2-stronna ekspozycja Metro Kondratowicza zieleń

Warszawa, Targówek, Bródno, Malborska

750 000 zł

12 019 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż - 62,40 m2, 3 pokoje

Powierzchnia:
62,40 m2
Liczba pokoi:
3 pokoje
Piętro:
0 / 12
Dostępne od:
25-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • piwnica
Udogodnienia:
  • winda
Numer oferty:
64429/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
250 cm
Powierzchnia salonu:
17,00 m2
Rodzaj kuchni:
Oddzielna
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Nie

Budynek

Rodzaj budynku:
Blok
Rok budowy:
1976

Opis

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,4 m kw. w stanie deweloperskim, położone przy ul. Malborskiej na warszawskim Targówku. To doskonała propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze dokładnie według własnych potrzeb i stylu.

Mieszkanie składa się z:   

  • Salonu (17,37 m kw.) z dużym oknem, które zapewnia naturalne światło - to idealne miejsce na relaks i spędzanie czasu z rodziną,       
  • Kuchni (6,58 m kw.) z niezależnym wejściem i oknem, możliwość zburzenia ściany i powiększenia salonu z aneksem kuchennym,
  • Dwa niezależne pokoje (11,84 m kw. oraz 9,63 m kw.), co pozwala na stworzenie osobistej przestrzeni dla każdego z domowników,
  • Łazienka (4,73 m kw.) oraz osobne WC (1.01 m kw.),
  • Przedpokoju (9,04 m kw.), który pomieści dużą szafę na ubrania, pomagając w utrzymaniu porządku.
  • Piwnica: idealnej do przechowywania rowerów, wózków i innych rzeczy.

Stan deweloperski daje pełną swobodę wykończenia – od wyboru materiałów po indywidualny projekt wnętrza. To idealna opcja dla osób ceniących możliwość stworzenia mieszkania „od zera” według własnej wizji.

Nieruchomość świetnie sprawdzi się:
• dla rodziny z dziećmi – dzięki oddzielnym pokojom i rozwiniętej infrastrukturze w okolicy,
• dla par planujących większą przestrzeń do życia lub pracy zdalnej,
• dla inwestora – układ mieszkania pozwala na wygodny wynajem pokoi lub wynajem rodzinny,
• dla osób szukających dobrze skomunikowanej lokalizacji z szybkim dostępem do centrum Warszawy.

To mieszkanie łączy wygodę miejskiego życia z możliwością stworzenia przestrzeni idealnie dopasowanej do własnych potrzeb. Stan prawny: mieszkanie jest w pełni własnościowe z księgą wieczystą, co umożliwia zakup na kredyt.

Budynek

Lokal znajduje się w budynku z 1976 roku, położonym na spokojnym i dobrze zagospodarowanym osiedlu. Budynek jest zadbany, wyposażony w windę oraz otoczony dużą ilością zieleni. Charakterystycznym atutem starszego budownictwa są przestronne układy mieszkań oraz większe odległości pomiędzy budynkami, co zapewnia mieszkańcom większy komfort i prywatność.
Zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja

Ogromnym atutem jest doskonała lokalizacja: w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele sklepów, restauracji, kawiarni, placówek edukacyjnych, banków, urząd dzielnicy Targówek, szpital bródnowski.
Dostępność komunikacyjna: bliskość metra, autobusów i innych środków transportu miejskiego sprawia, że dojazd do każdej części Warszawy jest szybki i wygodny.

Róg Malborskiej i Kondratowicza. Obok wejścia do Metra Kondratowicza. Do Urzędu Dzielnicy Targówek 120m. Szpital Bródnowski 450m. Szkoła podstawowa 300m.

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Ewelina Kowalska

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tivoli | 3 pokoje z opcją 4
Warszawa, Targówek , ul. Malborska
1 379 000 zł

19 238 zł/m2

72 m2

3 pokoje

0%
Mieszkanie 3-pokojowę
Warszawa, Targówek , Kondratowicza
875 562 zł

14 600 zł/m2

60 m2

3 pokoje

0%
nowoczesny apartament 108 mkw
Warszawa, Targówek , Suwalska
1 590 834 zł

14 700 zł/m2

108 m2

1 pokój

Tylko u nas
Mieszkanie 2-pokojowe - Wiśniowy Sad
Warszawa, Białołęka , ul. Wiśniowy Sad
669 000 zł

13 125 zł/m2

51 m2

2 pokoje

Tylko u nas
3 pok.z widokiem na zieleń 2 balkony garaż+komórka
Warszawa, Białołęka , ul. Skarbka z Gór
950 000 zł

11 624 zł/m2

82 m2

3 pokoje

1/36