2, 2 pokoje" />

Cicha i spokojna okolica, dobra komunikacja

Warszawa, Bielany, Zgrupowania AK "Żmija"

849 500 zł

13 614 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na sprzedaż - 62,40 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
62,40 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
2 / 4
Czynsz:
1 000,00 zł
Dostępne od:
01-09-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • loggia
Udogodnienia:
Numer oferty:
64412/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
270 cm
Powierzchnia salonu:
20,00 m2
Rodzaj kuchni:
Oddzielna
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Tak

Budynek

Rodzaj budynku:
Niski blok
Rok budowy:
2000

Opis

Mieszkanie 2 pokojowe na warszawskich Bielanach, to propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokój, jednocześnie pragnąc doskonałego dostępu do miejskiej infrastruktury.
Nieruchomość położona w budynku z 2000 roku, oferuje przemyślany rozkład pomieszczeń:
- 20 metrowy salon stanowi idealne miejsce do wspólnego spędzania czasu i relaksu,
   do niego wzdłuż ściany z oknami przylega ponad 5 metrowa loggia,   
- 12 metrowa sypialnia z oddzielna 1,6 metrową garderobą znajdująca się tuż przy pokoju, to niewątpliwie atut pomagający w utrzymaniu porządku,
- 13 metrowa dobrze doświetlona, oddzielna kuchnia, zapewnia komfort przygotowywania posiłków bez zakłócania spokoju pozostałym domownikom,
- łazienka z wanna (4,5 mkw.) oraz
- osobna toaleta z umywalką, to niewątpliwe udogodnienie.

Nieruchomość charakteryzuje się praktycznym układem, który maksymalizuje dostępną przestrzeń, zapewniając funkcjonalność i swobodę aranżacji. Stan mieszkania pozwala na natychmiastowe zamieszkanie lub odświeżenie według własnych preferencji.

Budynek

Budynek 4 piętrowy, z cegły ceramicznej, dobrze utrzymany. Oddalony od wewnętrznych uliczek osiedlowych. Osiedle zamknięte, z ochroną.

Lokalizacja

Lokalizacja przy ul. Zgrupowania AK "Żmija" na Bielanach to kwintesencja rodzinnego życia w mieście. Okolica jest cicha i spokojna, jednocześnie oferująca doskonałą infrastrukturę miejską. W promieniu spaceru znajdują się szkoły, przedszkola i place zabaw (w tym 2 na osiedlu), co czyni to miejsce idealnym dla rodzin z dziećmi.

Świetna komunikacja miejska, z bliskością tramwaju i licznych linii autobusowych, nieco dalej metra M1 zapewnia szybki dostęp do każdej części Warszawy, ułatwiając codzienne dojazdy do pracy czy szkoły. 2 minuty do trasy S8.
To miejsce, gdzie miejski komfort łączy się z zielonym otoczeniem i spokojem.

     

Atrakcyjne mieszkanie blisko Fortów Bema
Warszawa, Bemowo , ul. Mieczysława Wolfkego
1 160 000 zł

14 392 zł/m2

81 m2

4 pokoje

Tylko u nas
Słoneczne, 4 pokoje, Metro, bazar
Warszawa, Bielany , ul. Dantego
1 150 000 zł

18 110 zł/m2

64 m2

4 pokoje

GOTOWIEC INWESTYCYJNY 5 pokoi
Warszawa, Bemowo , ul. Jana Blatona
895 000 zł

13 727 zł/m2

65 m2

5 pokoi

Tylko u nas
BIELANY, DWUSTRONNE, 3 pokoje na sprzedaż
Warszawa, Bielany , ul. Wólczyńska
990 000 zł

16 176 zł/m2

61 m2

3 pokoje

Tylko u nas
2 oddzielne pokoje
Warszawa, Żoliborz , ul. Elbląska
610 000 zł

16 486 zł/m2

37 m2

2 pokoje

1/17