Lokal usługiowy na Ochocie Filtrowa

Warszawa, Ochota

3 000 zł

94 zł/m2

Lokal handlowy na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
32,00 m2
Liczba pomieszczeń
2
Stan lokalu
Dobry
Liczba pięter
4
Witryna
Wejście
Inne
Piętro
0
Numer oferty
5332/LHW/MAX
Min. okres najmu (lata)
3

Liczba osobnych toalet
1

Budynek

Rok budowy
1990

Opis

Do wynajęcia lokal usługowo/handlowy na Ochocie - wejście od podwórka.

Powierzchnia 32 m2, podzielona na 2 pomieszczenia i toaletę.
Koszty dodatkowe to: czynsz dla administracji (około 1.300 PLN) w tym c.o. i opłata śmieciowa, opłaty licznikowe - energia elektryczna i woda (wg. zużycia).
Lokal pusty (bez mebli).

Lokal jest wyposażony w infrastrukturę umożliwiającą prowadzenia salonu fryzjerskiego.

Znajduje się w doskonale skomunikowanej częsci Ochoty - autobusy i tramwaje zapewniają łatwy dojazd.

Serdecznie zapraszamy na prezentację lokalu.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Beata Cieślak

Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

16 000 zł

127 zł/m2

126 m2

4 pokoje

5 400 zł

48 zł/m2

114 m2

4 pokoje

lokal handlowo - usługowy na Woli
Warszawa, Wola , Al. Solidarności
6 500 zł

79 zł/m2

82 m2

2 pokoje

Lokal handlowo usługowy na Woli
Warszawa, Wola , Al. Solidarności
3 300 zł

80 zł/m2

41 m2

2 pokoje

12 000 zł

82 zł/m2

146 m2

3 pokoje

1/9