Ożarów Mazowiecki -mieszkanie na wynajem 2 pokoje

mazowieckie, warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, Nadbrzeżna

2 800 zł

60 zł/m2

TYLKO U NAS REZERWACJA

Mieszkanie na wynajem - 46,93 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
46,93 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
3 / 4
Typ mieszkania:
Rozkładowe
Stan wykończenia:
Dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
25-02-2025
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • garaż 1x
Numer oferty:
28434/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (450 zł)
Miejsce postojowe
Dodatkowo płatny (200 zł)
Kaucja:
3500

Pomieszczenia

Wysokość:
260 cm
Powierzchnia salonu:
18,00 m2
Rodzaj kuchni:
Otwarta
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble w zabudowie kuchennej, mikrofalówka, okap, piekarnik, płyta grzewcza elektryczna, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, pralka, prysznic, umywalka, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2018

Opis

Mieszkanie na wynajem – Ożarów Mazowiecki, przestronne 2 pokoje z balkonem. 
Z przyjemnością zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania, o powierzchni 46,93 mkw. położonego na nowym osiedlu, w spokojnej okolicy w Ożarowie Mazowieckim.

Mieszkanie składa się z:

  • Salonu połączonego z aneksem kuchennym.
  • Sypialni z dużą szafą.
  • Łazienki z prysznicem oraz pralką.
  • Przedpokoju z szafą.

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Przed budynkiem istnieje możliwość parkowania na bezpłatnym, ogólnodostępnym dla mieszkańców parkingu.

Budynek przy ul. Nadbrzeżnej 33 należy do nowej inwestycji (tzw. „Nowy Ożarów”), co oznacza:

  • nowoczesny standard mieszkań,
  • lepszą izolację i niższe koszty ogrzewania,
  • estetyczne części wspólne i windy.

Mieszkanie znajduje się w kameralnej i spokojnej okolicy, którą cechuje:

  • niska zabudowa z dużą ilością zieleni,
  • mniejszy hałas i tłok niż w centrum stolicy. Idealne dla osób szukających spokoju po pracy.

Dobry dojazd do Warszawy:

  • Ożarów leży ok. 4–5 km od granicy Warszawy,
  • szybki dojazd autem lub koleją do centrum,
  • dostęp do komunikacji (autobus, kolej).

Rozwinięta infrastruktura w pobliżu, w okolicy znajdziesz:

  • sklepy spożywcze, aptekę, restauracje,
  • szkoły, przedszkola i żłobki,
  • przychodnie i usługi,
  • place zabaw i tereny rekreacyjne. W pobliżu znajduje się Park Ożarów Mazowiecki i Park Ołtarzew.

Wszystko „pod ręką”, bez konieczności jeżdżenia do miasta.
Koszty najmu:

Kwota najmu: 2800 PLN/miesiąc
Czynsz: 500 PLN
Miejsce parkingowe: 200 PLN
Dodatkowe opłaty: media według zużycia
Mieszkanie wynajmowane jest z pełnym wyposażeniem.

Podsumowanie:

Wynajem mieszkania przy ul. Nadbrzeżnej 33 to doskonała propozycja, jeśli:

  • chcesz mieszkać blisko Warszawy w spokojniejszym miejscu,
  • zależy Ci na nowym budownictwie i komforcie,
  • szukasz mieszkania w atrakcyjnej cenie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Joanna Rzepczak

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

2 pokoje | m.postojowe | komórka | Taylora
Warszawa, Ursus , ul. Karola Taylora
3 500 zł

78 zł/m2

45 m2

2 pokoje

Tylko u nas
3 pokoje | Ursus | ogródek | m.postojowe
Warszawa, Ursus , ul. Herbu Oksza
3 200 zł

74 zł/m2

43 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Nowe mieszkanie z balkonem i garażem
Warszawa, Bemowo , ul. Lazurowa
3 500 zł

84 zł/m2

42 m2

2 pokoje

Tylko u nas
Dla pierwszego Najemcy, balkon, garaż
Warszawa, Bemowo , ul. Lazurowa
3 900 zł

80 zł/m2

48 m2

2 pokoje

4 000 zł

53 zł/m2

75 m2

3 pokoje

1/13