Magdalena Stempniewicz

Magdalena Stempniewicz

Moje doświadczenie w sprzedaży liczy już ponad 20 lat. Praca w Maxon pomaga mi łączyć moje doświadczenie w handlu z pasją do nieruchomości.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie starając się poznać jak najdokładniej jego potrzeby i preferencje. Najwyższą wartością dla mnie jest poszanowanie czasu klienta i nasz wspólny cel - transakcja. Stawiam na profesjonalizm i sympatyczną atmosferę bo pomaga ona moim klientom dokonywać właściwych wyborów z zachowaniem najwyższych standardów.

Służę doradztwem w obsłudze nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. W czasie realizowania procesu sprzedaż gwarantuję zarówno proste jak i nieszablonowe rozwiązania. Wiem jak ważna jest rzetelność i otwarta komunikacja. Moim celem jest zadowolenie Klienta i długofalowa współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu.

Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy

Magdalena Stempniewicz
Doradca ds. nieruchomości

OSTATNIE TRANSAKCJE

RODZAJ TRANSAKCJI ADRES POWIERZCHNIA CENA TRANSAKCYJNA
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Śródmieście, al. Solidarności 14,71 m2 315 000,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Białołęka, ul. Skarbka z Gór 54,00 m2 1 900,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Wola, ul. Eustachego Tyszkiewicza 46,10 m2 512 000,00 PLN
Dom - Sprzedaż Warszawa, Białołęka, ul. Wałuszewska 144,00 m2 1 006 000,00 PLN

REFERENCJE (1)

Pani Magdaleno, Bardzo dziękuję za pomoc w znalezieniu i kupnie mieszkania. Pani rzetelność i fachowość, oraz profesjonalizm były nieocenione podczas naszej współpracy, którą uważam za bardzo udaną. Zaangażowanie w sprawy i pomoc jaką otrzymaliśmy, sprawiają, że będę polecała Wasze biuro nieruchomości MAXON. Dziękujemy!

2020-02-19
Stasia z Rafałem
Mieszkanie - Białołęka

MOJE OFERTY (14)

JAK MOGĘ CI POMÓC