FUNKCJONALNE 2 POKOJE, BALKON-ŚWIETNA LOKALIZACJA!

Warszawa, Praga-Północ, Praga, Olszowa

2 750 zł

57 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 48,00 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
48,00 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
1 / 4
Typ mieszkania:
Rozkładowe
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
05-01-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
Udogodnienia:
  • winda
  • klimatyzacja
Numer oferty:
28553/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (750 zł)
Ogrzewanie
W czynszu administracyjnym
Woda
W czynszu administracyjnym
Prąd
Dodatkowo płatny (150 zł)

Wysokość:
260 cm
Powierzchnia salonu:
22,00 m2
Rodzaj kuchni:
Otwarta
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble w zabudowie kuchennej, okap, piekarnik, płyta grzewcza elektryczna, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, pralka, prysznic, umywalka, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Niski blok
Rok budowy:
2018

Opis

   Polecam dobrze rozplanowane, jasne i wygodne 2 pokoje z otwartą kuchnią o pow.48 mkw. w rejonie ZOO i Parku Praskiego - rewelacyjny dojazd/dojście do Centrum! Dzięki bliskości komunikacji miejskiej, również metra, dojazd do Centrum czy innych rejonów Warszawy jest szybki i bezproblemowy, a w bliskiej okolicy jest wszystko do komfortowego życia. A tuż obok bonus - piękne tereny zielone, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi i relaksowi.
Mieszkanie jest idealne dla singla czy małżeństwa, osób szukających wygodnego i dobrze skomunikowanego miejsca.

W mieszkaniu wszystkie sprzęty są w dobrym standardzie. Wystrój w modnych szarościach i bielach, dający szansę na osobiste aranżowanie przestrzeni. Klimatyzacja w pokoju i salonie. 

Układ mieszkania:
- jasny, przestronny salon z rozkładanym narożnikiem, stołem i stolikiem kawowym. Połączony jest z otwartą, wyposażoną kuchnią. Pokój z wyjściem na  balkon.
- sypialnia z podwójnym łóżkiem i pojemną szafą na całej ścianie;
- łazienka z prysznicem typu walk in, umywalką, WC i pralką oraz dużą, lustrzaną szafką;
- ustawny przedpokój z wysoką szafą.

Umowa najmu minimum na 12 miesięcy - miesięczne koszty to:
- czynsz najmu 2750,00 zł.
- czynsz administracyjny ok. 750,00 zł.
- zaliczka na koszty zużywanego prądu (ok.150,00 zł.).

Wynajęcie minimum na 12 miesięcy. Zwierzęta - nie. Miejsca postojowe przy budynku lub w pobliskich uliczkach.

 

Budynek

Nowoczesny, niski budynek z windą, wolnostojący, częściowo ogrodzony. Monitoring, zadbane przestrzenie wspólne. Obok uroczy teren spacerowy. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Nieopodal modne restauracje i klimatyczne uliczki Bliskiej Pragi.

Lokalizacja

   ATUTY to spokojna okolica i zielona przestrzeń dookoła budynku, która tłumi industrialne otoczenie oraz szybki dojazd do Centrum czy na Uniwersytet lub Akademię L.Koźmińskiego. Spacer na Starówkę czy Bulwary Wiślane to 10 min., 5 min. do metra przy Centrum Handlowym "Wileńska". Obok Park Praski, ZOO, Port Praski i piesza kładka przez Wisłę. To świetna okazja, by zamieszkać w wygodnym i dobrze skomunikowanym miejscu! Jest idealne dla osób szukających wygodnego miejsca do życia, z łatwym dostępem do miejskich udogodnień, aktywnych. WSZYSTKO BLISKO I WSZĘDZIE BLISKO - POLECAM!

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Katarzyna Słupińska

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Luksusowy apartament z widokiem / Port Praski.
Warszawa, Praga-Północ , ul. Stefana Okrzei
10 820 zł

152 zł/m2

71 m2

3 pokoje

Apartament na Powiślu
Warszawa, Śródmieście , ul. Leszczyńska
12 500 zł

147 zł/m2

85 m2

3 pokoje

5 600 zł

104 zł/m2

54 m2

2 pokoje

Kameralne mieszkanie przy Krakowskim Przedmieściu
Warszawa, Śródmieście , ul. Bednarska
7 500 zł

85 zł/m2

88 m2

3 pokoje

Mieszkanie z widokiem na skarpę warszawską.
Warszawa, Śródmieście , ul. Bednarska
7 000 zł

76 zł/m2

92 m2

2 pokoje

1/17