Działka Inwestycyjna Tarczyn, ul. Warszawska

mazowieckie, piaseczyński, Tarczyn, ul. Warszawska

15 000 000 zł

682 zł/m2

TYLKO U NAS

Działka na sprzedaż

Podstawowe

Powierzchnia
22 000,00 m2
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
8778/GS/MAX
Szerokość działki
125,00
Długość działki
176,00
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Przeznaczenie
Zabudowa jednorodzinna (segmenty), Usługi, Siedlisko

Opis

0% od kupującego
Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej, skierowaną do deweloperów oraz inwestorów poszukujących gruntu z dużym potencjałem.

Nieruchomość ta stanowi idealną bazę pod realizację projektów zabudowy jednorodzinnej (segmenty), obiektów usługowych lub stworzenie urokliwego siedliska, oferując elastyczność w planowaniu przyszłego przedsięwzięcia.

Oferowana działka charakteryzuje się imponującą powierzchnią, mierząc około 125,00 m szerokości i 176,00 m długości, co daje łącznie około 22 000 m².

Posiada regularny, prostokątny kształt oraz płaskie ukształtowanie terenu, co znacząco ułatwia proces projektowania i realizacji inwestycji. Dodatkowym atutem jest jej narożne położenie, zwiększające możliwości aranżacyjne.

 Kluczową zaletą nieruchomości jest obięcie  jej Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który precyzuje przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną (segmenty), usługi oraz siedlisko.

To gwarantuje bezpieczeństwo prawne i elastyczność w wyborze kierunku rozwoju, minimalizując ryzyko inwestycyjne.

Brak ogrodzenia działki daje pełną swobodę w kształtowaniu jej przestrzeni.

Wszystkie media znajdują się w ul. Warszawskiej

Budynek

Działka o regularnym, prostokątnym kształcie i wymiarach około 125 m na 176 m oferuje optymalne warunki do efektywnego zagospodarowania przestrzeni. Jej płaskie ukształtowanie terenu jest znaczącym udogodnieniem, redukującym koszty związane z niwelacją i przygotowaniem gruntu pod budowę. Status działki narożnej otwiera dodatkowe możliwości projektowe, umożliwiając stworzenie dwóch niezależnych wjazdów lub zwiększoną ekspozycję.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, działka posiada jasno określone przeznaczenie, co jest kluczowe dla inwestorów. Możliwość realizacji zabudowy jednorodzinnej w formie segmentów, obiektów usługowych czy też siedliska, daje szerokie spektrum opcji rozwoju, dopasowanych do aktualnych potrzeb rynku i wizji inwestora.

Lokalizacja

Nieruchomość położona jest w Tarczynie przy ulicy Warszawskiej, co zapewnia doskonałą widoczność i łatwy dostęp komunikacyjny. Lokalizacja ta jest strategiczna dla rozwoju zarówno projektów mieszkaniowych, jak i usługowych, oferując jednocześnie bliskość natury i spokojne otoczenie. Tarczyn to dynamicznie rozwijająca się miejscowość, która łączy zalety życia podmiejskiego z dostępem do niezbędnej infrastruktury.

Doskonałe położenie działki gwarantuje łatwy dojazd do głównych dróg regionu, co jest istotne zarówno dla przyszłych mieszkańców, jak i klientów potencjalnych usług. To idealne miejsce dla tych, którzy szukają gruntu z potencjałem inwestycyjnym, ceniąc sobie jednocześnie spokój i dogodną komunikację. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia prezentacji terenu.

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Izabella Tarasiuk

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

1 267 410 zł

166 zł/m2

7 635 m2

Tylko u nas
953 000 zł

385 zł/m2

2 474 m2

Tylko u nas
576 000 zł

465 zł/m2

1 240 m2

Tylko u nas
575 000 zł

406 zł/m2

1 415 m2

Tylko u nas
575 000 zł

425 zł/m2

1 352 m2

1/2