Atelier Residence - lokal na cele biurowe

Warszawa, Śródmieście, ul. Bagno

3 050 000 zł

25 000 zł/m2

0% PROWIZJI

Lokal biurowy na sprzedaż

Podstawowe

Powierzchnia
122,00 m2
Liczba pomieszczeń
7
Cena m2
25 000,00 PLN
Rynek Pierwotny
Stan lokalu
Bardzo dobry
Piętro
3
Liczba pięter
14
Numer oferty
1315/LBS/MAX

Liczba osobnych toalet
2
Wysokość pomieszczeń
270 cm

Budynek

Rok budowy
2009

Opis

Prestiżowy budynek apartamentowo-biurowy położony w ścisłym Śródmieściu. Na parterze elegancka recepcja i stanowisko ochrony. Budynek położony jest przy wejściu do stacji Metra Świętokrzyska.
Do sprzedania  dwa połączone lokale o łącznej powierzchni 122 mkw. - przygotowane do działalności biurowej.

Podział powierzchni:

  • recepcja,
  • 4 gabinety do pracy:
  • kuchenka biurowa;
  • 2 WC.

W bardzo wielu lokalach w budynku prowadzona jest działalność gospodarcza - wykorzystywane są jako siedziby kancelarii prawnych, agencji reklamowych i innych firm wymagających prestiżowego biura w centralnej lokalizacji.

Budynek

Prestiżowy budynek apartamentowy z częścią biurową, położony w ścisłym Śródmieściu. Na parterze elegancka recepcja oraz stanowisko ochrony. Budynek położony jest przy wejściu do stacji metra Świętokrzyska.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Dorota Leszczyńska

Dyrektor Działu Komercyjnego

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
Lokal przy stacji Metra Świętokrzyska
Warszawa, Śródmieście , ul. Bagno
1 242 000 zł

27 000 zł/m2

46 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Aleje Ujazdowskie - lokal na biuro
Warszawa, Śródmieście , Al. Ujazdowskie
2 499 000 zł

25 166 zł/m2

99 m2

4 pokoje

Tylko u nas
Lokal biurowy w doskonałej lokalizacji
Warszawa, Wola , al. Aleja Jana Pawła II
1 970 000 zł

17 828 zł/m2

111 m2

7 pokoi

3 900 000 zł

12 226 zł/m2

319 m2

18 pokoi

0%
4 465 000 zł

9 474 zł/m2

471 m2

30 pokoi

1/16