⭐lokal z witryną ⭐ wejście z przy ciągu pieszym ⭐

Warszawa, Ochota

12 000 zł

82 zł/m2

Lokal handlowy na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
146,00 m2
Liczba pomieszczeń
3
Koszty eksploatacyjne m2
6,00
Stan lokalu
Do odświeżenia
Liczba pięter
5
Witryna
Wejście
Z ulicy
Piętro
0
Numer oferty
5308/LHW/MAX
Min. okres najmu (lata)
3

Liczba osobnych toalet
1
Wysokość pomieszczeń
300 cm

Miejsca parkingowe

Parking naziemny
21

Budynek

Rok budowy
2003

Opis

Lokal użytkowy – ul. Racławicka w Warszawie.
Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku. Lokal posiada duże witryny zapewniające doskonałą widoczność oraz możliwość montażu podświetlanej reklamy.
Wysokość pomieszczeń wynosi 3 m.

W lokalu znajdują się:

  • duża sala (widoczne instalacje placu zabaw zostaną usunięte),
  • zaplecze kuchenne (kuchnia + pom. magazynowe),
  • mniejsza sala,
  • łazienka z wc,
  • pomieszczenie gospodarcze.

Możliwe przeznaczenie:

• działalność usługowa, handlowa lub biurowa,
• gabinety medyczne, rehabilitacyjne, placówki POZ,
• firmy szkoleniowe, kancelarie, showroom,
• gastronomia – po odpowiedniej adaptacji.
Możliwość parkowania w bezpośredniej okolicy lokalu.

Budynek

Budynek biurowy mieszczący się na Ochocie w okolicy ulicy Żwirki i Wigury, na pograniczu Ochoty i Mokotowa. Dobry dojazd do Centrum, Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina oraz Południowej Obwodnicy Warszawy. W bliskim sąsiedztwie są restauracje, sklepy, punkty usługowe.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Robert Święcki

Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

7 312 zł

80 zł/m2

91 m2

4 pokoje

Parter handel witryna
Warszawa, Ochota
7 999 zł

80 zł/m2

100 m2

5 pokoi

3 000 zł

56 zł/m2

53 m2

2 pokoje

Tylko u nas
Lokal 239 mkw, parter, witryny Mokotów
Warszawa, Mokotów , ul. Łowicka
17 000 zł

71 zł/m2

239 m2

9 pokoi

16 000 zł

127 zł/m2

126 m2

4 pokoje

1/9