Ewa Stasikowska
Jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Państwową licencję pośrednika nr 5310 uzyskałam w 2005. Pracę na rynku nieruchomości podjęłam rok wcześniej.
Specjalizuję się w sprzedaży domów i mieszkań na rynku warszawskim i w miejscowościach podmiejskich, a także gruntami inwestycyjnymi na terenie całego kraju.
Moją pasją, jako historyka sztuki, są obiekty zabytkowe oraz historia architektury. Biegle posługuję się językiem angielskim.
Ewa Stasikowska
Ekspert ds. Nieruchomości

OSTATNIE TRANSAKCJE

RODZAJ TRANSAKCJI ADRES POWIERZCHNIA CENA TRANSAKCYJNA
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Mokotów, ul. Jana Sebastiana Bacha 58,20 m2 420 000,00 PLN
Dom - Wynajem Warszawa, Wilanów, ul. Zapłocie 217,20 m2 6 400,00 PLN
Dom - Sprzedaż Warszawa, Białołęka, ul. Fletniowa 212,00 m2 1 490 000,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Mokotów, ul. Kłobucka 45,00 m2 2 700,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Przyrynek 50,00 m2 2 500,00 PLN

REFERENCJE (3)

Chciałam złożyć wielkie podziękowanie Dyrekcji firmy Nieruchomości 'Maxon" za umożliwienie mi zakupu mieszkania.Zakup był możliwy tylko i wyłącznie dzięki pani Agentce Ewie Stasikowskiej.Jest to osoba do zadań specjalnych.Jej profesjonalizm i wiedza w zakresie sprzedaży mieszkań nie ma sobie równych.Moje poszukiwania mieszkania trwały bardzo długo do czasu jak trafiłam na Panią Ewę.Od tego momentu sprawy potoczyły się bardzo szybko.Jej cechy osobiste takie jak:uczciwość,takt,elokwencja,gotowość do pomocy oraz wysoki poziom inteligencji pozwoliły na szybką transakcję.Jestem bardzo szczęśliwa,że dzięki Pani Ewie udało mi się po długich poszukiwaniach kupić mieszkanie o jakim marzyłam.Prowadziła sprawę w sposób zrozumiały,rzeczowy wykazując przy tym wysoki poziom kultury osobistej.Mogę śmiało powiedzieć,że Pani Ewa to perełka na rynku nieruchomości.Jednym słowem osoba nadzwyczajna,nietuzinkowa i profesjonalistka w każdym calu.Gratuluję firmie,że posiada tak wspaniałego pracownika.Taki pracownik to dla firmy prawdziwy skarb.

2021-09-21
Wdzięczna klientka Cecylia S.

Serdecznie dziękuje za Pani pomoc w znalezieniu najemców oraz profesjonalną obsługę Serdecznie dziękuje. Jestem Pani bardzo wdzięczny Pozdrawiam,

2021-06-17
Adam

Chciałam złożyć wielkie podziękowanie Dyrekcji firmy Nieruchomości 'Maxon" za umożliwienie mi zakupu mieszkania.Zakup był możliwy tylko i wyłącznie dzięki pani Agentce Ewie Stasikowskiej.Jest to osoba do zadań specjalnych.Jej profesjonalizm i wiedza w zakresie sprzedaży mieszkań nie ma sobie równych.Moje poszukiwania mieszkania trwały bardzo długo do czasu jak trafiłam na Panią Ewę.Od tego momentu sprawy potoczyły się bardzo szybko.Jej cechy osobiste takie jak:uczciwość,takt,elokwencja,gotowość do pomocy oraz wysoki poziom inteligencji pozwoliły na szybką transakcję.Jestem bardzo szczęśliwa,że dzięki Pani Ewie udało mi się po długich poszukiwaniach kupić mieszkanie o jakim marzyłam.Prowadziła sprawę w sposób zrozumiały,rzeczowy wykazując przy tym wysoki poziom kultury osobistej.Mogę śmiało powiedzieć,że Pani Ewa to perełka na rynku nieruchomości.Jednym słowem osoba nadzwyczajna,nietuzinkowa i profesjonalistka w każdym calu.Gratuluję firmie,że posiada tak wspaniałego pracownika.Taki pracownik to dla firmy prawdziwy skarb. Wdzięczna klientka Cecylia S

Cecylia S

MOJE OFERTY (28)

JAK MOGĘ CI POMÓC