Lokal w samym centrum

Warszawa, Śródmieście, Jana i Jędrzeja Śniadeckich

3 000 zł

71 zł/m2

Lokal biurowy na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
42,00 m2
Liczba pomieszczeń
2
Stan lokalu
Dobry
Piętro
5
Numer oferty
7631/LBW/MAX

Liczba osobnych toalet
1

Budynek

Rok budowy
1950

Opis

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie na poddaszu o powierzchni całkowitej 70 m² (ok. 42 m² powierzchni użytkowej bez skosów).

Lokal charakteryzuje się otwartą przestrzenią, która daje duże możliwości aranżacyjne i poczucie przestronności.
Mieszkanie znajduje się w topowej lokalizacji przy ul. Śniadeckich – doskonały dostęp do komunikacji miejskiej, restauracji, sklepów oraz terenów rekreacyjnych.

Opis mieszkania:
- otwarta przestrzeń (możliwość wydzielenia stref)
- klimatyczne poddasze ze skosami
- funkcjonalny układ
- idealne na biuro lub jako mieszkanie

Koszty:
- czynsz najmu: 4000 zł (zawiera czynsz administracyjny)
- dodatkowo prąd według zużycia

- kaucja dwumiesięczny czynsz

- możliwość wystawienia faktury VAT

Tylko u nas
Lokal w kamienicy Centrum 3 pokoje
Warszawa, Śródmieście , Wilcza
4 700 zł

68 zł/m2

69 m2

3 pokoje

W kamienicy na Mokotowskiej
Warszawa, Śródmieście , Mokotowska
9 865 zł

79 zł/m2

125 m2

5 pokoi

biuro w stylowej kamienicy
Warszawa, Śródmieście , Wspólna
17 500 zł

106 zł/m2

165 m2

5 pokoi

Biuro, parter witryna 110 mkw, centrum
Warszawa, Śródmieście , Wspólna
12 400 zł

113 zł/m2

110 m2

4 pokoje

Piękna Kamienica na biuro, kancelarię
Warszawa, Śródmieście , al. Aleje Jerozolimskie
17 730 zł

90 zł/m2

197 m2

7 pokoi

1/4