Wysoki Standard w Sercu Biznesowego Centrum

Warszawa, Wola, Sienna

3 700 zł

77 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na wynajem - 48,00 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
48,00 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
4 / 4
Typ mieszkania:
Rozkładowe
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
07-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
Udogodnienia:
  • winda
  • klimatyzacja
Numer oferty:
28526/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (1 100 zł)
Miejsce postojowe
Dodatkowo płatny (300 zł)
Kaucja:
5000

Pomieszczenia

Wysokość:
b.d.
Powierzchnia salonu:
26,00 m2
Rodzaj kuchni:
Otwarta
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Tak

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble, meble w zabudowie kuchennej
Wyposażenie łazienki:
pralka, umywalka, wanna, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2000

Opis

Sienna 93: Twój prywatny azyl w sercu biznesowego Manhattanu Warszawy

Szukasz miejsca, które nadąży za Twoim tempem życia, a po godzinach pozwoli Ci o wszystkim zapomnieć? To mieszkanie przy ul. Siennej 93 to rzadkie połączenie wielkomiejskiego szyku z kojącą ciszą. Idealne dla singla lub pary, którzy cenią wysoki standard i chcą mieć wszystko, co najlepsze w Warszawie, w zasięgu krótkiego spaceru.

Dlaczego warto tu zamieszkać?

  • Cisza: Choć jesteś w samym centrum Woli, okna i balkon wychodzą na wewnętrzny dziedziniec. Zapomnij o zgiełku ulicy – tutaj rano wypijesz kawę w absolutnym spokoju.
  • Design i Funkcjonalność: Wnętrze wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale. Klimatyzacja zapewni Ci komfort w upalne letnie dni, a przemyślany układ sprawi, że poczujesz przestrzeń.

Przestrzeń zaprojektowana dla Ciebie:

  • Salon z aneksem kuchennym: Sercem domu jest jasny salon z pełnym wyposażeniem (AGD najwyższej klasy). To idealne miejsce na wieczorny relaks lub kolację z przyjaciółmi.
  • Sypialnia: Wyposażona w bardzo pojemne szafy garderobiane, które pomieszczą kolekcję ubrań na każdą porę roku.
  • Łazienka: Nowoczesna i przestronna, z wygodnym prysznicem – Twój domowy punkt odświeżenia.
  • Balkon: Duży, ustawny, idealny na wieczorny odpoczynek z widokiem na spokojne patio.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym - płatne dodatkowo 300 zł/mies.

Opłaty dodatkowe: czynsz administracyjny (zawiera zaliczki  na media) 1 100 zł, prąd wg zużycia, internet.

Budynek

Bezpieczeństwo i Wygoda:

  • Eleganckie klatki schodowe 
  • winda
  • całodobowa ochrona (24h) oraz monitoring, co daje poczucie pełnego bezpieczeństwa.
  • Do mieszkania przynależy wygodne miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Lokalizacja

Lokalizacja Premium:

  • Biznes: Rzut beretem do Ronda Daszyńskiego i biurowców (The Hub, Warsaw Spire).
  • Lifestyle: Chwilę spacerem dzielą Cię od kultowych Browarów Warszawskich i Fabryki Norblina – centrum życia towarzyskiego i kulinarnego stolicy.
  • Komunikacja: Metro, tramwaje i autobusy pod domem. Dojazd do dowolnego punktu miasta zajmuje minuty.

Warszawa, Śródmieście , ul. Łucka
7 900 zł

75 zł/m2

105 m2

3 pokoje

Mennica Residence - na biuro
Warszawa, Wola , ul. Waliców
4 300 zł

83 zł/m2

52 m2

2 pokoje

Tylko u nas
Mieszkanie blisko centrum
Warszawa, Wola , ul. Chmielna
4 900 zł

65 zł/m2

76 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Klimatyzowany komfortowy apartament z tarasem
Warszawa, Śródmieście , ul. Krochmalna
9 900 zł

124 zł/m2

80 m2

3 pokoje

Biuro, kamienica, metro Rondo ONZ
Warszawa, Śródmieście , ul. Sienna
13 400 zł

60 zł/m2

223 m2

7 pokoi

1/16