Lokal w kamienicy Centrum 3 pokoje

Warszawa, Śródmieście, Wilcza

4 700 zł

68 zł/m2

TYLKO U NAS

Lokal biurowy na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
69,04 m2
Liczba pomieszczeń
3
Stan lokalu
Dobry
Piętro
2
Numer oferty
7640/LBW/MAX

Warunki handlowe

Cena miejsca parkingowego podziemnego
ZAPYTAJ O CENĘ
Koszty eksploatacyjne m2
1200,00

Liczba osobnych toalet
1

Budynek

Rok budowy
1952

Opis

Prezentujemy Państwu dwustronny, funkcjonalny lokal ok. 70 mkw do wynajęcia w kamienicy w samym centrum Warszawy.

Lokal składa się z:
3 pokoi - dwa duże po ok. 20 mkw i trzeci gabinet 7,6 mkw, reprezentacyjnej recepcji, kuchni ok. 11,2 mkw i WC.

Lokal mieszkalny z wykorzystaniem na cele biurowe.

Idealny dla firm poszukujących prestiżowej lokalizacji w centrum miasta, blisko komunikacji miejskiej. Dobrze sprawdzi się jako biuro rachunkowe, kancelaria itp.

Możliwość odsprzedania mebli od aktualnego najemcy, ale nie jest to obligatoryjne.

Cena najmu: 4.700zł, czynsz administracyjny 1.200 zł, prąd wg zużycia. 

Budynek

Kamienica z 1952 roku, z domofonem. Na dziedzińcu można zaparkować samochód.Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty i na prezentację nieruchomości.

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja, ścisłe centrum Warszawy - do metra 5  minut, tramwaj i autobus.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Warszawa, Śródmieście , Wspólna
17 500 zł

106 zł/m2

165 m2

5 pokoi

Biuro, parter witryna 110 mkw, centrum
Warszawa, Śródmieście , Wspólna
12 400 zł

113 zł/m2

110 m2

4 pokoje

Lokal w samym centrum
Warszawa, Śródmieście , Jana i Jędrzeja Śniadeckich
3 000 zł

71 zł/m2

42 m2

2 pokoje

Piękna Kamienica na biuro, kancelarię
Warszawa, Śródmieście , al. Aleje Jerozolimskie
17 730 zł

90 zł/m2

197 m2

7 pokoi

W kamienicy na Mokotowskiej
Warszawa, Śródmieście , Mokotowska
9 865 zł

79 zł/m2

125 m2

5 pokoi

1/28