PRZEDSZKOLE OGRÓD PARKING SALA ZABAW

Warszawa, Białołęka, Kąty grodziskie

33 000 zł

60 zł/m2

Obiekt handlowy na wynajem

Informacje o budynku

Rok budowy
2006
Winda
Certyf. zielonego budynku
brak

Podstawowe

Powierzchnia
547,40 m2
Numer oferty
751/OHW/MAX

Warunki handlowe

Min. okres najmu (lata)
5

Parking naziemny
50

Czynsz zawiera:

Woda
Ogrzewanie
Prąd
Gaz

Opis

Do wynajęcia wolnostojący budynek usługowy o powierzchni 540 m², położony na działce 5000 m² w Warszawie – Białołęka.

Nieruchomość idealna pod:

  • restaurację,
  • salę eventową,
  • showroom,
  • fitness, szkołę,
  • przedszkole lub salę zabaw.

Obiekt w otoczeniu nowych osiedli mieszkaniowych, zapewniających stały dostęp do klientów.

Budynek

Parterowy budynek usługowy o funkcjonalnym układzie i dużych możliwościach aranżacyjnych.

  • Parametry nieruchomości:
  • powierzchnia budynku: 540 m²,
  • sala główna: 360 m²,
  • zaplecze: 180 m²,
  • wysokość pomieszczeń: 3,6 m,
  • ogrzewanie podłogowe.

Dodatkowe atuty:

  • pełne media,
  • parking na ok. 50 samochodów,
  • przestronny ogród

Lokalizacja

Nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej części Białołęki, w sąsiedztwie terenów leśnych oraz dużych osiedli mieszkaniowych.

W najbliższej okolicy znajdują się m.in.:

  • 3 duże osiedla
  • szkoła podstawowa
  • liczne nowe inwestycje deweloperskie
  • zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna

Dynamiczny rozwój tej części dzielnicy oraz rosnąca liczba mieszkańców sprawiają, że jest to atrakcyjna lokalizacja dla działalności usługowej, edukacyjnej czy medycznej.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji nieruchomości.

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Urszula Puła

Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Obiekt na działalność oświatową lub medyczną!
Warszawa, Praga-Południe , Bora Komorowskiego
40 000 zł

67 zł/m2

600 m2

0%
30 000 zł

69 zł/m2

435 m2

Tylko u nas
3 500 zł

46 zł/m2

76 m2

1/10
Wizualizacja