Garaż w hali pod budynkiem ul. Wróbla
Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Wróbla
35 000 zł
2 917 zł/m2
TYLKO U NAS
Mieszkanie na sprzedaż - 12,00 m2,
Powierzchnia:
12,00 m2
Liczba pokoi:
Piętro:
0 / 3
Czynsz:
90,00 zł
Parking:
- podziemny 1x 35 000 zł
Numer oferty:
56152/MS/MAX
Pomieszczenia
Wysokość:
300 cm
Powierzchnia salonu:
0,00 m2
Rodzaj kuchni:
Brak
Liczba łazienek:
0
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie
Budynek
Rodzaj budynku:
Apartamentowo-handlowy
Rok budowy:
2000
Opis
Miejsce parkingowe w hali garażowej pod budynkiem ul. Wróbla 10. Hala ciepła, sucha, swobodny dojazd. Czynsz ok 90 zł/mc. Jest KW i akt notarialny.
Lokalizacja
Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona
Zapraszamy do kontaktu
Tylko u nas
Unikatowy apartament Metro Wilanowska
Warszawa, Mokotów , al. Aleja Wilanowska
2 590 000 zł
13 248 zł/m2
196 m2
4 pokoje
Tylko u nas
Służew nad Dolinką | Do remontu | Atrakcyjna cena
Warszawa, Mokotów , ul. Łukowa
820 000 zł
13 667 zł/m2
60 m2
3 pokoje
0%
Mokotów | apartament | 2 pokoje | 58,62 mkw
Warszawa, Mokotów , ul. Białego Dębu
1 550 000 zł
26 441 zł/m2
59 m2
2 pokoje
0%
Mokotów | apartament | 5 pokoje | 143 mkw
Warszawa, Mokotów , ul. Białego Dębu
3 520 000 zł
24 511 zł/m2
144 m2
5 pokoi