Beata Wróblewska

Beata Wróblewska

Moje zainteresowania nieruchomościami sięgają czasu, gdy wraz z rodziną mieszkałam w USA i z racji obowiązków służbowych śledziłam trendy na tym rynku. Przez lata pracy w korporacjach zajmowałam się też marketingiem oraz szeroko pojętą komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną.
W ramach pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przygotowuję efektywną promocję ofert wynajmu i sprzedaży w sposób indywidualny i dostosowany ściśle do oczekiwań Klientów. Swoją aktywność koncentruję na obszarze Żoliborza, Bielan, Śródmieścia i Białołęki, ale nie wykluczam innych lokalizacji. Z racji moich doświadczeń zawodowych, staram się aby wizualna forma przekazu informacji była czytelna i estetyczna.
 
Beata’s interest in the real estate market had started when she lived with her family in the US. Aware of the American household and necessities has helped her integrate her knowledge with the European client, as well as expats here in Warsaw. Over the years, while working in corporations, she was responsible for marketing, as well as internal and external communications. With finding homes for clients, friends, and her over the years, has led Beata to reach out to help more find the comfort of home.

Gaining her skills has proved beneficial to the many people she’s helped find new tenants for and new homeowners. Within her position for Maxon she uses efficiently her extensive experience in sales support in various industries. She prepares effective promotion of rental and sale offers tailored to client’s expectations and needs. Her activities are concentrated in the areas of Żoliborz, Bielany, Śródmieście (Downtown), Białołęka, and of course doesn’t rule out other locations.

Beata Wróblewska
Ekspert ds. Nieruchomości

OSTATNIE TRANSAKCJE

RODZAJ TRANSAKCJI ADRES POWIERZCHNIA CENA TRANSAKCYJNA
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Wola, ul. Łucka 123,00 m2 1 250 000,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Żoliborz, ul. Władysława Broniewskiego 33,00 m2 345 000,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Bielany, ul. Heroldów 90,00 m2 685 000,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, ul. Ateńska 83,00 m2 4 100,00 PLN
Dom - Sprzedaż Warszawa, Białołęka, ul. Lemiesz 160,00 m2 1 050 000,00 PLN

REFERENCJE (1)

Szanowna Pani Beato! Bardzo dziękujemy za pracę jaką włożyła Pani aby znaleźć najemcę naszego mieszkania. Z najemcami współpracuje się mi jak na razie dobrze. Kontaktuję się z panem Mariuszem. Obiecaną zmywarkę właśnie zainstalował. Wywiązałem ze swoich zobowiązań. Będąc w Warszawie poznałem osobiście suczkę. Przypadliśmy sobie do gustu, otrzymałem gesty sympatii. Trzeba powiedzieć , że ma Pani doświadczenie w ocenie ludzi . Pani ocena najemców wydaje mi się słuszna. Ponadto podziwiam prezentację naszego mieszkania w portalach- rewelacja. Dziękujemy za profesjonalizm,miłą atmosferę w kontaktach,konstruktywne podejście w rozwiązywaniu pojawiających się problemów. Według mnie posiada Pani duże zdolności negocjacyjne, prowadząc negocjacje tak , że wszystkie strony są jak sądzę zadowolone. Myślę , mimo krótkiej znajomości, że możemy na Panią liczyć w przyszłości gdyby zaszła potrzeba pomocy i skorzystania z dużej wiedzy jaką Pani posiada. Kontakt z Panią jest przyjemnością

Janusz S

MOJE OFERTY (5)

JAK MOGĘ CI POMÓC