Monika Serżysko

Monika Serżysko

Całe dotychczasowe życie zawodowe spędziłam w sprzedaży usług finansowych. Negocjacje i umowy były moim chlebem powszednim. Obok od dawna z pasją zgłębiałam rynek nieruchomości - kupowałam, sprzedałam, wynajmowałam, uczyłam się na licznych kursach. Od pewnego czasu także projektowałam i remontowałam. Jako inwestor zaczęłam od podejścia „pośrednikom dziękuję”. Szybko jednak zrozumiałam, że dobry pośrednik to zysk, a nie koszt. Miałam szczęście na takich trafić.

Stawiam sobie bardzo wysokie wymagania etyczne. Rozumiem i godzę interesy wszystkich stron transakcji. Jestem uważna, szczegółowo przygotowana i gotowa na niestandardowe rozwiązania. Nieustannie się uczę, śledzę trendy gospodarcze i designerskie. Po prostu – lubię rynek nieruchomości.

Możesz ode mnie oczekiwać bycia w kontakcie, kiedy tego potrzebujesz, rzetelnej porady, wyczucia, znakomitego przygotowania do prezentacji Twojej nieruchomości, jasnego i cierpliwego tłumaczenia meandrów obrotu nieruchomościami.

Zapraszam wszystkich, którzy cenią doświadczenie, kulturę osobistą i 100% uwagi skupionej na Twoich potrzebach. Jestem pewna, że razem z sukcesem i w spokojnej atmosferze sprzedamy lub kupimy Twoją nieruchomość.​

 

Monika Serżysko
Doradca ds. nieruchomości

OSTATNIE TRANSAKCJE

RODZAJ TRANSAKCJI ADRES POWIERZCHNIA CENA TRANSAKCYJNA
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Śródmieście, al. Jana Pawła II 84,00 m2 3 900,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Ochota, ul. Kurhan 53,40 m2 650 000,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Mokotów, ul. Chełmska 50,70 m2 666 000,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Mokotów, ul. Mariana Zdziechowskiego 80,00 m2 4 600,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Śródmieście, ul. Twarda 53,29 m2 10 000,00 PLN

REFERENCJE (10)

Od 20 lat dysponując lokalami do wynajmu, po raz pierwszy spotkałam doradcę d/s nieruchomości Panią Monikę Serżysko tak bardzo profesjonalnie przygotowaną w zawodzie. Szybko i sprawnie pomogła mi w przygotowaniu lokalu do wynajmu. Jej zaangażowanie i fachowe podejście do klienta jest godne polecenia. Bardzo dziękuję za pomoc i skuteczne wynajęcie mieszkania w tak krótkim czasie.

2021-07-06
Barbara
Wynajem mieszkania przy ul. Kochanowskiego

Pani Monika Serżysko wykonywała w moim imieniu czynności polegające na poszukiwaniu najemcy lokalu mieszkalnego położonego w Warszawie przy al. Jana Pawła II 61. Od pierwszego kontaktu z Panią Moniką miałam poczucie, że jest to osoba, która profesjonalnie pomoże mi w znalezieniu najemcy i zawarciu z nim umowy na satysfakcjonujących warunkach. Tym bardziej, że zależało mi na zawarciu umowy najmu okazjonalnego z osobą o konkretnym profilu, która spełni moje oczekiwania finansowe. Nie bez znaczenia była również sytuacja rynkowa, okres pandemii, lockdownu oraz szeroko rozpowszechnionej pracy zdalnej. Nie sądziłam, że pomimo okoliczności uda się wynegocjować umowę z czynszem na tak wysokim poziomie. Miłym zaskoczeniem było to, że szukanie lokatora zajęło Pani Monice tydzień, a najemca spełnił wszystkie moje oczekiwania. Przygotowując ofertę lokalu Pani Monika w profesjonalny sposób zaaranżowała wnętrza i wykonała piękne zdjęcia. Ogłoszenie ukazało się niezwłocznie, a o wszystkich czynnościach, spotkaniach z potencjalnymi najemcami i ich wynikach byłam na bieżąco informowana. Pani Monika przedstawiła także projekt umowy oraz protokołu odbioru, a także dopilnowała, aby wszystkie dokumenty dot. zawarcia umowy najmu okazjonalnego zostały sporządzone i dostarczone. Przypominała również o innych formalnościach, do których byłam, jako wynajmująca, zobowiązana. Niemniej ważną cechą, oprócz profesjonalizmu, jest ujmujący sposób bycia Pani Moniki, która wprowadziła atmosferę spokoju, opanowania i pewności, że wszystko zostanie przez nią zorganizowane. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pani Moniki i mam nadzieję, że w przyszłości również będziemy miały okazję współpracować.

2021-06-16
Jolanta P.
Wynajem mieszkania - Al. Jana Pawła

Polecam współpracę z panią Moniką Serżysko, bardzo skuteczną i przesympatyczną agentką nieruchomości. Zanim rozpoczęłam współpracę z panią Moniką, przez pół roku bezskutecznie próbowałam sprzedać dość nietypowe mieszkanie. Dzięki jej pomocy mieszkanie sprzedało się w tydzień. Zorganizowała udaną sesję zdjęciową i spacer 3D, do którego sama przygotowała moje mieszkanie, świetnie je udekorowała i sprawiła, że nabrało więcej stylu. Była zawsze obecna, w ciągłym kontakcie, dbająca o relacje z kupującym i o moje dobre samopoczucie podczas transakcji. Cechuje ją zaangażowanie i duża klasa, dzięki czemu współpraca przebiegła wzorowo i w bardzo miłej atmosferze.

