Anna Kostrzewska

Anna Kostrzewska

Od 2019 roku aktywnie współpracuję z klientami w zakresie sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Pracuję przede wszystkim na poleceniach, dlatego w mojej codziennej pracy bardzo ważny jest proces poznania potrzeb i oczekiwań klientów, aby pomóc im znaleźć możliwie najlepsze z dostępnych rozwiązań. Moja wiedza, umiejętności, determinacja i doświadczenie często pomagają uniknąć klientom dodatkowych kosztów, a także sprawiają, że potrafię być im pomocna w różnych pobocznych aspektach, które są nieodzowne przy zakupie, wynajmie czy też budowie własnej nieruchomości. Lubię patrzeć na swoją pracę przez pryzmat realizacji i materializacji marzeń moich klientów, dlatego pilnuję aby w całym procesie pośrednictwa towarzyszyła nam dobra atmosfera współpracy oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Z wykształcenia jestem mgr. Kulturoznawstwa ze specjalizacją Afrykanistyka na UW.
Prywatnie jestem mamą 2 dorosłych synów, aktywną sportowo tenisistką, biegaczką i narciarką.


Moją pasją i równoległym zawodem jest muzyka. Śpiewam, pisze teksty i komponuje melodie. Możecie mnie posłuchać na koncertach live oraz na wszystkich platformach muzycznych min. na  Spotify😊


Cd "Anya" - debiutancka płyta
https://open.spotify.com/album/7eUDw5RDaJFLyaQ0HIQx0f?si=nOSq6oGFSJ-SiSvW3p_txg


Cd "Kobieta w JPG-ach" - 2 płyta ( wersja drukowana z tomikiem autorskich wierszy)
https://open.spotify.com/album/7rxn5BgfYycttVqDjrcBCS?si=p9BYA5feRSy8jWBiu5z6qQ


Miłośników wideoklipów odsyłam na mój kanał YT: https://www.youtube.com/channel/UCvB6dt7y7P22tLtQvcyZPbA


Praca w nieruchomościach jest jak JAZZ - pełna elementów improwizacji, opartych na solidnych podstawach. Żartobliwie mawiają o mnie, że transakcje wychodzą mi „śpiewająco”, dlatego serdecznie zachęcam do współpracy 🤗

   
Anna Kostrzewska
Ekspert ds. Nieruchomości

OSTATNIE TRANSAKCJE

RODZAJ TRANSAKCJI ADRES POWIERZCHNIA CENA TRANSAKCYJNA
Dom - Sprzedaż grodziski, Milanówek, ul. Bociania 218,00 m2 1 720 000,00 PLN
Dom - Sprzedaż grodziski, Podkowa Leśna, ul. Henryka Sienkiewicza 406,00 m2 2 490 000,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Wola, ul. Grzybowska 66,61 m2 1 310 000,00 PLN
Dom - Sprzedaż grodziski, Podkowa Leśna, ul. Klonowa 350,00 m2 1 999 000,00 PLN
Dom - Sprzedaż grodziski, Podkowa Leśna, ul. Paproci 236,00 m2 2 180 000,00 PLN

REFERENCJE (3)

Chciałbym serdecznie podziękować pani Ani Kostrzewskiej za sprawne i kompetentne pośrednictwo w zakupie domu. O firmie Maxon miałem z rynku pozytywne opinie. O pani Annie mam tym bardziej pozytywne, z okresu naszej realnej i zakończonej sukcesem współpracy. Szczególne uznanie za ogarnięcie skomplikowanych procedur prawnych, finansowych i administracyjnych, oraz - co bardzo ważne - serdeczną, pozbawioną stresu atmosferę przy wspólnych działaniach.

2023-03-02
Jerzy W.
Dom, Milanówek - zakup

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Współpraca z Panią Anną Kostrzewską agentem nieruchomości Maxon na najwyższym poziomie. Pani Ania pośredniczyła dla nas przy sprzedaży działki a także przy wynajmie mieszkania. W obu przypadkach pełen profesjonalizm i fachowość. Pani Anna dołożyła wszelkich starań, aby oba zlecenia zostały doskonale zrealizowane. Zdecydowanie polecamy Maxon Nieruchomości a w szczególności Panią Annę Kostrzewską.

2022-08-18
Krzysztof S.
sprzedaż gruntu i wynajem mieszkania

Pani Anna Kostrzewska z Maxon w ciągu kilku miesięcy sprzedała nasze mieszkanie, które w innych agencjach "leżakowało" dwa lata. Wszelkie formalności przebiegały nad wyraz sprawnie, a Agentka robiła wszystko, żeby oszczędzić nam wszystkich działań, które mogła przeprowadzić sama. Sposób ułożenia komunikacji między nami jako sprzedającymi, a kupującymi oceniam jako wyjątkowo skuteczny. Pani Kostrzewska znalazła również kawalerkę do wynajęcia dla mojej córki. Po wysłuchaniu oczekiwań wynajmującej zaproponowała zobaczenie trzech mieszkań z których już pierwsze spełniło całkowicie jej wymagania (nie tylko dotyczące ceny wynajmu) i zostało wynajęte. Bardzo polecam!

2021-09-29
Zofia W.
najem apartamentu, Mokotów

MOJE OFERTY (8)

JAK MOGĘ CI POMÓC