Tivoli | 3 pokoje z opcją 4

Warszawa, Targówek, ul. Malborska

1 379 000 zł

19 238 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż - 71,68 m2, 3 pokoje

Powierzchnia:
71,68 m2
Liczba pokoi:
3 pokoje
Piętro:
3 / 3
Czynsz:
1 450,00 zł
Dostępne od:
01-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
  • komórka
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • podziemny 2x 0 zł
Numer oferty:
64210/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
260 cm
Powierzchnia salonu:
22,96 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Nie

Budynek

Rodzaj budynku:
Niski blok
Rok budowy:
2009

Opis

Są mieszkania „z rynku”… i są takie, które pojawiają się raz na kilka lat.

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 71,68 m², położona na prestiżowym osiedlu Tivoli w Warszawie.

To mieszkanie już na etapie sprzedaży deweloperskiej było jednym z najbardziej pożądanych – dostępne wyłącznie dla wybranych klientów. O jego wyjątkowości decydują: układ, ekspozycja oraz położenie.

Mieszkanie jest odmalowane i gotowe do wprowadzenia.

Rozkład pomieszczeń:

  • salon – 22,96 m²
  • kuchnia – 8,82 m²
  • pokój – 10,84 m²
  • pokój – 12,09 m²
  • łazienka – 4,66 m²
  • WC – 1,46 m²
  • hol – 10,85 m²

Ogromny atut: możliwość wydzielenia 4 pokoi.

Dodatkowo:

  • narożny balkon – 12,73 m² (strefa relaksu, stół, hamak),
  • okna na trzy strony świata – świetne doświetlenie,
  • ekspozycja na cichą, zieloną część osiedla.

Mieszkanie jest bardzo ciche i zapewnia prywatność.

Budynek

BUDYNEK / OSIEDLE

  • osiedle Tivoli (2009 r.),
  • teren zamknięty, monitorowany, z ochroną,
  • 7 kameralnych budynków (ok. 280 mieszkań).

Na terenie osiedla:

  • zadbane zielone patio,
  • rozbudowany plac zabaw (tyrolka, huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownica),
  • restauracje, sklepy, poczta, usługi.

DODATKOWE INFORMACJE

  • 2 niezależne miejsca postojowe – 110 000 zł
  • 2 komórki lokatorskie (6,8 m²) – 60 000 zł
  • komórki przy miejscach postojowych i windzie
 Zapraszam do kontaktu ☎️📧

Lokalizacja

Jedna z najlepszych lokalizacji na Targówku – wszystko w zasięgu kilku minut:

  • metro Kondratowicza – ok. 200 m,
  • szybki dojazd do centrum Warszawy,
  • las Bródnowski – idealny na spacery i rekreację,

• pełna infrastruktura usługowa.

To lokalizacja, która realnie podnosi komfort życia i wartość nieruchomości.

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Adrian Olczyk

Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

750 000 zł

12 019 zł/m2

62 m2

3 pokoje

0%
Mieszkanie 3-pokojowę
Warszawa, Targówek , Kondratowicza
875 562 zł

14 600 zł/m2

60 m2

3 pokoje

0%
nowoczesny apartament 108 mkw
Warszawa, Targówek , Suwalska
1 590 834 zł

14 700 zł/m2

108 m2

1 pokój

Tylko u nas
3 pok.z widokiem na zieleń 2 balkony garaż+komórka
Warszawa, Białołęka , ul. Skarbka z Gór
950 000 zł

11 624 zł/m2

82 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Mieszkanie 2-pokojowe - Wiśniowy Sad
Warszawa, Białołęka , ul. Wiśniowy Sad
669 000 zł

13 125 zł/m2

51 m2

2 pokoje

1/19