Mokotów, piękny widok

Warszawa, Mokotów, ul. Pory

710 000 zł

20 634 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż - 34,41 m2, 1 pokój

Powierzchnia:
34,41 m2
Liczba pokoi:
1 pokój
Piętro:
10 / 10
Dostępne od:
13-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • loggia
  • komórka
Udogodnienia:
  • winda
  • klimatyzacja
Parking:
  • podziemny 1x 50 000 zł
Numer oferty:
64329/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
b.d.
Powierzchnia salonu:
20,00 m2
Rodzaj kuchni:
Oddzielna
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2009

Opis

Mieszkanie bardzo ciche o powierzchni 34,4 m² po generalnym remoncie, z pięknym oszklonym widokiem na centrum miasta, Pałac Kultury i zieleń.

Składa się z salonu i oddzielnej kuchni w pełni wyposażonej, na podłodze elegancki parkiet.

W komplecie komórka lokatorska o powierzchni 4,33 m2 oraz miejsce garażowe w garażu podziemnym.

Budynek

Budynek wielorodzinny z 2009 roku, 11-piętrowy, wyposażony w windę i garaż podziemny.

Znany jako “Zielony Zakątek”, oferuje mieszkania od 34 m² z lokalami usługowymi na parterze.

Nowoczesna konstrukcja zapewnia komfort i wygodę.

Lokalizacja

Ulica Pory znajduje się w dzielnicy Mokotów, w części Stegny, około 5,8 km od centrum Warszawy. To spokojna okolica z dobrym dojazdem do miasta, bez Strefy Płatnego Parkowania. Bliskość zieleni łączy się z widokiem na Pałac Kultury.
Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Małgorzata Wiącek

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
Mokotów | apartament | 5 pokoje | 143 mkw
Warszawa, Mokotów , ul. Białego Dębu
3 520 000 zł

24 511 zł/m2

144 m2

5 pokoi

0%
Mokotów | apartament | 2 pokoje | 58,62 mkw
Warszawa, Mokotów , ul. Białego Dębu
1 550 000 zł

26 441 zł/m2

59 m2

2 pokoje

Tylko u nas
okazja - 3pok. na Mokotowie
Warszawa, Mokotów , Ludwika Idzikowskiego
797 000 zł

12 752 zł/m2

63 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Unikatowy apartament Metro Wilanowska
Warszawa, Mokotów , al. Aleja Wilanowska
2 590 000 zł

13 248 zł/m2

196 m2

4 pokoje

Tylko u nas
2-stronne pełna infrastruktura komunikacja
Warszawa, Mokotów , ul. Sardyńska
685 000 zł

16 194 zł/m2

42 m2

2 pokoje

1/7