Komfort | duży balkon | garaż | komórka

Warszawa, Białołęka, ul. Przaśna

2 800 zł

68 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na wynajem - 41,14 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
41,14 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
3 / 4
Typ mieszkania:
Mieszkanie
Stan wykończenia:
Dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
15-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
  • komórka
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • podziemny 1x
Numer oferty:
28531/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (700 zł)
Kaucja:
3500

Pomieszczenia

Wysokość:
b.d.
Powierzchnia salonu:
19,66 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0

Rok budowy:
2016

Opis

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na warszawskim Żeraniu. Lokal idealnie sprawdzi się dla singla lub pary szukających wygodnego mieszkania z szybkim dojazdem do centrum Warszawy.

Mieszkanie składa się z:

  • salonu z aneksem kuchennym,
  • oddzielnej sypialni,
  • łazienki z prysznicem,
  • przedpokoju,
  • dużego balkonu o powierzchni ok. 9 m².

Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania. W mieszkaniu znajdują się wszystkie niezbędne meble oraz sprzęty AGD, co zapewnia komfort codziennego użytkowania.

Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska znajdująca się na tym samym piętrze oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Budynek

Nieruchomość znajduje się na osiedlu Miasteczko Classic, w 4-piętrowym budynku wybudowanym przez Victoria Dom. Osiedle jest nowoczesne, zadbane i zapewnia komfort mieszkańcom. Zapraszam do kontaktu ☎️📧

Lokalizacja

Mieszkanie położone jest w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Białołęki – Żerań.

W najbliższej okolicy znajdują się:

  • sklepy spożywcze i punkty usługowe,
  • restauracje,
  • szkoły, przedszkola i żłobki,
  • Galeria Północna,
  • tereny spacerowe oraz ścieżki rowerowe.

Komunikację zapewniają pobliskie przystanki autobusowe i tramwajowe, dzięki którym można sprawnie dojechać do centrum Warszawy oraz stacji metra Młociny.

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Adrian Olczyk

Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

3 pokoje, m.p w cenie od zaraz
Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna
3 400 zł

58 zł/m2

59 m2

3 pokoje

Tylko u nas
eleganckie z miejscem postojowym i balkonem
Warszawa, Białołęka , Modlińska
3 200 zł

80 zł/m2

40 m2

2 pokoje

0%
3 pokoje park Stawy Kellera
Warszawa, Żoliborz , ul. Rudzka
7 000 zł

100 zł/m2

70 m2

3 pokoje

Tylko u nas
2 pok. na Żoliborzu, ul. Mickiewicza - po remoncie
Warszawa, Żoliborz , ul. Adama Mickiewicza
2 950 zł

63 zł/m2

47 m2

2 pokoje

ELEGANCKI APARTAMENT NA ŻOLIBORZU
Warszawa, Żoliborz , ul. Barszczewska
10 000 zł

85 zł/m2

118 m2

3 pokoje

1/17