Działka budowlana - Łazy, gm. Lesznowola

mazowieckie, piaseczyński, Lesznowola, Łazy, ul. Rubinowa

575 000 zł

406 zł/m2

TYLKO U NAS

Działka na sprzedaż

Podstawowe

Powierzchnia
1 415,00 m2
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
8841/GS/MAX
Szerokość działki
16,00
Długość działki
90,00

Opis

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 415 mkw., w miejscowości Łazy, gm. Lesznowola,

Idealna oferta dla osób marzących o własnym domu wśród zieleni i ciszy. Okolica zapewnia możliwość bliskiego kontaktu z naturą i jednocześnie umożliwia szybki dojazd do Warszawy - zaledwie 15 minut.

W pobliżu znajduje się rozwinięta infrastruktura, wszystkie niezbędne udogodnienia do codziennego życia: przedszkole, szkoła, przychodnia, ośrodek kultury oraz kościół, co czyni tę lokalizację wygodnym wyborem dla rodzin z dziećmi.

Wg MPZP uchwała nr 36/IV/2024 RADY GMINY LESZNOWOLA z dnia 24 lipca 2024 r.:

  • Przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca oraz zabudowa usługowa;
  • Przeznaczenie uzupełniające: magazyny o powierzchni zabudowy mniejszej niż 500 mkw., wolnostojące budynki gospodarcze i garażowe, urządzenia sportu i rekreacji, place zabaw,
  • Maksymalna intensywność zabudowy 1,0,
  • Maksymalna powierzchnia zabudowy działki 45%,
  • Min. udział powierzchni biologicznie czynnej 50%,
  • Maksymalna wysokość zabudowy: dla wolnostojących budynków gospodarczych i garażowych 6 m, dla pozostałych budynków i obiektów budowlanych 12 m,
  • Geometria dachu - dachy płaskie, dwuspadowe lub wielospadowe o nachyleniu połaci dachowych do 45º.

Podstawowe dane o działce:

  • Lokalizacja: miejscowość Łazy, gmina Lesznowola, powiat Piaseczyński,
  • Identyfikator działki: 141803_2.0013,
  • Klasa gleby: RVI, RV,
  • Media: prąd , woda, kanalizacja - w drodze,
  • Rodzaj drogi: asfaltowa, gminna, kostka brukowa,
  • Księga Wieczysta: bez obciążeń.
Poglądowe zdjęcia udostępnione za pomocą:  Google, My Maps (Google), e-mapa, geoportal.gov.pl, SIP, BIP, OnGeo.
Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie.
Jeśli macie Państwo pytania, proszę pisać i dzwonić. Pracuję od poniedziałku do soboty w godzinach 8-18.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Jarosław Lankiewicz

Specjalista ds. Gruntów inwestycyjnych i działek

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
575 000 zł

425 zł/m2

1 352 m2

Tylko u nas
953 000 zł

385 zł/m2

2 474 m2

Tylko u nas
576 000 zł

465 zł/m2

1 240 m2

650 000 zł

628 zł/m2

1 035 m2

1 267 410 zł

166 zł/m2

7 635 m2

1/7