Dla poszukujących

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? A może masz w planach kupno domu lub działki budowlanej?  Niezależnie od Twoich planów,  nasi agenci poprowadzą Cię przez cały ten proces. Sprawnie i bezpiecznie. Skorzystaj z formularza kontaktowego - napisz nam swoje oczekiwania, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin!

Jak wygląda nasza współpraca?

Po sformalizowaniu naszej współpracy - podpisaniu UMOWY - przekażesz nam wszelkie informacje na temat poszukiwanej przez Ciebie nieruchomości. 
Następnie przedstawimy Ci szereg ofert, które będą zbieżne z Twoimi oczekiwaniami. PODPOWIEMY, DORADZIMY, ODPOWIEMY na Twoje pytania. Jeżeli któraś z przedstawionych ofert zainteresuje Cię - dokonamy jej PREZENTACJI

Kupno lub najem nieruchomości nie jest prostą sprawą - wiemy o tym. Jeżeli żadna z przedstawionych ofert nie spełni Twoich oczekiwań - przedstawimy Ci kolejne.
Jeżeli zainteresuje Cię nieruchomość, której nie mamy w swojej ofercie - wskaż nam ją. Zrobimy wszystko, żeby dowiedzieć się o niej jak najwięcej i Ci ją zaprezentować.

Na każdym etapie procesu kupna lub najmu nieruchomości może wydarzyć się coś nieoczekiwanego, dlatego nasi agenci przez cały ten proces dbają o jego BEZPIECZEŃSTWO. Sprawdzają nieruchomość pod względem formalnym i prawnym, analizują Księgę Wieczystą i wiele innych dokumentów związanych z nieruchomością.

JESTEŚMY Z TOBĄ PRZEZ CAŁY CZAS, począwszy od pierwszego spotkania, aż do momentu przekazania nieruchomości po podpisaniu aktu notarialnego lub umowy najmu.

NAPISZ CZEGO SZUKASZ

Opisz nieruchomość
Dane kontaktowe