Biuro 87 mkw Saska Kepa

Warszawa, Praga-Południe, Niekłańska

4 350 zł

50 zł/m2

Lokal biurowy na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
87,00 m2
Liczba pomieszczeń
6
Stan lokalu
Do odświeżenia
Piętro
2
Numer oferty
7601/LBW/MAX

Warunki handlowe

Cena miejsca parkingowego podziemnego
ZAPYTAJ O CENĘ
Koszty eksploatacyjne m2
17,21

Liczba osobnych toalet
2

Miejsca parkingowe

Parking naziemny
1

Budynek

Rok budowy
2000

Opis

Funkcjonalna powierzchnia biurowa , zlokalizowana na II piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Saskiej Kępie.
Budynek położony jest w spokojnej, zielonej części dzielnicy, z dogodnym dojazdem zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Powierzchnia składa się z 4 niezależnych gabinetów (17,12,13,13 i 14 mkw) oddzielnej części socjalnej (wc).

Możliwość parkowania pod budynkiem (250 zł netto dodatkowo)

Standard i wyposażenie:
Duże, otwieralne okna zapewniające naturalne światło
Klimatyzacja w każdym pomieszczeniu
Wysoki standard wykończenia, ciche biuro 

Dostępność: od zaraz

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Agnieszka Dzięciołowska

Starszy Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
Powiśle, 116 m2 na wynajem
Warszawa, Śródmieście , ul. Wilanowska
7 000 zł

66 zł/m2

106 m2

4 pokoje

0%
Biuro na Powiślu z garażem
Warszawa, Śródmieście , ul. Solec
10 490 zł

55 zł/m2

190 m2

6 pokoi

Tylko u nas
Wielofunkcyjny lokal usługowo–biurowy
Warszawa, Praga-Południe , ul. Białowieska
13 500 zł

48 zł/m2

280 m2

6 pokoi

Lokal handlowy, usługowy, użytkowy Mokotów Witryny
Warszawa, Mokotów , Aleja Polski Walczącej
10 480 zł

89 zł/m2

118 m2

5 pokoi

Loftowe biuro dla kreatywnych
Warszawa, Mokotów , ul. Czerniakowska
15 900 zł

76 zł/m2

210 m2

12 pokoi

1/5