, płyta indukcyjna
Wyposażenie łazienki:
prysznic, umywalka, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2011

Opis

Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 85 m², położony na 2. piętrze w prestiżowej lokalizacji przy ul. Leszczyńskiej w Warszawie.

DOSTĘPNY OD 1 MAJA

To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, styl i wygodę życia w sercu miasta.

Dlaczego warto?
✨ Przestrzeń i funkcjonalność
3 ustawne pokoje zapewniają swobodę aranżacji – idealne zarówno dla pary, rodziny, jak i osób pracujących zdalnie. Każde pomieszczenie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni.
✨ Wysoki standard wykończenia
Apartament zachwyca eleganckim designem i dbałością o detale. Wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne wyposażenie tworzą wyjątkową atmosferę, w której od razu poczujesz się jak u siebie.
✨ Topowa lokalizacja
Ul. Leszczyńska to jedna z najbardziej pożądanych części Warszawy – bliskość centrum, restauracji, kawiarni oraz terenów rekreacyjnych sprawia, że wszystko, czego potrzebujesz, masz na wyciągnięcie ręki.
✨ Komfort codziennego życia
Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze, co zapewnia wygodny dostęp i jednocześnie prywatność. To idealne połączenie miejskiego stylu życia i spokoju.
Warunki najmu:
Czynsz najmu: 12 500 zł
Czynsz administracyjny: 1 900 zł
Prąd: według zużycia
Kaucja: 14 000 zł

Najem okazjonalny na minimum rok

Zapraszam

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Magdalena Kubów

Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

5 600 zł

104 zł/m2

54 m2

2 pokoje

Piękne mieszkanie w Kamienicy !
Warszawa, Śródmieście , ul. Tamka
6 800 zł

102 zł/m2

67 m2

3 pokoje

️Apartament w stylu glamour na Powiślu ️
Warszawa, Śródmieście , ul. Juliana Smulikowskiego
9 500 zł

117 zł/m2

82 m2

3 pokoje

Kameralne mieszkanie przy Krakowskim Przedmieściu
Warszawa, Śródmieście , ul. Bednarska
7 500 zł

85 zł/m2

88 m2

3 pokoje

Mieszkanie z widokiem na skarpę warszawską.
Warszawa, Śródmieście , ul. Bednarska
7 000 zł

76 zł/m2

92 m2

2 pokoje

1/13