Działka Wiązowna 3185 mkw I MPZP

mazowieckie, otwocki, Wiązowna, ul. Gródek

900 000 zł

283 zł/m2

TYLKO U NAS

Działka na sprzedaż

Podstawowe

Powierzchnia
3 185,00 m2
Ogrodzenie
Inne
Numer oferty
8821/GS/MAX
Szerokość działki
50,00
Długość działki
50,00

Opis

Niepowtarzalna działka o powierzchni 3 185 mkw., otoczona zielenią i starodrzewiem, w sąsiedztwie lasów oraz terenów rekreacyjnych- idealna propozycja pod budowę rezydencji lub inwestycję. Nieruchomość  położona w miejscowości Wiązowna Kościelna, w drugiej linii zabudowy, z prywatną drogą dojazdową o długości ok. 100 m. 
Na działce znajduje się całoroczny drewniany dom wybudowany około 15 lat temu. Budynek wymaga odświeżenia i wykończenia, dając możliwość aranżacji według własnych potrzeb i gustu przyszłego właściciela.
Nieruchomość uzbrojona – woda miejska, prąd z siłą, gaz w ulicy. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie wolnostojącej. Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest bliskość lasów oraz terenów rekreacyjnych, sprzyjających aktywnemu i spokojnemu stylowi życia. W pobliżu znajduje się malownicza rzeka Świder – idealne miejsce na spacery, wycieczki rowerowe, kajaki oraz codzienny kontakt z naturą. Okolica oferuje doskonałe warunki do rekreacji i odpoczynku, pozostając jednocześnie w wygodnej odległości od Warszawy.
Działka częściowo ogrodzona. Teren wymaga uporządkowania oraz usunięcia drewnianych komórek gospodarczych, co zostało uwzględnione w atrakcyjnej cenie nieruchomości.

Wiązowna to dynamicznie rozwijająca się miejscowość pod Warszawą. W okolicy znajdują się szkoły, sklepy, lokalny bazarek.

Lokalizacja zapewnia bardzo wygodny dojazd do Warszawy – dzięki nowej obwodnicy oraz trasom szybkiego ruchu do centrum stolicy można dotrzeć w około 25 minut. Lotnisko Chopina oddalone jest o ok. 25 minut jazdy samochodem. Bardzo dobre połączenia drogowe umożliwiają sprawny dojazd do różnych dzielnic Warszawy : Wilanów, Mokotów, Ursynów ok. 15-20 min. 

Kilka minut spacerem od nieruchomości znajduje się przystanek autobusowy linii 722, zapewniający bezpośrednie połączenie z Warszawą komunikacją miejską.

W pobliżu działa rodzinne centrum rozrywki Majaland Warszawa, rozwój okolicy dodatkowo przyspiesza rozpoczęta budowa nowego centrum handlowego. To miejsce, które z roku na rok zyskuje na atrakcyjności zarówno do życia, jak i inwestowania.

Zapraszam do kontaktu po więcej informacji.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Urszula Józefik

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

2 460 000 zł

1 463 zł/m2

1 681 m2

Tylko u nas
849 600 zł

180 zł/m2

4 720 m2

1 100 000 zł

250 zł/m2

4 400 m2

Tylko u nas
460 000 zł

297 zł/m2

1 548 m2

Tylko u nas
4 274 550 zł

450 zł/m2

9 499 m2

1/6