Wyjątkowy penthouse z ogrodem.

Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku

2 500 000 zł

22 727 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż - 110,00 m2, 4 pokoje

Powierzchnia:
110,00 m2
Liczba pokoi:
4 pokoje
Piętro:
6 / 6
Dostępne od:
24-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
  • taras 150,00 m2
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • podziemny 1x 0 zł
Numer oferty:
64417/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
b.d.
Powierzchnia salonu:
30,00 m2
Rodzaj kuchni:
Widna
Liczba łazienek:
2
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Tak

Budynek

Rodzaj budynku:
Blok
Rok budowy:
2007

Opis

Dwupoziomowy penthouse z ogrodem na dachu.
Nowocześnie zaaranżowany, z myślą o wymagającym najemcy.
We wnętrzach zastosowano niebanalne rozwiązania, o wysokiej estetyce.
Bardzo wygodne i funkcjonalne mieszkanie. Podzielone na część dzienną, którą stanowi dolny poziom i prywatną - górny poziom.
Część dzienna - salon, gabinet, kuchnia ze spiżarnią/pomieszczeniem gospodarczym, wc - na niższym poziomie. Dwie sypialnie, łazienka, garderoba i pralnia na wyższym. Z tego poziomu wyjście na ogród na dachu o powierzchni 150 m2.
Po gruntownym remoncie, wszystkie wnętrza zostały odnowione. Łazienki i kuchnia zostały zaaranżowane na nowo, a ich wyposażenie zostało odnowione.
Mieszkanie jest nieumeblowane.
Znakomicie doświetlone. Duże, ustawne pokoje.
Czynsz najmu wynosi 6500 zł, a czynsz administracyjny 1600 zł. Ewentualna dopłata za media, jeśli zużycie będzie wyższe, niż to ujęte w czynszu administracyjnym.
W czynsz najmu wliczona jest opłata za stanowisko postojowe w garażu podziemnym.
Najem tylko okazjonalny na minimum rok. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.
Nowoczesna bryła budynku.
Osiedle zamknięte z monitoringiem i ochroną.

Budynek

Nowoczesna bryła budynku.

Osiedle zamknięte z monitoringiem i ochroną.

Lokalizacja

Lokalizacja cechuje się znakomitą infrastrukturą - w pobliżu znajdują się sklepy osiedlowe, park, duży plac zabaw, centrum handlowe, hala sportowa, bardzo dobra pizzeria, sushi, piekarnia.

Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację, zarówno miejską (przystanki autobusowe umożliwiają dobry dojazd do metra i na pętlę Nowe Bemowo lub Koło), jak i samochodem (sąsiedztwo trasy toruńskiej i obwodnicy).

Urokliwa, zielona okolica.

Atrakcyjne mieszkanie blisko Fortów Bema
Warszawa, Bemowo , ul. Mieczysława Wolfkego
1 160 000 zł

14 392 zł/m2

81 m2

4 pokoje

GOTOWIEC INWESTYCYJNY 5 pokoi
Warszawa, Bemowo , ul. Jana Blatona
895 000 zł

13 727 zł/m2

65 m2

5 pokoi

Tylko u nas
Cicha i spokojna okolica, dobra komunikacja
Warszawa, Bielany , Zgrupowania AK "Żmija"
849 500 zł

13 614 zł/m2

62 m2

2 pokoje

Tylko u nas
Metro 7 min Panoramiczny widok Przestronne
Warszawa, Bemowo , ul. Pirenejska
914 000 zł

12 242 zł/m2

75 m2

4 pokoje

Mieszkanie z sauną i pokojem kąpielowym
Warszawa, Bemowo , Grodkowska
1 800 000 zł

18 184 zł/m2

99 m2

3 pokoje

1/19