2021-04-09
Karolina B.
Ekspresowa sprzedaż mieszkania (wyłączność) - ul. Kurhan w Warszawie

Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Panią Moniką Serżysko z firmy Maxon. Od samego początku transakcja została przeprowadzona w sposób profesjonalny, rzeczowy i konkretny. Pani Monika jest nie tylko słowną, kompetentną, ale i budzącą zaufanie osobą, która wkłada całe swoje serce w pracę, która jak widać jest jednocześnie jej pasją. Z pewnością to dobry początek naszej dalszej współpracy!

2020-12-09
Monika R.
Mieszkanie przy ul. Chełmskiej

Pani Moniko, dziękujemy za szybkie znalezienie dla nas mieszkania, z uwzględnieniem naszych potrzeb. Dziękujemy również za bardzo sprawne pośrednictwo z właścicielem. Dzięki Pani oszczędziliśmy sporo czasu na poszukiwanie mieszkania. Jeszcze raz Pani dziękujemy .

2020-10-25
Anna i Maciej M.
Wynajem mieszkania przy ul. Natolińskiej

Przyszło mi się już przeprowadzać wiele razy, głownie za granicą i szczerze mówiąc nigdy nie spotkałam się z tak dobrą obsługą. Pani Monika wyjaśnia wszystko w szczegółach nie zapominając o niczym. Sama pomaga rozwiązywać ewentualne problemy i zawsze służy pomocną informacją. Ogrom chęci współpracy; wspaniała komunikacja - jasna, otwarta i bardzo kulturalna; wsparcie i prowadzenie podczas całego procesu przejęcia mieszkania. Pani Monika Serżysko to najbardziej profesjonalna agentka z jaką przyszło mi mieć do czynienia. Poczuliśmy oboje wielką ulgę czując, że możemy zaufać i w pełni polegać na agencie nieruchomości.”

2020-09-23
Ewa i Filip
Wynajem mieszkania przy ul. Wiślickiej

Pani Monika to wyjątkowa osoba na warszawskim rynku, pośredników nieruchomości. Daje duże poczucie wsparcia, jest konkretna, terminowa i odpowiedzialna. Sprzedaż mojego apartamentu odbywała się podczas lockdownu covidowego, mimo tego naprawdę trudnego czasu, pani Monika świetnie sobie radziła ze wszystkimi problemami dając mi maksymalne poczucie komfortu i generując realne zainteresowanie mieszkaniem. Bardzo za to dziękuję i życzę samych prostych i sfinalizowanych transakcji.

2020-07-31
Aleksandra N.
Apartament przy ul. Kmicica

Przy okazji poszukiwań najemcy dla mojego mieszkania w Warszawie miałam przyjemność współpracować z biurem nieruchomości Maxon. Pani Monika Serżysko, reprezentująca firmę, z niesamowitym zaangażowaniem, przeprowadziła proces wynajmu mieszkania w krótkim czasie, szczególnie biorąc pod uwagę okoliczności związane z pandemią wirusa Covid-19 i moją nieobecnością w Warszawie. Podczas współpracy Pani Monika Serżyko wykazywała nieustającą inicjatywę, regularny i rzetelny kontakt, to osoba o wysokich zdolnościach interpersonalnych i profesjonalizmie. Chciałabym bardzo podziękować Pani Monice za pomoc ze znalezieniem najemcy i z ogromną przyjemnością polecić przyszłym klientom.

2020-07-27
Michalina P.
Mieszkanie 47m2 - Żoliborz

Zdecydowanie polecam panią Monikę jako pośredniczkę w wynajmie mieszkania. Cała procedura odbyła się sprawnie i wszystko zostało wyjaśnione w przejrzysty sposób. Doceniłem także akceptację i bezproblemowe podejście jakim wykazała się Pani Monika wobec mnie jako osoby transpłciowej. Jestem bardzo wdzięczny, że dzięki Pani Monice będę mieszkać w wymarzonym mieszkaniu.

2020-07-24
Miłosz
Mieszkanie przy ul. Tołwińskiego

W imieniu mojego brata jak i własnym chciałbym Pani Monice Serżysko z biura nieruchomości MAXON podziękować za sfinalizowanie sprzedaży naszego mieszkania. Biorąc pod uwagę fakt, że sprzedawaliśmy mieszkanie o powierzchni około 30 m2 za wyższą cenę niż rynkowa i udało się sfinalizować transakcję w ciągu niespełna 2 miesięcy możemy zawdzięczać tylko Pani podejściu do tematu. Na samym początku przedstawiła Pani jak wygląda proces sprzedaży oferowany przez biuro MAXON . Jakie są oczekiwania względem nas w tym procesie. Szybka i bieżąca komunikacja między nami pozwoliła wyjaśnić pewne niejasności, szczegóły dotyczące nieruchomości, odpowiedzieć na pytania zainteresowanych zakupem, dokonywać szybkiej przeceny. Moim zdaniem godny polecenia jest kontrakt na wyłączność. Ponadto pełna współpraca ze sprzedającym i kupującym, ale tak, aby nie zaszkodzić żadnej ze stron transakcji. I najważniejsze. Pani doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie połączone z wiedzą o rynku nieruchomości, prawami i przepisami rządzącymi nim. To musi gwarantować sukces. Nie omieszkam dodać, że będę Panią polecał znajomym, którzy szukają rzetelnego i doświadczonego agenta.

2020-05-20
Michał Ch.
Mieszkanie przy ul. Cybernetyki

MOJE OFERTY (11)

JAK MOGĘ CI POMÓC