eleganckie z miejscem postojowym i balkonem

Warszawa, Białołęka, Modlińska

3 200 zł

80 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na wynajem - 40,00 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
40,00 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
2 / 5
Typ mieszkania:
Mieszkanie
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
01-06-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • podziemny 1x
Numer oferty:
28540/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (700 zł)

Powierzchnia salonu:
20,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble w zabudowie kuchennej, okap, piekarnik, płyta indukcyjna, zamrażarka, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, pralka, umywalka, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2019

Opis

Możliwość najmu na 4 miesiące.

Bardzo ładne, eleganckie i przytulne, nowe mieszkanie nieopodal ulicy Modlińskiej.

10 minut komunikacją do trasy S8 i zajezdni tramwajowej. 6 minut samochodem do Metra Bródno (II linia) i 7 minut do Metra Młociny (I linia).

Lokal został starannie urządzony dla właściciela.

Rozkład mieszkania:

  • salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym,
  • duża sypialnia z szafą i komodą,
  • duża łazienka z wanną z funkcją prysznica,
  • spory, ustawny balkon,
  • wejście ze schowkami, szafą i pawlaczem. 

Cena: 3200 zł czynszu najmu + 700 zł czynszu administracyjnego (w tym zaliczki na ogrzewanie, wodę, śmieci) + prąd.

W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz TV/Internet.

Budynek

Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2019r.

Ładnie zagospodarowany dziedziniec i otoczenie. Za oknami widać drzewa. Sąsiednie bloki w pewnym oddaleniu.

W budynku winda.

Zapraszam na prezentację.

Lokalizacja

Na osiedlu najpotrzebniejsze sklepy i usługi, Żabka, Lidl, Aldi, apteka, Leroy Merlin, Auchan, Pepco, przychodnie, stacja benzynowa, barber, dentysta i inne.

2 minuty do przystanku autobusowego Konwaliowa. Niespełna10 minut autobusem do trasy S8 i zajezdni tramwajowej. 6 minut samochodem do CH Galeria Północna, Galeria Młociny, Cinema City i do Urzędu Dzielnicy Białołęka. Kilka minut samochodem do stacji PKP Żerań, stacji Metra Młociny i stacji metra Bródno.

Nieopodal Kanał Żerański z atrakcjami wodnymi a po sąsiedzku korty tenisowe.

Zapraszam na prezentację.

Warszawa, Białołęka , ul. Przaśna
2 800 zł

68 zł/m2

41 m2

2 pokoje

ELEGANCKI APARTAMENT NA ŻOLIBORZU
Warszawa, Żoliborz , ul. Barszczewska
10 000 zł

85 zł/m2

118 m2

3 pokoje

Tylko u nas
2 pok. na Żoliborzu, ul. Mickiewicza - po remoncie
Warszawa, Żoliborz , ul. Adama Mickiewicza
2 950 zł

63 zł/m2

47 m2

2 pokoje

3 pokoje, m.p w cenie od zaraz
Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna
3 400 zł

58 zł/m2

59 m2

3 pokoje

0%
3 pokoje park Stawy Kellera
Warszawa, Żoliborz , ul. Rudzka
7 000 zł

100 zł/m2

70 m2

3 pokoje

1/17