3 min METRO WILANOWSKA Widok na panoramę miasta!

Warszawa, Mokotów, Bukowińska

1 990 000 zł

18 940 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na sprzedaż - 105,07 m2, 4 pokoje

Powierzchnia:
105,07 m2
Liczba pokoi:
4 pokoje
Piętro:
15 / 15
Czynsz:
1 800,00 zł
Parking:
  • podziemny 1x 60 000 zł
  • platforma 1x 35 000 zł
Numer oferty:
64408/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
b.d.
Powierzchnia salonu:
22,00 m2
Rodzaj kuchni:
Oddzielna
Liczba łazienek:
2
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Tak

Budynek

Rodzaj budynku:
Blok
Rok budowy:
2007

Opis

APARTAMENT Z WIDOKIEM NA PANORAMĘ MIASTA, 3 MINUTY DO METRA WILANOWSKA!

Szukasz przestrzeni, która daje poczucie wolności, a jednocześnie trzyma rękę na pulsie miasta? Ten wyjątkowy apartament położony przy ul. Bukowińskiej 8, to propozycja dla osób ceniących prestiż, prywatność i doskonałą lokalizację. Wnętrze zaprojektowane przez architekta łączy wygodę z praktyką. Położenie na ostatnim piętrze zapewnia widok na panoramę Warszawy, której uroki można podziwiać szczególnie wieczorem, kiedy rozbłyska paletą świateł. Idealna propozycja zarówno dla rodzin jak i osób pracujących zdalnie.

Szczegóły apartamentu:
Powierzchnia: 105,07 mkw
Lokalizacja: dzielnica Mokotów/Ksawerów
Piętro: 15/15
Miejsce garażowe plus platforma
Komórka lokatorska
Rok budowy: 2007

Dodatkowa garderoba.
Dwustronna ekspozycja -południowo-zachodnia.
Doświetlone wnętrza i widok na panoramę Warszawy.
Metro Wilanowska- w zasięgu 3-ch minut pieszo!
Basen, siłownia oraz sala fitness dla mieszkańców budynku.

Do mieszkania przynależą: komórka lokatorska, miejsce w garażu podziemnym plus platforma parkingowa (dodatkowo płatne) położone w sąsiednim budynku.

Zapraszam na prezentację!

Lokalizacja

Mokotów to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji do zamieszkania w Warszawie. To dzielnica, która łączy renomę, wygodę oraz doskonałą infrastrukturę. Jest rozległa i zróżnicowana, a jej centralna część – okolice ulicy Bukowińskiej – to miejsce, w którym skupiają się wszystkie jej największe atuty. Doskonała komunikacja, bliskość biznesowego centrum miasta, a jednocześnie dostęp do zieleni i kultury sprawiają, że to jeden z najlepszych adresów do życia.

Przystanki komunikacji miejskiej gwarantują szybkie połączenie z centrum miasta.
Najbliższa stacja to Metro Wilanowska (linia M1) do której dojdziemy w 3-y minuty pieszo!.

Warszawa, Mokotów , al. Aleja Wilanowska
2 590 000 zł

13 248 zł/m2

196 m2

4 pokoje

0%
Dla pary w ekologicznym budynku Bez prowizji!
Warszawa, Mokotów , ul. Władysława Orkana
1 560 384 zł

30 100 zł/m2

52 m2

2 pokoje

0%
W ekologicznym budynku! Bez prowizji!
Warszawa, Mokotów , Władysława Orkana
1 695 744 zł

28 800 zł/m2

59 m2

2 pokoje

0%
Wyjątkowy apartament na Mokotowie
Warszawa, Mokotów , Władysława Orkana
1 481 190 zł

29 100 zł/m2

51 m2

2 pokoje

0%
Doskonałe rozplanowanie! Ekologiczny budynek!
Warszawa, Mokotów , Władysława Orkana
3 789 472 zł

31 600 zł/m2

120 m2

4 pokoje

1/26