LOKAL na Powiślu
Warszawa, Śródmieście, Powiśle, Górnośląska
3 900 000 zł
12 226 zł/m2
Lokal handlowy na sprzedaż
Podstawowe
Powierzchnia
319,00 m2
Liczba pomieszczeń
18
Cena m2
12 225,70 PLN
Rynek Pierwotny
Stan lokalu
Bardzo dobry
Piętro
0
Liczba pięter
8
Witryna
Wejście
Z ulicy
Numer oferty
1834/LHS/MAX
Liczba osobnych toalet
2
Wysokość pomieszczeń
280 cm
Miejsca parkingowe
Parking naziemny
9
Cena za
Parking naziemny
200 PLN
Budynek
Rok budowy
2001
Opis
Dwupoziomowy lokal biurowo-usługowo-handlowy na Powiślu.
Najważniejsze atuty:
- 319 m² na 2 kondygnacjach: parter 208mkw i piętro 111mkw
- przeszklenia i wysokie sufity, wentylacja mechaniczna i klimatyzacja, czujniki dymy, granitowe wykończenia, uchylane okna
- powierzchnia do dowolnej aranżacji ( w tej chwili podział na gabinety i biura)
- 9 miejsc parkingowych pod lokalem (najem) na ogrodzonym terenie, za dwoma szalbanami
- doskonała komunikacja i prestiżowa lokalizacja: okolice Wisłostrady, Mostu Łazienkowskiego, ulicy Rozbrat, szpitalu im Orłowskiego i Czerniakowskiego
Idealny na:
✔ klinikę, gabinety, centrum medyczne - (zezwolenie od administracji budynku na wykonanie oddzielnej wentylacji- otrzymane)
✔ restaurację
✔ szkołę językową, kancelarię prawną
Koszty eksploatacyjne w tym: woda, śmieci, elektyrczność, czynsz administracyjny, parkingi, podatki - 9tys zł (dane za 2026r)
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ( załączone plany lekko odbiegają od stanu faktycznego)
Parter (208 m):
wejście z recepcja i poczekalnią
gabinet pobrań
10 pomieszczeń (możliwość dowolnej aranżacji)
strefa socjalna (kuchnia + szatnia dla pracowników)
serwerownia
magazyn i strefa dostaw
Piętro (111 m):
4 przestronne wydzielone biura
Sala szkoleniowa
WCDwupoziomowy lokal biurowo-usługowo-handlowy na Powiślu.
Najważniejsze atuty:
- 319 m² na 2 kondygnacjach: parter 208mkw i piętro 111mkw
Parter (208 m):
wejście z recepcja i poczekalnią
gabinet pobrań
10 pomieszczeń (możliwość dowolnej aranżacji)
strefa socjalna (kuchnia + szatnia dla pracowników)
serwerownia
magazyn i strefa dostaw
Piętro (111 m):
4 przestronne wydzielone biura
Sala szkoleniowa
WC
Najważniejsze atuty:
- 319 m² na 2 kondygnacjach: parter 208mkw i piętro 111mkw
Parter (208 m):
wejście z recepcja i poczekalnią
gabinet pobrań
10 pomieszczeń (możliwość dowolnej aranżacji)
strefa socjalna (kuchnia + szatnia dla pracowników)
serwerownia
magazyn i strefa dostaw
Piętro (111 m):
4 przestronne wydzielone biura
Sala szkoleniowa
WCDwupoziomowy lokal biurowo-usługowo-handlowy na Powiślu.
Najważniejsze atuty:
- 319 m² na 2 kondygnacjach: parter 208mkw i piętro 111mkw
Parter (208 m):
wejście z recepcja i poczekalnią
gabinet pobrań
10 pomieszczeń (możliwość dowolnej aranżacji)
strefa socjalna (kuchnia + szatnia dla pracowników)
serwerownia
magazyn i strefa dostaw
Piętro (111 m):
4 przestronne wydzielone biura
Sala szkoleniowa
WC
Budynek
Lokal znajduje się w apartamentowcu z 2001 roku.
Budynek jest zadbany i dobrze zarządzany.
Lokalizacja
Położenie w prestiżowej dzielnicy Warszawy, z dobrym dojazdem z każdej strony miasta (bliskość Wisłostrady oraz mostu Łazienkowskiego).
Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona
Zapraszamy do kontaktu
0%
Kamienica z historią 0% prowizji Łazienki K.
Warszawa, Mokotów , ul. Stępińska
799 000 zł
26 893 zł/m2
30 m2
2 pokoje
0%
Kamienica z historią 0% prowizji Łazienki K.
Warszawa, Mokotów , ul. Stępińska
1 365 260 zł
26 000 zł/m2
53 m2
2 pokoje
0%
Kamienica z historią 0% prowizji Łazienki K.
Warszawa, Mokotów , ul. Stępińska
1 566 880 zł
28 000 zł/m2
56 m2
2 pokoje
0%
Kamienica z historią 0% prowizji Łazienki K.
Warszawa, Mokotów , ul. Stępińska
783 000 zł
25 000 zł/m2
31 m2
2 pokoje
Inwestycja Praga-Północ: Lokal z Potencjałem
Warszawa, Praga-Północ , Targowa
3 290 000 zł
17 225 zł/m2
191 m2
2 pokoje