Biuro przy stacji metra Płocka

Warszawa, Wola, ul. Płocka

50 000 zł

80 zł/m2

0% PROWIZJI

Powierzchnia biurowa na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
625,00 m2
Piętro
2
Numer oferty
25495/PBW/MAX

Warunki handlowe

Koszty eksploatacyjne m2
25,00
Czynsz m2
80,00 PLN
Min. okres najmu (lata)
2
Parking naziemny - miejsce
180 PLN
Parking podziemny - miejsce
280 PLN

Rok budowy
2000
Pow. biurowa netto
4 189 m2
Pow. typowego piętra
626 m2
Kondygnacje naziemne
7
Kondygnacje podziemne
1
Winda
Współ. miejsc parking.
70,00

Opis

Powierzchnia 625 mkw (całe 2 piętro) składająca się z 20 różnej wielkości pokoi 10-50 mkw.

Doskonała lokalizacja - biuro znajduje się przy samej stacji metra Płocka.

Dostępne również autobusy i tramwaje.

Budynek

Kameralny budynek biurowy o ciekawej architekturze, składający się z 7 kondygnacji, położony na Woli w dogodnej lokalizacji w pobliżu II linii metra. Jest to funkcjonalny obiekt posiadający zarówno powierzchnie biurowe jak i handlowe w parterze. Na terenie znajdują się miejsca postojowe naziemne i podziemne.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Marta Skrzesińska

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
Biuro przy metrze Płocka
Warszawa, Wola , ul. Płocka
15 200 zł

80 zł/m2

190 m2

0%
Biuro - Metro Płocka
Warszawa, Wola , ul. Płocka
100 000 zł

80 zł/m2

1 250 m2

0%
Biuro z meblami na Woli. Metro M2.
Warszawa, Wola , ul. Skierniewicka
16 112 zł

85 zł/m2

190 m2

0%
Gotowe biuro do wprowadzenia.
Warszawa, Wola , Skierniewicka
13 600 zł

68 zł/m2

200 m2

0%
Gotowe umeblowane biuro.
Warszawa, Wola , Skierniewicka
44 838 zł

64 zł/m2

705 m2

1/2