Gabinety terapia gastronomia 2 witryny

Warszawa, Praga-Południe, Grenadierów

1 634 000 zł

16 950 zł/m2

TYLKO U NAS

Lokal handlowy na sprzedaż

Podstawowe

Powierzchnia
96,40 m2
Liczba pomieszczeń
6
Cena m2
16 950,20 PLN
Rynek Pierwotny
Stan lokalu
Dobry
Piętro
0
Liczba pięter
10
Witryna
Wejście
Z ulicy
Numer oferty
1824/LHS/MAX

Liczba osobnych toalet
2

Budynek

Rok budowy
1993

Opis

Wielofunkcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 96,40 mkw., położony na Pradze Południe w doskonałej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym i biznesowym. Lokal posiada dwie duże witryny, co w okolicy z intensywnym ruchem pieszym zapewnia sukces dla Twojego biznesu.

Układ pomieszczeń:

  • 2 główne pomieszczenia z witrynami,
  • 3 pomieszczenia gospodarcze,
  • zaplecze socjalne z kuchnią, łazienką i osobnym WC

Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod restaurację, kawiarnię, szkołę językową, gabinety terapeutyczne, kosmetyczne, biuro lub inne usługi.

Budynek

Budynek w którym znajduje się lokal otoczony jest licznymi budynkami mieszkalnymi.
Dzięki tej lokalizacji oraz położeniu lokal jest wprost idealny na wszelkiego rodzaju działalność handlowo - usługową. 

Zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja

  • przystanek autobusowy – zaledwie 2 minuty od lokalu,
  • przystanek tramwajowy – około 15 minut,
  • Park Skaryszewski – około 20 minut spacerem.
  • Szybki dojazd do Trasy Łazienkowskiej,

Lokal użytkowy na Gocławiu
Warszawa, Praga-Południe , ul. kard. Aleksandra Kakowskiego
1 500 000 zł

17 401 zł/m2

86 m2

2 pokoje

LOKAL na Powiślu
Warszawa, Śródmieście , Górnośląska
3 900 000 zł

12 226 zł/m2

319 m2

18 pokoi

Inwestycja Praga-Północ: Lokal z Potencjałem
Warszawa, Praga-Północ , Targowa
3 290 000 zł

17 225 zł/m2

191 m2

2 pokoje

0%
Kamienica z historią 0% prowizji Łazienki K.
Warszawa, Mokotów , ul. Stępińska
799 000 zł

26 893 zł/m2

30 m2

2 pokoje

0%
Kamienica z historią 0% prowizji Łazienki K.
Warszawa, Mokotów , ul. Stępińska
1 365 260 zł

26 000 zł/m2

53 m2

2 pokoje

1/18