Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem

Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Jana Pohoskiego

973 130 zł

23 000 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na sprzedaż - 42,31 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
42,31 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
2 / 7
Czynsz:
0,00 zł
Dostępne od:
30-06-2025
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
  • komórka
Udogodnienia:
  • winda
  • klimatyzacja
Parking:
  • podziemny 1x 80 000 zł
Numer oferty:
62260/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
0 cm
Powierzchnia salonu:
1,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2017

Opis

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie, w pełni wyposażone o powierzchni 42,31 mkw, położone na 2. piętrze w apartamentowcu z 2017 roku. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Rozkład mieszkania:

  • Salon z aneksem kuchennym (20,16 mkw): Meble na wymiar od polskich projektantów, sprzęt AGD w zabudowie (płyta indukcyjna, zmywarka, piekarnik, lodówko-zamrażarka, lodówka na wino), designerska klimatyzacja, oświetlenie LED.
  • Sypialnia (10,09 mkw): Łóżko dwuosobowe z materacem z drobinkami srebra, duża szafa w zabudowie.
  • Łazienka (4,64 mkw): Wanna, pralka, ogrzewanie podłogowe, elegancka armatura.
  • Hol (5,84 mkw): Duża szafa w zabudowie.
  • Balkon (8,26 mkw): Przestronny, wyłożony płytkami.

Atuty nieruchomości:

  • Gotowe do wprowadzenia – wysoki standard wykończenia
  • Meble i zabudowy od polskich projektantów
  • Ogrzewanie podłogowe w łazience
  • Duże przeszklenia i optymalne nasłonecznienie

Budynek

Budynek przy ul. Pohoskiego  to nowoczesny apartamentowiec oddany do użytku w 2017 roku, zlokalizowany w zielonej części Mokotowa – na skarpie warszawskiej. Dzięki położeniu w sąsiedztwie terenów objętych zakazem zabudowy, mieszkańcy mogą cieszyć się ciszą, zielenią i przestrzenią.

Bezpieczeństwo:

  • Osiedle zamknięte, monitorowane
  • Całodobowa ochrona
  • Monitoring klatek schodowych i wind

Standard części wspólnych:

  • Przestronne klatki schodowe z dużymi oknami
  • Klatki schodowe wykończone elementami drewnopodobnymi
  • Energooszczędne oświetlenie LED

Udogodnienia:

  • Prywatny ogród i plac zabaw
  • Sklep na terenie osiedla

Garaż podziemny i komórki lokatorskie dostępne dla mieszkańców.

Poglądowe zdjęcia udostępnione za pomocą: 
Google, My Maps (Google), e-mapa, geoportal, SIP, BIP, OnGeo.

Obsługa transakcji przez Pośrednika Nieruchomości z państwową licencją pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 1799.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie. Jeśli macie Państwo pytania, proszę pisać i dzwonić.
Pracuję od poniedziałku do soboty w godzinach 7-19.

Prezentacja nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych (imię, nazwisko, PESEL) oraz podpisu stosownych dokumentów.

Lokalizacja

Komunikacja:

  • Metro Wilanowska – ok. 7 minut spacerem
  • Liczne przystanki autobusowe i tramwajowe w pobliżu – szybki dojazd do innych dzielnic Warszawy

Infrastruktura:

  • W okolicy dostępne są przedszkola, szkoły oraz inne placówki edukacyjne
  • Bliskość sklepów, restauracji, kawiarni i centrum handlowego

Rekreacja:

  • Spacerowa odległość do Parku Arkadia i Parku Dolinka Służewiecka
  • W pobliżu znajdują się siłownie, baseny i korty tenisowe

Zapraszam do obejrzenia mieszkania – chętnie pokażę wszystkie jego atuty na miejscu!

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Artur Szczerbiński

Starszy specjalista ds. Gruntów inwestycyjnych i działek

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
1 990 000 zł

18 940 zł/m2

105 m2

4 pokoje

Tylko u nas
Unikatowy apartament Metro Wilanowska
Warszawa, Mokotów , al. Aleja Wilanowska
2 590 000 zł

13 248 zł/m2

196 m2

4 pokoje

Tylko u nas
820 000 zł

13 667 zł/m2

60 m2

3 pokoje

0%
Mokotów | apartament | 2 pokoje | 58,62 mkw
Warszawa, Mokotów , ul. Białego Dębu
1 550 000 zł

26 441 zł/m2

59 m2

2 pokoje

0%
Mokotów | apartament | 5 pokoje | 143 mkw
Warszawa, Mokotów , ul. Białego Dębu
3 520 000 zł

24 511 zł/m2

144 m2

5 pokoi

1/0