Biuro na parterze przy stacji metra

Warszawa, Śródmieście, Mokotowska

17 280 zł

60 zł/m2

0% PROWIZJI

Powierzchnia biurowa na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
288,00 m2
Piętro
0
Numer oferty
26128/PBW/MAX

Warunki handlowe

Koszty eksploatacyjne m2
30,00
Czynsz m2
60,00 PLN
Min. okres najmu (lata)
1
Parking naziemny - miejsce
500 PLN

Rok budowy
1950
Pow. biurowa netto
2 500 m2
Pow. typowego piętra
500 m2
Kondygnacje naziemne
4
Winda

Budynek

Rodzaj budynku
Biurowiec

Opis

Do wynajęcia biuro znajdujące się parterze budynku biurowego, położonego tuż przy stacji metra Politechnika.
Obecny podział to 7 pomieszczeń o wielkości od 11 do 67 m2, W największym dobudowana jest antresola. 
Duży korytarz z przestronną recepcją. Mała jadalnia, Kuchnia i 2 WC. 
Bardzo wysokie pomieszczenia - powyżej 4 m.
5 jednostek klimatyzacji.
Do tej powierzchni właściciel przeznacza 5 miejsc parkingowych, dodatkowo płatnych.

Budynek

3 piętrowy budynek biurowy w doskonałym punkcie komunikacyjnym.
Metro, przystanki autobusowe i tramwajowe w odległości 150m.
Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych w cenie 450 PLN + VAT.
Piętro podzielone na samodzielne gabinety. Sanitariaty wspólne na piętrach dla wszystkich najemców.
Powierzchnia dostępna łącznie lub w podziale.
W części pomieszczeń klimatyzacja.
Na podłogach wykładziny lub piękna klepka , dostępna sieć komputerowa.
Lokale odświeżane przed najemcą.
Wynajem na czas określony min 1 rok, lub nieokreślony.
Kaucja w zależności od długości wynajmu jedno- lub trzymiesięczna.

W pokojach wyposażonych w klimatyzacje należy doliczyć 100 zł netto/mies.

W budynku znajduje się sala konferencyjna 33m2 ( na 15 osób) na 3p  do wynajęcia dla najemców.

Światłowód obsługiwany jest przez Orange i UPC

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Agata Kozłowska

Starszy Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Eleganckie biuro w kamienicy.
Warszawa, Śródmieście , ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
16 046 zł

113 zł/m2

142 m2

0%
Biuro w eleganckiej kamienicy.
Warszawa, Śródmieście , ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
12 485 zł

114 zł/m2

110 m2

Kameralne biuro przy Metrze Politechnika.
Warszawa, Śródmieście , ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
12 204 zł

113 zł/m2

108 m2

Eleganckie biuro w kamienicy przy Pl. Konstytucji
Warszawa, Śródmieście , Śniadeckich
17 030 zł

130 zł/m2

131 m2

0%
Biuro, wysoki standard, aleja Szucha
Warszawa, Śródmieście , al. Aleja Jana Chrystiana Szucha
38 580 zł

114 zł/m2

337 m2

1/9