Ewa Hołopiak

"Sprzedaż nieruchomości jest moim kolejnym wyzwaniem zawodowym, które daje  mi  możliwość osiągania sukcesów w zakresie realizacji ambitnych celów biznesowych, z poszanowaniem interesów, zarówno Właścicieli, jak i strony Kupującej oraz utrzymywania relacji interpersonalnych na najwyższym poziomie.

W czasie realizowania procesu sprzedaży nieruchomości gwarantuję swoim klientom zaangażowanie,  otwartą komunikację oraz kulturę współpracy.  
Z Maxon Nieruchomości związana jestem od 2014 roku. W latach 2015, 2016, 2018 i 2019 wyróżniona byłam nagrodami za osiągnięcie bardzo dobrych wyników sprzedaży.  W  2017 i 2020  uzyskałam najwyższe wyróżnienie w sprzedaży jako Lider rynku mieszkaniowego.
Specjalizuję się w sprzedaży nieruchomości w dzielnicach:  Żoliborz, Mokotów, Śródmieście, Wola i Bemowo.

Prywatnie inwestuję w rozwój osobisty, realizację zainteresowań sportowych, aktywność fizyczną,  literaturę specjalistyczną oraz zwiedzanie.​"

 

 

   
Ewa Hołopiak
Ekspert ds. Nieruchomości

OSTATNIE TRANSAKCJE

RODZAJ TRANSAKCJI ADRES POWIERZCHNIA CENA TRANSAKCYJNA
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Śródmieście, ul. Chmielna 67,55 m2 1 850 000,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Śródmieście, ul. Hoża 31,22 m2 695 000,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Mokotów, ul. Pory 34,56 m2 700 000,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Bemowo, ul. Sternicza 61,20 m2 640 000,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Złotego Smoka 82,80 m2 1 280 000,00 PLN

REFERENCJE (9)

Dziękujemy bardzo pani Ewo za zaangażowanie, profesjonalizm na każdym etapie oraz osiągniecie celu, brawo! Bardzo dobrze nam się współpracowało. Jeśli będziemy planowali jakiekolwiek ruchy związane z nieruchomościami z cała pewnością się odezwiemy. Marek & Diana

2022-09-28
Marek Mazur
Apartament, sprzedaż 70 m2, 25000 / m2

Dziękuję za współpracę i zaopiekowanie w trakcie trwania całego procesu zakupu. Nasz syn jest zachwycony swoim nowym miejscem do życia, a my zamierzamy wiosną częściej bywać w Warszawie i cieszyć się widokiem na Pałac Kultury :) Z przyjemnością polecam agencje MAXON i Panią jako gwarancję profesjonalnej, bezpiecznej, przeprowadzonej z niezwykle wysoką kulturą osobistą transakcji.

Monika S.

Panią Ewę Holopiak z firmy Maxon poznałam około 10 lat temu przy sprzedaży oraz póżniej kupnie mojego mieszkania. Miałam do czynienia poprzednio z kilkoma agencjami nieruchomości w Warszawie, pani Ewa zwróciła moją uwagę za ponad przeciętny profesjonalizm i przygotowanie. Kiedy w połowie zeszłego roku, zdecydowałam się sprzedać moje mieszkanie na Chmielnej, to już bez większego zastanowienia zleciłam sprzedaż mieszkania pani Ewie. Jestem bardzo zadowolona z efektu naszej współpracy i bez wachania polecam panią Ewę. Mieszkam na stałe poza Polską, ale gdybym kiedykolwiek chciała nabyć nieruchomość w Warszawie to bez wątpienia użyłabym panią Ewę Hołopiak z firmy Maxon

Anna E.

Sprzedaż naszego mieszkania w Warszawie dla nas, mieszkających na stałe w Australii, przebiegła bezstresowo dzięki Pani Ewie. Dbałość Pani Ewy o atrakcyjność ogłoszeń i akcje dotarcia do potencjalnych nabywców były imponujące. Na bieżąco byliśmy informowani o wszystkim. Profesjonalizm, znajomość zagadnień prawnych oraz procedur, niezwykła energia i pracowitość, przeurocza osobowość i kultura osobista to wszystko reprezentuje Pani Ewa Hołopiak. Serdecznie dziękujemy Pani Ewo. Współpraca z Panią to przyjemność. Każdemu, z przyjemnością polecimy Panią Ewę i firmę Maxon.

Jadwiga i Stefan G.

„Dziękujemy za pomoc przy transakcji i profesjonalne podejście.”

Państwo Kusiak
Dom na Żoliborzu

„Dziękujemy za efektywną i owocną współpracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzenia przez Panią procesu sprzedaży naszego mieszkania. Życzymy Pani dalszych sukcesów zawodowych”

Hanna Sagberg
Mieszkanie, Bemowo

„Pani Ewo, pragnę bardzo serdecznie podziękować Pani w za to jak profesjonalnie i sprawnie Pani to wszystko zorganizowała, za Pani doradztwo, a także za to, iż przez cały ten proces miałam do Pani pełne uczucie zaufania. Dziękuję również za Pani serdeczność, tak niestety coraz rzadziej spotykana w naszym świecie"

Aneta Milewicz
Mieszkanie, ul. Rajska

"Wspaniale Pani Ewo :) Niesamowita pracę Pani wykonała!"

Monika P.

Dziękujemy za Pani wspaniałą pracę. Sprzedanie mieszkania w tak fantastyczny sposób nie byłoby możliwe bez Pani pomocy ❤ Dziękujemy! Bardzo doceniamy Pani pracę i serdecznie pozdrawiamy.

Monika i Georg

MOJE OFERTY (8)

JAK MOGĘ CI POMÓC