2 pokoje z oddzielną kuchnią, 59 m2

mazowieckie, pruszkowski, Piastów, ul. Dworcowa

3 000 zł

51 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na wynajem - 59,00 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
59,00 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
1 / 3
Typ mieszkania:
Z pokojem przechodnim
Stan wykończenia:
Luksusowy
Ogrzewanie:
Z własnej kotłowni
Dostępne od:
01-07-2024
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
  • komórka
Udogodnienia:
Parking:
  • naziemny 1x
Numer oferty:
25942/MW/MAX

Kaucja:
3000

Pomieszczenia

Wysokość:
300 cm
Powierzchnia salonu:
22,20 m2
Rodzaj kuchni:
Oddzielna
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble w zabudowie kuchennej, mikrofalówka, okap, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, pralka, prysznic, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Kamienica
Rok budowy:
1920

Opis

Mieszkanie 2-pokojowe, 59 m²

Mieszkanie dwustronne w zabytkowej kamienicy, usytuowane na 1 piętrze w budynku trzypiętrowym, bez windy.

Szczegóły pomieszczeń:

  • Duży przejściowy pokój: 22,20 m²;
  • Sypialnia: 18,20 m² z wyjściem na balkon;
  • Kuchnia: 9,70 m², oddzielna, wyposażona w sprzęt AGD (zmywarka, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap);
  • Łazienka: z kabiną prysznicową, umywalką i pralką;
  • Toaleta: osobna.

Mieszkanie po generalnym remoncie jest umeblowane i gotowe do użytkowania. Jest to doskonała propozycja dla rodziny.

Koszty:

  • Brak czynszu administracyjnego
  • Dodatkowo płatne jedynie prąd i Internet

Preferowany najem okazjonalny.

Zapraszam serdecznie na prezentację !

📞 Zadzwoń, umów się na prezentację i przekonaj się, że takie miejsca naprawdę istnieją!

• Przychodnia,
  • Doskonała komunikacja z Warszawą, zaledwie 400 m do stacji PKP i SKM, 22 min jazdy do centrum Warszawy, 900 m do przystanku autobusowego.
Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Anna Skrzywan

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

2 pokoje | m.postojowe | komórka | Taylora
Warszawa, Ursus , ul. Karola Taylora
3 500 zł

78 zł/m2

45 m2

2 pokoje

Tylko u nas
3 pokoje | Ursus | REZERWACJA
Warszawa, Ursus , ul. Herbu Oksza
3 200 zł

74 zł/m2

43 m2

3 pokoje

Mieszkanie 2 pokoje umeblowane Ursus
Warszawa, Ursus , ul. Skoroszewska
3 000 zł

54 zł/m2

56 m2

2 pokoje

2 pokoje | Pierwszy najem | Nowy budynek (2025) |
Warszawa, Bemowo , ul. Szeligowska
3 000 zł

100 zł/m2

30 m2

2 pokoje

Tylko u nas
Nowe eleganckie 2 pokoje z garażem
Warszawa, Bemowo , ul. Lazurowa
3 300 zł

79 zł/m2

42 m2

2 pokoje

1/0