Kameralne biuro przy Metrze Politechnika.

Warszawa, Śródmieście, ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich

12 204 zł

113 zł/m2

Powierzchnia biurowa na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
108,00 m2
Piętro
1
Numer oferty
26120/PBW/MAX

Warunki handlowe

Koszty eksploatacyjne m2
29,95
Czynsz m2
113,00 PLN
Min. okres najmu (lata)
3
Parking naziemny - miejsce
450 PLN

Rok budowy
1936
Pow. biurowa netto
2 036 m2
Pow. typowego piętra
400 m2
Kondygnacje naziemne
5

Opis

Samodzielny lokal biurowy o powierzchni 108 m2 – 1 piętro – klatka z recepcją budynku 
Aktualny podział - 5 pokoi, recepcja, aneks kuchenny, toaleta.
Lokal dostępny od zaraz. W lokalu będzie przeprowadzany przez wynajmującego drobny  remont (odświeżenie po poprzednim najemcy tzn. malowanie ścian, pranie wykładzin).  Istnieje też możliwość rearanżacji i dostosowania lokalu do potrzeb nowego najemcy.
Koszt wynajmu: czynsz 113,05 zł/m2 + VAT, opłaty eksploatacyjne 26,95 zł/m2 + VAT

Zapraszamy na prezentację.

Budynek

Reprezentacyjna kamienica biurowa położona w ścisłym Śródmieściu. Prestiżowa lokalizacja, historyczna zabudowa oraz bardzo dobry standard wykończenia wnętrz, decydują o tym, że powierzchnia w kamienicy jest idealną przestrzenią na siedzibę firmy.

W obiekcie dostępne są 4 sale konferencyjne dostępne dla najemców - wynajem na godziny. Możliwość organizacji spotkań, szkoleń nawet dla ok 60 osób.

Miejsca parkingowe na patio w miarę dostępności.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Magdalena Seweryn

Starszy Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Eleganckie biuro w kamienicy.
Warszawa, Śródmieście , ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
16 046 zł

113 zł/m2

142 m2

0%
Biuro w eleganckiej kamienicy.
Warszawa, Śródmieście , ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
12 485 zł

114 zł/m2

110 m2

Eleganckie biuro w kamienicy przy Pl. Konstytucji
Warszawa, Śródmieście , Śniadeckich
17 030 zł

130 zł/m2

131 m2

0%
Biuro na parterze przy stacji metra
Warszawa, Śródmieście , Mokotowska
17 280 zł

60 zł/m2

288 m2

Samodzielne piętro stylowa kamienica.
Warszawa, Śródmieście , Wilcza
25 673 zł

79 zł/m2

326 m2

1/8