Lokal biurowy w doskonałej lokalizacji

Warszawa, Wola, al. Aleja Jana Pawła II

1 730 000 zł

15 586 zł/m2

TYLKO U NAS

Lokal biurowy na sprzedaż

Podstawowe

Powierzchnia
111,00 m2
Liczba pomieszczeń
7
Cena m2
15 585,58 PLN
Rynek Pierwotny
Stan lokalu
Bardzo dobry
Piętro
3
Liczba pięter
14
Numer oferty
1329/LBS/MAX

Liczba osobnych toalet
2
Wysokość pomieszczeń
300 cm

Miejsca parkingowe

Parking podziemny
2

Cena za

Parking podziemny
120 000 PLN

Budynek

Rok budowy
1999

Opis

Atrakcyjny lokal biurowy przy Al. Jana Pawła II – 110,5 m² | Doskonała lokalizacja

Na sprzedaż funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 110,5 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku biurowo–apartamentowym przy Al. Jana Pawła II – w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta.

Lokal składa się z pięciu pomieszczeń (w tym dwóch otwartych powierzchni), które dają szerokie możliwości aranżacyjne i pozwalają dostosować przestrzeń do indywidualnych potrzeb firmy. Dodatkowym atutem jest udział w przestronnym holu o powierzchni 38,9 m² (14,9 m² udziału) z możliwością zaadaptowania tej przestrzeni do wyłącznego użytku, np. na recepcję, poczekalnię lub dodatkową strefę pracy.

W lokalu znajdują się również:

  • recepcja,
  • aneks kuchenny,
  • dwie toalety.

Powierzchnia utrzymana jest w dobrym standardzie wykończenia, co pozwala na szybkie rozpoczęcie działalności bez konieczności ponoszenia dużych nakładów inwestycyjnych.

Do lokalu przynależy także podwójne miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie 120 000 PLN, co stanowi duży atut w tej części miasta.

Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi wieczystej.

Lokalizacja i komunikacja:
Nieruchomość wyróżnia się doskonałą dostępnością komunikacyjną – w pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe oraz stacja metra Dworzec Gdański. W najbliższej okolicy dostępna jest pełna infrastruktura miejska, liczne punkty usługowe i gastronomiczne, a także centrum handlowe Arkadia.
Dodatkowym atutem jest bliskość Starego Miasta – zaledwie około 10 minut.

To idealna propozycja dla firm poszukujących reprezentacyjnej i dobrze skomunikowanej przestrzeni biurowej w centralnej części miasta.

Budynek

Budynek apartamentowy z częścią biurowo - usługową położony na Muranowie.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Agnieszka Mikulska-Madoń

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
Lokal przy stacji Metra Świętokrzyska
Warszawa, Śródmieście , ul. Bagno
1 242 000 zł

27 000 zł/m2

46 m2

3 pokoje

0%
Atelier Residence - lokal na cele biurowe
Warszawa, Śródmieście , ul. Bagno
3 050 000 zł

25 000 zł/m2

122 m2

7 pokoi

0%
4 465 000 zł

9 474 zł/m2

471 m2

30 pokoi

Tylko u nas
Aleje Ujazdowskie - lokal na biuro
Warszawa, Śródmieście , Al. Ujazdowskie
2 450 000 zł

24 673 zł/m2

99 m2

4 pokoje

3 900 000 zł

12 226 zł/m2

319 m2

18 pokoi

1/8