Mieszkanie 2 pokoje umeblowane Ursus

Warszawa, Ursus, ul. Skoroszewska

3 000 zł

54 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 55,94 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
55,94 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
5 / 8
Typ mieszkania:
Apartament
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
09-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
  • komórka
Udogodnienia:
  • winda
Numer oferty:
28536/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (1 440 zł)
Kaucja:
2

Pomieszczenia

Wysokość:
260 cm
Powierzchnia salonu:
1,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Tak

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
kuchenka elektryczna, lodówka, meble, meble w zabudowie kuchennej, mikrofalówka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, pralka, prysznic

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2012

Opis

Do wynajęcia komfortowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w warszawskim Ursusie przy Alejach Jerozolimskich.

Lokal jest gotowy do wprowadzenia od zaraz i idealnie sprawdzi się dla pary lub singla.

Składa się z:

przestronnego salonu z wyjściem na balkon(sofa, TV, komoda, stół jadalny oraz 6 krzeseł),

w pełni wyposażonej kuchni(zabudowa kuchenna oraz sprzęt AGD),

sypialni(podwójne łóżko z ramą oraz pojemna szafa),

łazienki(pralka, prysznic, toaleta, bidet).

Opłaty do administracji: 1400 zł miesięcznie.

Mieszkanie jest bardzo słoneczne i jasne.
W okolicy znajduje się doskonała infrastruktura – sklepy, punkty usługowe, restauracje oraz dogodna komunikacja miejska, zapewniająca szybki dojazd do centrum Warszawy.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Agnieszka Dzięciołowska

Starszy Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

2 pokoje | m.postojowe | komórka | Taylora
Warszawa, Ursus , ul. Karola Taylora
3 500 zł

78 zł/m2

45 m2

2 pokoje

Tylko u nas
3 pokoje | Ursus | ogródek | m.postojowe
Warszawa, Ursus , ul. Herbu Oksza
3 200 zł

74 zł/m2

43 m2

3 pokoje

4 000 zł

53 zł/m2

75 m2

3 pokoje

1 500 zł

150 zł/m2

10 m2

3 pokoje

1 Duży 20 mkw pokój z balkonem ul. Lazurowa.
Warszawa, Bemowo , ul. Lazurowa
2 000 zł

100 zł/m2

20 m2

1 pokój

1/12