Kameralne mieszkanie przy Krakowskim Przedmieściu
Warszawa, Śródmieście, ul. Bednarska
7 500 zł
85 zł/m2
Mieszkanie na wynajem - 88,00 m2, 3 pokoje
Opis
Stylowa Rezydencja "Na Mariensztacie" jest zlokalizowana przy ul. Bednarskiej w pobliżu Krakowskiego Przedmieścia.
Urokliwe miejsce z bardzo dobrą komunikacją oraz prestiżowym sąsiedztwem.
Apartament składa się z;
- salonu,
- 2 sypialni,
- garderoby,
- przedpokoju,
- łazienki,
- kuchni,
- toalety
Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Wysoki standard wykończenia oraz możliwość wyposażenia apartamentu w dodatkowe meble.
W cenę wynajmu jest wliczony czynsz. Możliwość korzystania z piwnicy i pozostawienie roweru. Możliwość parkowania na strzeżonym zewnętrznym parkingu w cenie 400 złotych.
Warunki: Dodatkowe opłaty to: gaz, woda i energia według zużycia. Minimalny okres najmu 1 rok
Dla kogo: mieszkanie idealne dla pary lub rodziny z dzieckiem.
Lokalizacja: Zaciszna lokalizacja kamienicy na uboczu ul. Bednarskiej zapewnia ciszę i spokój jej mieszkańcom. Z drugiej strony bliskość Krakowskiego Przedmieścia umożliwia łatwy dojazd autobusami do innych dzielnic Warszawy, jak również dostęp do restauracji, barów, punktów usługowych i atrakcji turystycznych. Mieszkanie położone jest blisko parków na Powiślu i Bulwarów Wiślanych.
Lokalizacja
Zapraszamy do kontaktu
Mieszkanie z widokiem na skarpę warszawską.
76 zł/m2
92 m2
2 pokoje
dwa pokoje metro, plac Bankowy